Organofosfat Böcek İlaçları Pazar Payı, Görünüm ve Küresel Fırsat Analizi, 2022-2029

Küresel organofosfat insektisit pazar büyüklüğünün, artan böcek saldırıları insidansı ve dünya genelinde artan nüfus oranı ile desteklenen ve küresel olarak yenilikçi organofosfat insektisitlerin benimsenmesini artırması beklenen ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights, bu bilgiyi  “Organofosfat Böcek öldürücüler Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Aktif Bileşene Göre (Parathion, Malathion, Chlorpyrifos, Methamidophos, Diazinon, Glyphosate, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Tarım, Konut , Ticari), Biçime Göre (Sıvı, Kuru) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor. 

Organofosfatlı insektisitler, böceklerin ekinlere saldırmasını ve yok etmesini önleyerek verimli bir şekilde çalışan pestisit türleridir. Bu insektisitler, böceğin vücudunda asetilkolinesteraz olarak bilinen bir enzime zarar vererek işlev görür. Hasar, haşereleri anında öldürür ve ekinlerin daha fazla zarar görmesini engeller.

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/organofosfat-insektisitler-market-103195

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme itici güçlerinin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sunar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2020 ve 2027 yılları arasında pazarın kalesini korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Artırmak için Böcek Saldırılarının Artan İnsidansı

Artan küresel sıcaklık, ekinlere yüksek oranda çekirge saldırısı yaşanmasına neden oluyor. Bunun nedeni, sıcak koşullar sırasında böceklerin artan metabolik hızları ve bu da onların ekin alanlarını daha büyük ölçekte yok etmelerine neden oluyor. Bu, dünya genelinde çekirge gibi böceklerin riskini azaltmak için gelişmiş organofosfatlı insektisitlere olan talebi artırıyor. Ek olarak, daha kaliteli gıda talebini artırması muhtemel artan nüfus oranının, önümüzdeki yıllarda küresel organofosfat insektisit pazarının büyümesine katkıda bulunması beklenmektedir.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Asya-Pasifik’te Uygun Fiyatlı Böcek öldürücü Talebi Artıyor

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in tahmin dönemi boyunca küresel organofosfat insektisit pazarında önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, bölgedeki konut ve endüstriyel sektörlerden artan gıda talebi nedeniyle uygun fiyatlı organofosfatlı insektisitlere yönelik artan talebe atfedilebilir.

Kuzey Amerika’daki pazarın, FMC Corporation, Valent USA LLC gibi yerleşik organofosfat insektisit üreticilerinin ve 2022 ile 2029 yılları arasında bölgede gelişmiş insektisitler geliştirmeye çalışan diğerlerinin varlığıyla desteklenen önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/organofosfat-insektisitler-market-103195

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Ürün Portföylerini Genişletmek ve Satış Gelirlerini Artırmak için Birleşme ve Satın Almalara Odaklanıyor

Küresel organofosfat insektisitler pazarı, Bayer CropScience, FMC Corporation, Syngenta ve diğerleri gibi büyük şirketlerin varlığı ile konsolide edilmektedir. Bu şirketler, organofosfatlı insektisit portföylerini genişletmek ve rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için küçük şirketleri satın almaya odaklanıyor. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, ortaklık, yeni ürünlerin tanıtımı ve tahmin döneminde pazarın büyümesine katkıda bulunacak işbirliği gibi stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Mart 2018 –  Önde gelen bir tarım çözümleri sağlayıcısı olan Bayer CropScience, Monsanto’yu satın aldığını duyurdu. Şirkete göre, satın almanın ürünlerinin genişlemesine yardımcı olması ve dünya çapında sağlam bir tüketici tabanı kazanması bekleniyor.

Organofosfat Böcek öldürücüler için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi  :

 • BASF SE
 • Adama Tarım Çözümleri Ltd.
 • Bayer CropScience
 • Isagro SpA
 • Valent USA LLC
 • UPL Sınırlı
 • FMC Şirketi
 • Nufarm Ltd.
 • Amerikan Öncü Şirketi
 • Syngenta AG
 • Diğerleri

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/organofosfat-insektisitler-market-103195

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar