Özel Meyve Kaplamaları Pazar Fiyatı, Boyutu, Raporu, Segmentleri, 2029’a Kadar Önemli Oyuncuların Görüşleri ve Tahmin Raporu

Küresel özel meyve kaplamaları pazar büyüklüğünün tahmin döneminde ivme kazanması bekleniyor. Gıda beslenmesi konusundaki artan endişelerin ve organik gıda ürünlerine yönelik artan talebin, dünya genelinde gelişmiş özel meyve kaplamalarına olan talebi artırması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından,  “Özel Meyve Kaplamaları Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Türe Göre (Lipidler [Mumlar, Açilgliserol, Yağ Asitleri] Hidrokolloidler [Protein, Polisakkaritler] Kompozitler) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor. 

Özel meyve kaplamaları, meyvelerin korunması için özel olarak benimsenen ve güzel görünümlerini sağlayan malzemelerdir. Bu kaplamalar toksik değildir ve doğası gereği yenilebilir ve esas olarak proteinlerden, polisakkaritlerden ve lipitlerden oluşur. İnsan tüketimi için zararlı olan sentetik kaplamalara göre faydaları nedeniyle, bu özel kaplamalar dünya çapında birçok meyve üreticisi tarafından yaygın olarak benimsenmektedir.

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/specialty-fruit-coatings-market-103198

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme itici güçlerinin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sunar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2022 ile 2029 arasında pazardaki kaleleri korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunuyor.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Talebi Desteklemek için Kaliteli Gıda Beslenmesine Artan Odaklanma

BITS, Pilani, Hindistan Biyoloji Bilimi Bölümleri tarafından yapılan bir araştırmaya göre, morfolin içeren sentetik meyve kaplamalarının yüksek tüketimi bireyler arasında kansere yol açma potansiyeline sahiptir. Doğru gıda beslenmesi konusundaki artan endişeler, üreticileri güvenli ve gelişmiş özel meyve kaplamaları geliştirmeye yönlendiriyor. Daha az miktarda pestisit ve sıfır koruyucu içerik içeren organik gıda ürünlerinin tüketimine ilişkin artan farkındalığın, önümüzdeki yıllarda küresel özel meyve kaplamaları pazarının büyümesini daha da artırması bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeyi Desteklemek için Kuzey Amerika’da Minimal İşlenmiş Meyvelere Artan Talep

Tüm bölgeler arasında Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda küresel özel meyve kaplamaları pazarında önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, bölgedeki gelişmiş özel meyve kaplamalarına olan talebi artırması muhtemel, minimum düzeyde işlenmiş meyvelere yönelik artan talebe atfedilebilir.

Asya-Pasifik pazarının, 2022 ve 2029 yılları arasında bölgedeki özel meyve kaplamalarına yönelik artan talebe katkıda bulunan Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan meyve ekimi ile desteklenen önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/specialty-fruit-coatings-market-103198

REKABETÇİ PEYZAJ

Artan Tüketici Talebini Karşılamak için Seçkin Pazar Oyuncularından Ürün İnovasyonu

Küresel özel meyve kaplamaları pazarı, artan organik meyve talebini karşılamak için yenilikçi özel meyve kaplamaları sunarak konumlarını güçlendirmeye çalışan birkaç büyük şirketin varlığı nedeniyle önemli bir rekabet yaşıyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, küresel pazardaki varlıklarını sürdürmek için birleşme ve satın alma, işbirliği ve tesis genişletme gibi stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Eylül 2019 –  Önde gelen bir özel meyve kaplama üreticisi olan JBT, yeni bir organik meyve kaplaması olan Sta-Fresh 2850’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre, ürün Amerika Birleşik Devletleri’nde kabul edilmek üzere onaylanırken üstün parlaklık ve nem kaybı kontrolü sunuyor.

Piyasada Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

 • Cargill, Anonim Şirketi
 • Devro Plc.
 • Mantrose-Haeuser Co., Inc.
 • Kraliyet DSM NV
 • Tate & Lyle PLC
 • I. duPont de Nemours ve Şirketi
 • Ingredion Inc.
 • Kerry Grup PLC’si
 • Hız Uluslararası
 • UPL Sınırlı
 • Diğerleri

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/specialty-fruit-coatings-market-103198

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar