Eğilimler, Büyüklük, Pay, Şirkete Genel Bakış, 2029’a Kadar Büyüme ve Tahmine Göre Elektrikli Paspas Pazarı Analizi

Küresel elektrikli paspas pazar büyüklüğünün, ticari ortamlarda artan kullanım ve genel nüfus arasında artan COVID-19 vakaları nedeniyle yüksek bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Elektrikli Paspas Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda sunulmaktadır. ” Ayrıca, oteller ve hastanelerle ilgili büyüyen altyapının iyileştirilmesi, tahmin döneminde pazarın ayak izini artıracaktır.

COVID-19 Etkisi

Tedarik Zincirlerindeki Kesintiler ve Pandemi Sırasında Pazar Büyümesine Sınır Getirecek Kilitlemeler

COVID-19 salgını, çeşitli hükümetlerin genel nüfusa sokağa çıkma kısıtlamaları ve hareket kısıtlamaları getirmesi nedeniyle elektrikli paspas pazarını olumsuz etkiledi. Virüsün yayılmasını engellemek için üretim ve imalat faaliyetleri durduruldu, bu da pazar payında düşüşe neden oldu. Salgının ilk aşamalarında finansal gerileme, tedarik zincirlerindeki aksamalar ve azalan tüketici harcamaları piyasa değerinin düşmesine neden oldu. Hammadde fiyatlarındaki oynaklık ve bocalayan nakliye sektörü, piyasayı makul ölçülerde daha da aşağı çekecektir.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/electric-mop-market-106222

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm elektrikli paspas piyasası şirketlerini listeler:

 • Haier Grup Şirketi (Çin)
 • TTK Prestij Ltd. (Hindistan)
 • Xiaomi Şirketi (Çin)
 • TMD MKTG (ABD)
 • Mamibot İmalat ABD (ABD)
 • V EN İYİ TAKIM SDN BHD (Malezya)
 • Siklomop (ABD)
 • Redfern Enterprises (Kanada)
 • Samsung Grubu (Güney Kore)

Rapor Kapsamı

Elektrikli paspaslar için pazar raporu, en son ürünleri, yaklaşan Ar-Ge faaliyetlerini ve devam eden teknolojik gelişmeleri kapsayan daha geniş bir beklenti yelpazesini kapsar. Ek olarak, son yatırımlar, öne çıkan oyuncular ve bunlara eşlik eden stratejiler ve kullanılmayan coğrafi bölgeler gibi faktörler de raporda sunulmaktadır. Ayrıca raporda çeşitli veri nirengi yöntem ve metodolojilerine dayalı olarak bir tahmin süresi sağlanmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Yükselen Marka Kampanyaları ve Pazar Büyümesini Artırmak için Yeniliklerin Düzenli Olarak Sunulması

Önde gelen oyuncuların ev aletleri ürün yelpazesini yükseltmeyi amaçlayan marka kampanyalarına artan odaklanması ve yenilikçi paspasların artan tanıtımı gibi faktörler, tahmin döneminde elektrikli paspas pazarının büyümesini artıracaktır. Kullanıcı dostu evde bakım araç ve gereçlerinin artan oranda benimsenmesi, pazarın ayak izini artıracaktır. Ek olarak, oteller ve hastaneler gibi ticari ortamlara yönelik artan ürün entegrasyonu ve artan koronavirüs enfeksiyonlarının temizliği teşvik etmesi pazarın büyümesini hızlandıracak.

Bununla birlikte, geleneksel paspaslara yönelik kolay tüketici erişimi, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini engelleyecektir.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika, Ev Temizlik Malzemelerine Artan Tüketici Harcamaları Nedeniyle Hakimiyete Tanık Olacak

Kuzey Amerika, diğerlerinin yanı sıra elektrikli süpürgeler, paspaslar ve deterjanlar için artan tüketici harcamaları ve son derece yenilikçi ev bakım ekipmanlarına doğru değişen tüketici eğilimleri nedeniyle, tahmin dönemi boyunca en büyük elektrikli paspas pazar payını işgal edecek.

