Containerboard Pazarı Görgü Tanığı Büyük Büyüme

Küresel konteyner kartonu pazar büyüklüğünün, dünya çapında sürdürülebilir ambalaj için artan talep nedeniyle 2027 yılına kadar 142.03 milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Konteyner kartonları, hafif ve kağıt ağırlığı ya da yüksek gramaj gibi özelliklerinden dolayı genellikle ambalaj malzemesi olarak kullanılan kartonlardır. Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan Containerboard Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Endüstri Analizi, Malzemeye Göre (Bakire ve Geri Dönüştürülmüş), Son Kullanıcıya Göre (Yiyecek ve İçecek, Kişisel Bakım ve Kozmetik, Endüstriyel ve Diğerleri), başlıklı bir rapor. and Regional Forecast, 2020-2027 ”, piyasanın nitel ve nicel bir analizini sunar. Bu rapora göre piyasanın değeri 120,60 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.2019’da ve 2020 ile 2027 arasında% 2,1’lik bir CAGR sergileyecek.

 

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/containerboard-market-102801

 

Raporun Öne Çıkanları Neler?

 

Rapor, pazara kapsamlı bir genel bakış sunar ve büyüme faktörlerini, kısıtlamaları, yaklaşan fırsatları ve pazarın olası zorluklarını vurgular. Ayrıca, malzeme, son kullanıcı ve coğrafya gibi faktörlere dayalı segmentasyon tablosunu, önde gelen segmentin adları ve ona atfedilen faktörlerle tartışır. Ayrıca piyasada faaliyet gösteren oyuncuların isimlerini ve benimsedikleri temel stratejileri listeler. Ayrıca, raporda önemli endüstri gelişmeleri, piyasada yaygın olan mevcut eğilimler ve yatırımcıların piyasada finansal ve faydalı kararlar almasına yardımcı olacak diğer ilginç bilgiler ele alınmaktadır.

 

Market sürücüleri

Büyümeyi Artırmak için İlaç Endüstrilerinden Gelen Talebi Artırıyorum

 

Aksine, konteyner panolarının üretimi için doğa dostu kaynakların kullanımına dayanan düzenleyici dayatmalar, piyasa oyuncuları için büyük bir zorluk teşkil edebilir ve böylece genel piyasa büyüklüğünü engelleyebilir. Bununla birlikte, hızla gelişen e-ticaret endüstrisi büyümeye yardımcı olacaktır. Bunun dışında, dış stresle ilgili güvenlik endişeleri nedeniyle ürüne özel oluklu mukavva kutuların artan tercihi, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

Bu, konteyner kartonu pazarının büyümesini artırmada önemli bir faktör olarak duruyor. Bunun yanı sıra, yemeye hazır dondurulmuş gıdaların ve uygun gıdaların artan popülaritesi ile gelişen yiyecek ve içecek sektörü, üretkenliğini artıracak ve böylece ambalaj ve sevkiyat amaçlı daha fazla karton talep edecektir. Bu, önümüzdeki yıllarda pazar için iyiye işaret edecek.

 

Bölgesel Segmentasyon:

Asya Pasifik Önde Çin ile Hakimiyetini Sürdürecek

 

Öte yandan, kişisel bakım ve kozmetik pazarının genişlemesi nedeniyle Avrupa pazarının önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Orta Doğu ve Afrika ile Latin Amerika’daki pazar, perakende dağıtım kanallarının gelişmesi ve ilgili bölgelerde tarımla ilgili işlerin artmasıyla istikrarlı bir şekilde büyüyecektir.

 

Asya Pasifik, 2019 yılında elde edilen 53,13 milyar ABD doları gelirle pazara hakimdir. Bu bölgenin büyümesi, hızlı sanayileşme faaliyetlerine ve yemeye hazır ve paketlenmiş yiyecek ve içecek tercihindeki artışa bağlanmaktadır. Çin, konteyner kartonunun lider üreticisi konumundadır ve yoğun yaşam tarzı ve uygun gıda ürünlerinin artan üretimi nedeniyle önümüzdeki yıllarda da bunu yapmaya devam edecektir.

 

Rekabetçi Peyzaj

Pazarın Konsolide Yapısı Rekabeti Yoğunlaştıracak

 

Pazarın rekabet ortamı, toplam üretim kapasitesinin yaklaşık %20’sini elinde tutan bir grup oyuncunun varlığı ile doğada konsolide olmaktadır. Bunlara Mondi Group, SCG Packaging Public Company Limited, DS Smith, Lee & Man Paper Manufacturing Ltd. ve Smurfit Kappa dahildir. Büyük satıcılar, önümüzdeki yıllarda yüksek gelir elde etmek için geri dönüştürülebilir ve suya dayanıklı konteyner karton ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesine büyük yatırımlar yapıyor. Bunun yanı sıra oyuncular, pazarda rekabet avantajı elde etmek için anlaşmalar ve sözleşmeler, birleşmeler ve satın almalar, ortak girişimler ve diğerleri gibi işbirlikçi çabalara da katılıyorlar.

 

Containerboard Market Üreticilerinin Listesi şunları içerir:

 

 • Stora Enso
 • Nine Dragons Kağıt (Holdings) Limited
 • Hamburger Konteyner Tahtası
 • Gürcistan-Pasifik LLC
 • Rengo Co., Ltd.
 • WestRock Şirketi
 • Oji Fiber Çözümleri (NZ) Ltd.
 • Uluslararası Makale
 • Şirin Kappa
 • Lee & Man Kağıt İmalat Ltd.
 • DS Smith
 • SCG AMBALAJ KAMU LİMİTED ŞİRKETİ
 • Mondi Grubu
 • Diğer oyuncular

İlgili Haberleri Okuyun:

İlaç Cam Ambalaj Pazar Fırsatları

Biyoplastik Pazar Trendleri

Rafineri Katalizörü Pazar Büyüklüğü

Aktif Karbon Pazar Payı

Hazır Beton Pazar Büyümesi

Tahmin etmek

Biyoplastik Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter