Selüloz ve Kağıt Pazarı Çarpıcı Bir Büyüme Potansiyeli Sergiliyor

Küresel kağıt hamuru ve kağıt pazarının, gençlerin kozmetik, bakkaliye ve gıda ürünleri satın almak için e-ticaret platformlarının artan kullanımından ivme kazanması bekleniyor. Esas olarak, dünya çapında akıllı telefonların ve internetin artan kullanımı nedeniyle meydana geliyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından yeni bir raporda yayınlandı, rapor ayrıca kağıt hamuru ve kağıt pazar büyüklüğünün 2019’da 348,83 milyar ABD Doları olduğunu ve 2027 yılına kadar 368,10 milyar ABD Dolarına ulaşacağını ve %0,8’lik bir CAGR sergilediğini belirtiyor. tahmin dönemi.

COVID-19 salgınının patlak vermesi dünya ekonomisini riskli bir aşamaya getirdi. Tedarik zincirlerini bozdu, hastanelerde yatak sıkıntısına neden oldu ve çok çeşitli endüstrilerin üretimini durdurdu. Bir aşı bulunana kadar bu durumun ne kadar devam edeceğini bilemeyiz. Raporlarımız, bu salgınla savaşmak için doğru stratejiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Hangi bölge ve segment pazara hakim olacak?
 • Şirketler 2020’de kağıt hamuru ve kağıt satışlarını nasıl artıracak?
 • Oyuncular konumlarını güçlendirmek için hangi stratejiler uygulanacak?
 • Pazarın zorlukları, fırsatları, dinamikleri ve büyüme faktörleri nelerdir?

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/pulp-and-paper-market-103447

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Şirketlerin Çevre Dostu Çözümlere Yönelik Artan Kayması Büyümeyi Teşvik Edecek

Kağıt hamuru ve kağıt, dünya genelinde ambalajlamada kullanılan en geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir malzemeler olarak kabul edilir. Günümüzde çevresel kaygılar artıyor ve bu, üreticileri daha da çevre dostu kağıt ambalaj çözümlerine yönelmeye zorluyor. Bu nedenle, önde gelen hızlı tüketim ürünleri, kozmetik ve gıda şirketleri, yeni kağıt ambalaj çözümleri geliştirmek için kağıt hamuru ve kağıt üreticileriyle el ele veriyor.

Bunun dışında COVID-19 pandemisinin ortaya çıkması, özellikle hastanelerden kağıt mendil talebini artırdı. Bu faktörler, yakın gelecekte kağıt hamuru ve kağıt pazarının büyümesine katkıda bulunacaktır. Bununla birlikte, kağıt endüstrileri büyük miktarda odun gerektirdiğinden, su krizi ve ormansızlaşma oranı her geçen gün artmaktadır. Kağıt hamuru ve kağıt pazarının büyümesini engelleyebilir.

Segment-

Ambalaj ve Ambalaj Segmenti Kağıt Bazlı Ambalaj Ürünlerinin Kullanımı Sayesinde Önde Olacak

Kategoriye göre pazar, gazete kağıdı, sıhhi tesisat, baskı ve yazı, ambalaj ve paketleme ve diğerlerine bölünmüştür. Bunların arasından, 2019 yılında %52,9 selüloz ve kağıt pazar payı elde eden ambalaj ve ambalaj segmenti, önümüzdeki yıllarda da hakim olması muhtemeldir. Bu büyüme, kağıt bazlı ambalaj ürünlerinin artan kullanımına bağlanabilir. Ek olarak, perakende sektörünün ve e-ticaretin artan penetrasyonu, ambalaj ve ambalaj kağıdına olan talebi artırdı.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik, Kağıt Esaslı Ürünlere Artan Talebin Desteğiyle Liderlik Edecek

Asya Pasifik, dünyanın önde gelen kağıt hamuru ve kağıt tüketicisi olmaya hazırlanıyor. Hindistan’ın, ülkedeki kağıt bazlı ürünlere olan yüksek talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda güçlü bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Malezya, Endonezya ve Vietnam’da artan ekonomik büyüme, kağıt üreticileri için fırsatlara kapı açacaktır. Kuzey Amerika ise 2019 yılında 64,11 milyar ABD doları gelir elde etti.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/pulp-and-paper-market-103447

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Satın Almalara ve Yatırımlara Odaklanıyor

Pazar çok sayıda işletmeden oluşmaktadır, ancak International Paper liderdir. Özel kağıtlar, ofis kağıtları, ticari baskı kağıtları, dijital kağıtlar ve dönüştürme kağıtları gibi çeşitli sınıflarda kağıtlar sağlar. Diğerlerinden bazıları, esas olarak rekabet avantajı elde etmek için satın alma ve yatırım stratejilerine odaklanmaktadır. Aşağıda iki önemli sektörel gelişme yer almaktadır:

 • Nisan 2020 : Nippon Paper Industries Co. Ltd., Orora Limited’den karton ve elyaf bazlı ambalaj işini başarıyla satın aldı. Nippon’un Avustralya, Yeni Zelanda’daki işini geliştirmesine yardımcı olacaktır.
 • Nisan 2019 : Georgia-Pacific Corporation, banyo kağıdı işini geliştirmek için Naheola Kağıt Fabrikasına 120 milyon ABD doları tutarında yatırım yapacağını duyurdu. Yeni bir doku üretim makinesi satın aldı ve bir doku depolama tesisi kurdu.

Fortune Business Insights™, piyasada faaliyet gösteren tüm önde gelen kağıt hamuru ve kağıt üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • International Paper (Tennessee, ABD)
 • Georgia-Pacific Corporation (Gürcistan, ABD)
 • Nine Dragon Paper (Holdings) Ltd. (Hong Kong)
 • Stora Enso Oyj (Helsinki, Finlandiya)
 • Sappi Limited (Johannesburg, Güney Afrika)
 • Kimberly-Clark Şirketi (Teksas, ABD)
 • UPM-Kymmene Oyj (Helsinki, Finlandiya)
 • Svenska Cellulosa Aktiebolaget (SCA) (Sundsvall, İsveç)
 • Oji Holding Şirketi (Tokyo, Japonya)
 • Nippon Paper Industries Co., Ltd. (Tokyo, Japonya)
 • Şirin Kappa Grubu (Dublin, İrlanda)
 • WestRock (Gürcistan, ABD)

İlgili Haberleri Okuyun:

Hazır Beton Pazar Büyüklüğü

Hazır Beton Pazar Payı

Hazır Beton Pazar Büyümesi

Hazır Beton Piyasa Tahmini

Hazır Beton Pazar Analizi

Hazır Beton Pazar Fırsatları

Hazır Beton Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter