Briket Pazar Büyüklüğünün 2029’a Kadar Önemli Bir Büyüme Göreceği Tahmini

Küresel briket pazarının büyüklüğü, ısı üretimi talebindeki artıştan ivme kazanacak. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Briket Pazarı, 2022-2029” başlıklı bir raporda verilmektedir . Ek olarak, elektrik sağlayacak kaynaklara olan talebin artması, pazarın büyümesini hızlandırabilir.

COVID-19 Etkisi-

Tedarik Zinciri Bozukluğunun Bir Erdemi Olarak Pandemi Pazar Büyümesini Erteledi

Briketler, orman atıkları, şeker kamışı, bambu ve diğerlerinden oluşan tuğla benzeri küçük parçalardır. Bu tuğla benzeri ürünler ilaç endüstrilerinde, kimya endüstrilerinde, kağıt fabrikalarında, deri imalatında, boya ve pigment, kimya endüstrisinde vb. kullanılmaktadır. Ani kilitlenme endüstrilere sayısız şekilde zarar verdi. Piyasa askıda tutuldu ve nihai tedarik zinciri kilitlenmenin bir nedeni olarak bozuldu. Tedarik ve üretim zinciri bozuldu ve halterli briket pazarının büyümesine neden oldu.

Örnek bir PDF isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/briquette-market-105336

Segmentler-

Türüne göre pazar, ladin, çam, kayın, saman ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır.

Uygulamaya bağlı olarak pazar, konut ve ticari binaların ısıtılması ile bölgesel ısıtma ve elektrik üretimi olarak ikiye ayrılır.

Nihai kullanıma dayalı olarak pazar, ilaç endüstrisi, gıda, kimya endüstrisi, boya ve pigment, kağıt fabrikaları, tekstil endüstrisi ve deri imalatı olarak farklılaşmaktadır.

Bölgesel olarak pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya entegre edilmiştir.

Rapor Kapsamı-

Rapor, önümüzdeki dönemde büyümenin ertelenmesine yol açabilecek olası her yönü ele alıyor. Başlıca rakip ülkelerin yükselen trendlerinden bahsedilmiştir. Rapor, rekabetin bir tasviri için teknolojideki yeni gelişmeleri ve büyük endüstri gelişmelerini kapsar. Önemli oyuncular birleşmeler, ortaklıklar, pazar satın almaları ve diğerlerine odaklanıyor. Düzenli senaryoların ve geliştirilen senaryoların yeni gelişmeleri ve içgörü raporları raporda tasvir edilir. Porters’ın Beş Kuvvet Analizi, önemli rakiplerin küresel briket pazar payında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilecek, pazar hakkında derinlemesine bilgi edinmek için yapılır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Isı Üretimi için Briket Talebindeki Artışla Desteklenecek Hayati Büyüme

Isı üretimi talebindeki artışın pazardaki ana büyüme faktörü olması bekleniyor. Elektrik üretmek için kaynaklara olan talebin artması, pazar büyümesini artıracaktır. Briketler, buhardan elektrik üreten endüstriyel kazanlar ve yemek pişirmek için mükemmeldir. Bu çeşitli briket uygulaması, pazarı üstel bir hızla genişletiyor.

Oysa hammadde fiyatlarının tutarsız olması pazar büyümesine bir sınır koyabilir. Bu fiyat dalgalanması daha sonra ürünün benimsenmesindeki kısıtlamayı azaltabilir.

Bölgesel Görüşler-

Önde Gelen Küresel Pazarda Kuzey Amerika’yı Gerilemek için Isı Üretiminde Artan Briket Talebi

Kuzey Amerika’nın, ısı üretimi için ürünlerin benimsenmesindeki artışın bir nedeni olarak pazardaki büyük büyümeyi yakalaması bekleniyor. Ayrıca, ilaç pazarındaki istikrarlı büyüme, pazar büyümesini katlanarak artıracaktır. Kağıt fabrikası, deri imalat endüstrisi ve diğerleri gibi çeşitli endüstrilerde briketlerin yaygınlaşması nedeniyle pazar hızlanmak üzere.

Avrupa bölgesinin Kuzey Amerika’dan sonra ikinci büyük büyüme sürücüsü olması bekleniyor. Oysa İngiltere ve Almanya, önemli bir katkı sağlayan belirli ülkeler olacaktır.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/briquette-market-105336

Rekabetçi Peyzaj-

Teknolojik Gelişmelere Uyum Sağlayarak Müşterileri Tutmaya Çalışan Önemli Piyasa Oyuncuları

Projeksiyon dönemi boyunca, ECOSTAN ve EN plus briketler gibi kilit oyuncular, pazarı ele geçirmek için bölgesel, yerel ve küresel şirketlerde birleşme ve satın almalara odaklanıyor. Tanınmış Oyuncular, hakim bir şirket olarak pazardaki konumlarını kazanmak için çok sayıda taktik uyguluyorlar.

Pazarda Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi :

 • F. Nielsen (Danimarka)
 • daha fazla briket
 • PASİFİK BİYOENERJİ (Kanada)
 • Linyetik (ABD)
 • EKOSTA (Hindistan)
 • Pfeifer Holding GmbH (Almanya)
 • Biyokütle güvenli Power Inc., (Kanada)
 • Maine Woods Pelet Company LLC (ABD)
 • FORMOSO TEKNOLOJİLERİ GRUBU (Çin)
 • Shree Shyam Dealcom (Hindistan)
 • Ukrayna Biyoyakıt Tedarikçileri (Ukrayna)
 • Vidhyut Güç ve Sistemleri (Hindistan)
 • LEHRA FUEL TECH PVT LTD (Hindistan)
 • Henan Madencilik Makinaları A.Ş., ltd. (Çin)

İlgili Haberleri Okuyun:

İlaç Ambalaj Pazar Fırsatları

İlaç Ambalaj Pazarının Gelecek Trendleri

İlaç Ambalaj Pazar Büyümesi

İlaç Ambalaj Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre İlaç Ambalaj Pazar Analizi

İlaç Ambalaj Pazar Fırsatları

İlaç Ambalaj Pazar Geliri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları