Sağlık Sigortası Piyasası Boyut, Analitik Genel Bakış, Büyüme Faktörleri, Talep, Eğilimler ve 2028’e Kadar Küresel Tahmin

Pazar, 2017-2019 dönemindeki yıllık ortalama büyümeye kıyasla 2020’de %6,6’lık istikrarlı bir büyüme sergileyecek. Pazarın 2021’de 2.088.5 milyar ABD dolarından 2021-2028 döneminde %5.5’lik bir CAGR’de 2028’de 3.038.6 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor.

Sağlık Sigortası Piyasası raporu talebi, büyümeyi, fırsatları, zorlukları ve kısıtlamaları etkileyen faktörler hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Küresel ve bölgesel endüstriler için yapı ve beklentiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Ayrıca rapor, araştırma ve geliştirme, yeni ürün lansmanları, küresel ve yerel pazarlardan önde gelen oyuncular tarafından ürün tepkileri hakkında verileri içerir. Yapılandırılmış analiz, bölgeye göre Sağlık Sigortası Piyasası’nin grafiksel bir gösterimini ve şematik bir dökümünü sunar.

Örnek Araştırma PDF’sini Alın:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/101985 

Pazar, dünya genelinde olumlu bir büyümeye tanık oluyor. Bir bireyin ve herhangi bir aile boyutunun hastalık, yaralanma ve kazalar için tıbbi masraflarını karşılayan önemli maliyet paylaşım araçlarından biridir. Aynı zamanda kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Sigorta poliçeleri, uygunluğuna göre belirli bir süre veya ömür boyu yıllık veya aylık prim ödemeli olarak alınabilir. Özel kayıt döneminde sigortalıya ciddi bir sağlık sorunu teşhisi konması veya kaza geçirmesi durumunda masrafları sağlık poliçesi kapsamında karşılanır.

Sağlık Sigortası Piyasası Raporları Satın Alma Avantajları:

 • Müşteri Memnuniyeti: Uzman ekibimiz, tüm araştırma ihtiyaçlarınızda size yardımcı olur ve raporlarınızı optimize eder.
 • Analist Desteği: Raporu satın almadan önce veya sonra profesyonel bir analistten sorularınızı yanıtlamasını isteyin.
 • Garantili Kalite: Raporların doğruluğuna ve kalitesine odaklanır.
 • Eşsiz Beceriler: Analistler, raporlara ilişkin derinlemesine bilgiler sağlar.

Küresel Sağlık Sigortası Piyasası Üzerindeki COVID-19 Sonrası Öncesi Etkisi

COVID-19, en son keşfedilen yeni korona virüsünün neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. Aralık 2019’da Wuhan’da (Çin) salgın başlamadan önce büyük ölçüde bilinmeyen COVID-19, yalnızca birkaç hafta içinde bölgesel bir krizden küresel bir salgına dönüştü. 

Ek olarak, ikinci çeyrekte, son kullanıcı endüstrileri hala tam kapasiteyle çalışmadığından Sağlık Sigortası Piyasası için bir zorluk oluşturan üretim ve tedarik zinciri gecikmelerine de tanık olundu.

Başlıca Sağlık Sigortası Piyasası Satıcıları kimlerdir?

 • CVS Health Corporation (Aetna health) (Woonsocket, U.S.)
 • Humana Inc (Louisville, U.S.)
 • Centene Corporation (St. Louis, U.S.)
 • Cigna Corporation (Bloomfield, U.S.)
 • United HealthCare Services, Inc (Edina, U.S.)
 • Allianz (Munich, Germany)
 • National Insurance Company Limited. (Kolkata, India)
 • Anthem Health Insurance (Indianapolis, Indiana)
 • WellCare Health Plans, Inc. (Tampa, U.S.)
 • Bupa Global (London, U.K.)
 • Other Players

Herhangi bir  Sorgu veya Özelleştirme Gereksinimi  olması durumunda, lütfen gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlayacak satış ekibimizle iletişime geçin.

Özelleştirme İsteyin:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/101985

İkincil araştırma:

Bu araştırma çalışması, küresel pazarın teknik, pazar odaklı ve ticari bir incelemesi için yararlı bilgileri belirlemek ve toplamak için Hoover’s, Bloomberg BusinessWeek, Factiva ve OneSource gibi ikincil kaynakları, dizinleri ve veritabanlarını kapsamlı bir şekilde kullandı. Diğer ikincil kaynaklar arasında şirket yıllık raporları, basın bültenleri ve yatırımcı sunumları, teknik incelemeler, onaylı yayınlar, tanınmış yazarların makaleleri, üretici dernekleri, ticaret rehberleri ve veri tabanları yer aldı.

Birincil Araştırma:

Bu rapor için nitel ve nicel bilgiler elde etmek için birincil araştırma sürecinde hem arz hem de talep taraflarından çeşitli kaynaklarla görüşülmüştür. Birincil kaynaklar, çekirdek ve ilgili sektörlerden endüstri uzmanlarının yanı sıra bu endüstrinin değer zincirinin tüm segmentlerinden tercih edilen tedarikçiler, üreticiler, distribütörler, teknoloji geliştiriciler, araştırmacılar ve organizasyonları içeriyordu. Kritik niteliksel ve niceliksel bilgileri elde etmek ve doğrulamak için, kilit sektör katılımcıları, konu uzmanları, kilit piyasa oyuncularının C düzeyindeki yöneticileri ve sektör danışmanları dahil olmak üzere çeşitli birincil katılımcılarla derinlemesine görüşmeler yapıldı.

Pazar Büyüklüğünün Tahmini

Sağlık Sigortası Piyasası’nin toplam boyutu, hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya yaklaşımlar kullanılarak tahmin edildi ve doğrulandı. Bu yöntemler aynı zamanda çeşitli pazar alt bölümlerinin büyüklüğünü tahmin etmek için de yaygın olarak kullanılmıştır. Pazar büyüklüğünü tahmin etmek için aşağıdaki araştırma metodolojileri kullanıldı:

Sektörün kilit oyuncularını belirlemek için kapsamlı ikincil araştırmalar kullanıldı.

Moleküler teşhiste pazarın önde gelen oyuncuları tarafından elde edilen gelirler, birincil ve ikincil araştırmalar yoluyla belirlenmiştir.

Tüm yüzdelik paylar, bölünmeler ve dökümler ikincil kaynaklar kullanılarak hesaplandı ve birincil kaynaklar kullanılarak doğrulandı.

Analist ile konuşun:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/101985

Kuzey Amerika

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika

Avrupa

Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Rusya ve Türkiye vb.

Asya Pasifik

Çin, Japonya, Kore, Hindistan, Avustralya, Endonezya, Tayland, Filipinler, Malezya ve Vietnam vb.

Güney Amerika

Brezilya, Arjantin, Kolombiya vb.

Orta Doğu ve Afrika

Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Nijerya ve Güney Afrika

SSS:

 • Sağlık Sigortası Piyasası ne kadar büyük?
 • Sağlık Sigortası Piyasası nedir?
 • Sağlık Sigortası Piyasası’ta pazar lideri kim?
 • Sağlık Sigortası Piyasası’ın en önemli oyuncuları kimler?
 • Sağlık Sigortası Piyasası’ın geleceği nedir?
 • En hızlı büyüyen sektörler hangileri?

İlgili Rapora Bakın:

Sağlık Mimarisi Pazarı Boyut, Analiz, Paylaşım, Araştırma, İş Büyümesi ve 2029’a Kadar Tahmin

Diyalizör Pazarı Gelir, Gelecekteki Büyüme, Eğilimler, 2029’a Kadar En Önemli Oyuncular

Retina Hastalığı Tedavileri Pazarı 2028’e Kadar Stratejileri ve Tahmini Olan En Önde Gelen Oyuncular

İmmünodiagnostik Pazar Analiz, Büyüme Durumu, Gelir Beklentisi, 2028 Tahmini

Antitrombin Pazarı Analiz, Şirket Profilleri, Rekabet Ortamı ve Kilit Bölgeler, 2028’e Kadar Analiz

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

Simge Kulesi, 9. Kat

Baner – Mahalunge Yolu,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon: ABD:+1 424 253 0390,

İngiltere: +44 2071 939123,

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]