Asya Pasifik, bölgedeki önemli oyuncuların varlığı ve artan tüketici bilinci nedeniyle küresel katkı açısından önemli bir pazar payına sahip olacak. Sosyal medya platformları aracılığıyla artan ürün bulunurluğu ve YouTube, Instagram ve diğerlerinin artan etkisi, bölgedeki pazarın ayak izini artıracaktır.

Segmentler

Kategoriye göre, pazar buhar ve sprey olarak ayrılabilir.

Bağlantı yoluyla, pazar kablosuz ve kablolu olarak ayrılabilir.

Uygulamalar ile ilgili olarak, pazar konut ve ticari olarak bölümlere ayrılabilir.

Dağıtım kanalına bağlı olarak, pazar çevrimdışı ve çevrimiçi olarak bölünebilir.

Coğrafya açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilebilir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/electric-mop-market-106222

Elektrikli Paspas Pazar Büyüklüğü Raporun Önemli Noktaları:

 • Pazara Penetrasyon:  Elektrikli Paspas pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgiler.
 • Ürün Geliştirme/İnovasyon:  Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler
 • Rekabet Değerlendirmesi:  Pazardaki lider oyuncuların pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi
 • Pazar Geliştirme:  Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, coğrafyalardaki çeşitli segmentler için pazarı analiz eder
 • Pazar Çeşitlendirmesi:  Elektrikli Paspas pazarındaki yeni ürünler, kullanılmayan coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Küresel Elektrikli Paspas Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki sorularınızın yanıtlarını içerir:

 • Elektrikli Paspas için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Who Are the Global Key Players in This Electric Mop Market? What are Their Company Profile, Their Product Information, and Contact Information?
 • What Was Global Market Status of Electric Mop Market? What Was Capacity, Production Value, Cost and PROFIT of Electric Mop Market?
 • What Is Current Market Status of Electric Mop Industry? What’s Market Competition in This Industry, Both Company, and Country Wise? What’s Market Analysis of Electric Mop Market Trends by Taking Applications and Types in Consideration?
 • What Are Projections of Global Electric Mop Industry Considering Capacity, Production and Production Value? What Will Be the Estimation of Cost and Profit? What Will Be Market Share, Supply and Consumption? What about Import and Export?
 • What Is Electric Mop Market Chain Analysis by Upstream Raw Materials and Downstream Industry?
 • What Is Economic Impact On Electric Mop Industry? What are Global Electric Mop Analysis Results? What Are Global Electric Mop Development Trends?
 • What Are Market Dynamics of Electric Mop Market? What Are Challenges and Opportunities?
 • What Should Be Entry Strategies, Countermeasures to Economic Impact, and Marketing Channels for Electric Mop Industry?

Competitive Landscape

Key Market Players to Focus on Mergers & Acquisitions to Establish Dominant Lead

A large share of the prominent organizations present in the market of electric mop are looking to extend their presence on a global scale by signing mergers & acquisitions and collaborations. Additionally, companies are focused on expanding their market share by introducing novel products and investing heavily into research and development activities. For example, in May 2020, Haier Group Corporation announced launching their HaierTab Tabot, a diversified robotic map that has the ability to perform floor mopping and vacuuming functions all integrated in a single device. Others are focused on integrating digitalization and tapping into e-commerce platforms for increasing their sales volume.

Industry Development

 • December 2020: Xiaomi Corporation announced launching the Mi Robot Mop-P for the Indian markets. The Mi Robot Mop-P features a smart laser distance sensor (LDS) that features a navigation system for providing an efficient floor-cleaning experience for their users.

Ask for Customization:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/electric-mop-market-106222

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9th Floor, Icon Tower,

Baner – Mahalunge Road,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Blogs