Furandikarboksilik Asit Pazarı, 2029’a Kadar Güçlü Bir Genişleme Görecek

Küresel furandikarboksilik asit pazar büyüklüğünün, dünya genelinde furandikarboksilik asidin benimsenmesini sağlayan biyoplastik üretimine yönelik artan talep nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından gelecek raporunda yayınlanmaktadır.

Furandikarboksilik asit, merkezi furan halkasına bağlı iki karboksilik asit grubundan oluşan bir organik bileşik türüdür. Bu asit, konsantre hidrobromik asit ve musik asit içeren bir işlemle üretilir. Ek olarak, katıdırlar, orta derecede asidiktirler ve doğada suda çözünürler.

Örnek PDF Broşürü Alın

Rapor Neleri İçeriyor?

Furan dikarboksilik asit raporu için küresel pazar, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin nicel ve nitel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. 2019 ve 2026 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak yeni ürünler tanıtmak, ortaklıkları duyurmak ve işbirliği yapmak için önde gelen şirketleri ve onlar tarafından stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti birkaç tane benimsemiştir. PESTEL ve SWOT analizi gibi araştırma metodolojileri, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Desteklemek İçin Artan BiyoPlastik Talebi

Plastik atık sorunu, dünyadaki her ulus tarafından ele alınan küresel bir sorundur. Günümüzde en önemli kirleticilerden biri olan plastik, insanları olduğu kadar hayvanları da etkileyen artan hava ve su kirliliğinin başlıca nedenidir. Uluslararası Doğayı Koruma Birliği’ne (IUCN) göre, her yıl yaklaşık 8 milyon ton plastik okyanuslara karışıyor. Plastik atıklarla ilgili artan endişeler, daha güvenli ve düşük karbon ayak izine sahip biyoplastik talebini artırıyor.

Gelişmiş bariyer ve yüksek mekanik mukavemet gibi üstün performans özellikleri sayesinde, furandikarboksilik asit, biyoplastik üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun, tahmin süresi boyunca küresel furandikarboksilik asit pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

Özelleştirme Araştırma Raporunuzu Alın

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeyi Desteklemek için Asya-Pasifik’te Sürdürülebilir Ürünlerin Artması

Önümüzdeki yıllarda tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in ön planda kalması ve küresel furandikarboksilik asit pazarında en üst sıralarda yer alması bekleniyor. Bu baskınlık, bölgedeki Hindistan ve Çin gibi ülkelerde biyoplastik gibi sürdürülebilir ürünlerin üretiminde furandikarboksilik asidin artan oranda benimsenmesine bağlanabilir.

Kuzey Amerika’daki pazarın, 2019 ve 2026 yılları arasında bölgedeki ambalaj endüstrisinde ürünün benimsenmesini artıran gazlı içeceklere yönelik artan talep nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Pazardaki Konumlarını Güçlendirmek İçin Tesislerin Genişletilmesine Odaklanıyor

Küresel furandikarboksilik asit pazarı, gelişmiş furandikarboksilik asit geliştirmek ve tanıtmak için tesislerini genişletmeye aktif olarak odaklanan dinamik şirketlerin varlığı ile parçalanmıştır. Ek olarak, ortaklık, birleşme ve satın alma gibi stratejilerin benimsenmesi ve kilit oyuncular tarafından işbirliği yapılmasının, tahmin döneminde pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Sanayi Geliştirme:

  • Ocak 2020 – Avantium, Hollanda Chemie Park Delfzijl’deki yeni tesisinin kurulduğunu duyurdu. Şirkete göre, yeni tesisin artan furandikarboksilik asit üretimine yardımcı olması ve dağıtım kanallarını daha da güçlendirmesi bekleniyor.

Furandikarboksilik Asit Küresel Pazarında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi :

  • Avantium, V & V İlaç Endüstrileri
  • Tokyo Kimya Endüstrisi
  • AVA Biyokimya
  • AVA Biyokimya
  • Sigma-Aldrich
  • korbion
  • SynbiaS
  • Toronto Araştırma Kimyasalları A.Ş.
  • Chemsky Uluslararası Limited Şirketi

İlgili Mesajlar:

Yüzey Dezenfektan Pazar Büyümesi

Yüzey Dezenfektan Pazarı Coğrafi Segmentasyonu

Önde Gelen Oyunculara Göre Yüzey Dezenfektan Pazar Analizi ve Tahmin

Yüzey Dezenfektan Pazar Fırsatları

Yüzey Dezenfektan Pazar Geliri

Yüzey Dezenfektan Pazar Talebi

Yüzey Dezenfektan Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları