Kromatografi Reçineleri Pazarının Büyük Büyüme ve Talep ile birlikte kademeli olarak artması bekleniyor

Küresel kromatografi reçineleri pazarı, bir karışımdaki proteinler gibi istenen substratın saflaştırılmasında ve ayrılmasında sürekli artan kullanımlarından çekiş elde etmek için belirlenmiştir. Çok çeşitli endüstrilerde, su örneklerini analiz etmek için de kullanılırlar. Bu bilgi Fortune Business Insights & Ticaret; Gelecek bir raporda, & ldquo; kromatografi pazar boyutu, Share Endüstri analizi, tip (iyon değişimi, afinite, multimodal, boyut hariç tutma, hidrofobik etkileşim, diğerleri), uygulamaya (ilaç ve amp; biyoteknoloji, su ve çevresel izleme, gıda ve amp; içecek, diğerleri) diğerleri ve bölgesel tahminler, 2022-2029 . & rdquo;

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/chromatography-resins-market-102327

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Kromatografi Reçineleri Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Kromatografi Reçineleri Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Kromatografi Reçineleri Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Covid-19’un ortaya çıkması dünyayı bir duruşa getirdi. Bu sağlık krizinin, endüstrilerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki getirdiğini biliyoruz. Ancak, bu da geçecektir. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalığa karşı mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden ve bazıları gelişen bazı endüstriler var. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemik tarafından etkilenmesi bekleniyor.

Covid-19 pandemik sırasında işinizin sürdürülmesine ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çabalar yapıyoruz. Tecrübelerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, size geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olacak endüstriler arasında Coronavirus salgınının etki analizini sunacağız.

Bu rapor aşağıdaki soruları cevaplar:

 • önümüzdeki yıllarda hangi segment yapacak?
 • En yüksek geliri üreterek hangi bölgenin piyasaya hükmetmesi muhtemeldir?
 • Piyasa büyüme sürücüleri ve engelleri nelerdir?
 • Hangi şirketlerin rekabet açısından en üst pozisyonlarda kalması muhtemeldir?

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

İlaç ve amp’un genişlemesi; Biyoteknoloji endüstrisi büyümeye yardımcı olacak

Kromatografi reçineleri, geniş bir uygulama yelpazesi için biyoteknoloji ve farmasötik endüstrilerde yaygın olarak kullanılır. Bunlar arasında moleküler madde, yani, yağlar, proteinler, vitaminler ve diğerlerinin tespitini içerir. Ayrıca, izleme kirleticilerini analiz etmek ve incelemek için kullanılırlar ve yüksek saflıkta ilaçlar üretirler. Doğru kromatografik reçinelerin doğru seçimi, doğru sonuçların elde edilmesine yardımcı olduğu için hayati bir rol oynar. Ayrıca, düzenleyici makamlar tarafından uygulanan standartlara göre ürün kalitesinin korunmasına da yardımcı olurlar.

Ancak, kromatografi reçineleri doğada pahalıdır. Bu nedenle, çok sayıda son kullanıcı, yüksek masrafları önlemek için alternatif analiz süreçlerine ve tekniklerine doğru yavaş yavaş eğiktir. Buna ek olarak, kromatografi reçineleriyle ilişkili sabit maliyetlerden bazıları nedeniyle diğer teknikleri tercih ediyorlar. Bu, protein saflaştırma işleminde membran maliyetini içerir. Bu faktörler, yakın gelecekte kromatografi reçineleri piyasa büyümesini engelleyebilir.

Fortune Business Insights & Ticaret; Tüm kromatografi reçinelerinin tüm üreticilerinin adlarını listeler. Aşağıdakiler gibidir:

 • Kaneka Corporation
 • Pall Corporation (Danaher)
 • Novasep
 • Bio-Rad Laboratories, Inc.
 • Purolite
 • Tosoh Corporation
 • jsr yaşam bilimleri
 • Mitsubishi Chemical Corporation
 • chemra şirketi
 • repligen Corporation
 • Sepragen Corporation

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/chromatography-resins-market-102327

bölgesel analiz –

Avrupa’da büyümeyi desteklemek için kalite analiz tekniklerinin kullanımı

Pazar bölgesel olarak Asya Pasifik, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Kuzey Amerika’ya ayrılmıştır. Bunlardan, Kuzey Amerika, önümüzdeki yıllarda en büyük kromatografi reçineleri pazar payını tutmaya hazırdır, ardından Asya Pasifik ve Avrupa. Bu büyüme, farmasötik ve amp’un genişlemesine atfedilebilir; Bu bölgedeki biyoteknoloji endüstrisi. Avrupa’nın diğer taraftan, bu bölgedeki farmasötik ürünler yüksek standartlarda ve kalitede olduğu düşünülmesi bekleniyor. Kromatografiyi içeren birkaç kalite analiz tekniği kullanılarak yapılır.

Asya Pasifik, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerin katkısından dolayı hızlı bir şekilde büyümek için öngörülmektedir. Güney Kore ve Japonya gibi diğer ülkeler, kromatografi reçineleri için önemli talep görüyorlar. Latin Amerika’da, Meksika ve Brezilya, önümüzdeki dönemde pazar büyümesini sürmeye hazırlanıyor. Bu, bu bölgedeki farmasötik endüstrisinin devam eden gelişimi nedeniyle ortaya çıkacak şekilde belirlenmiştir. Ancak, yükselen ekonomik istikrarsızlık büyümeyi engelleyebilir. Son olarak, Orta Doğu ve AMP; Afrika, kromatografi reçinelerinin yükselen endüstriyel uygulamaları tarafından desteklenen orta derecede büyüme gösterecektir. İran-U.S gibi sosyo-politik huzursuzluklar. Çatışma, Yemen Kriz, Libya Krizi ve benzeri diğerleri büyümeyi engelleyebilir.

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter