Yağlı Tohum İşleme Piyasası Şirketleri, Tüketim, Etkenler, Eğilimler, Analiz, Gelir, Zorluklar ve Küresel Tahmin 2029

Küresel yağlı tohum işleme pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde artan son kullanıcı uygulaması nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından ” Yağlı Tohum İşleme Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı . Pazar, çeşitli endüstrilerdeki yüksek tüketim ve sürdürülebilir seçenekler konusunda artan farkındalık nedeniyle büyüyor. Yağ tüketimini artırması öngörülen başlıca itici güçlerden biri, temel faydaları nedeniyle mutfak ve gıda dışı uygulamalarda bitkisel yağların artan önemidir. Üreticiler, üretim sürecini hızlandırmak ve atık oluşumunu azaltmak için gelişen teknolojileri benimsiyor.

COVID-19 Etkisi-

Covid-19’un Petrol Sektörüne Zarar Veren Etkisi

COVID-19 salgınının ilk aylarında yağlı tohum işlemenin üretimi, dağıtımı ve fiyatlandırması ciddi şekilde etkilendi. En az gelişmiş ülkelerde sağlıklı tarım sektörünün ve gıda sistemlerinin oluşturulmasında zorlukların üstesinden gelmek çok önemliydi. Satıcıların kâr marjları, şiddetli rekabet, fiyat zorlukları ve değişen tüketici tercihleri ​​nedeniyle sıkışmaya devam edecek.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/oilseed-processing-market-104996

Segmentler-

Yağlı tohum türüne göre pazar, soya fasulyesi, kolza tohumu, ayçiçeği, pamuk tohumu ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Proses bazında, pazar mekanik ve kimyasal olarak ayrılmıştır. Uygulama temelinde, pazar gıda, hayvan yemi ve endüstriyel olarak bölünmüştür. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Yağlı tohum işleme raporu, ilgili teknoloji pazarına genel bir bakış sunar. Yeni pazar beklentilerini belirlemek ve odaklanmış promosyon programları geliştirmek. Araştırma, başlıca itici güçler, kısıtlamalar ve fırsatlar hakkındaki verileri ve eksiksiz bir pazar payı analizini içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Sağlıklı İkamelere Yönelik Tüketici Tercihini Değiştirme

Küresel yağlı tohum işleme pazarı büyümesinin, öngörülen dönemde değişen tüketici tercihi nedeniyle büyümesi bekleniyor. Çeşitli ürün sürümleriyle, bir bileşen olarak yağlı tohumların popülaritesi, müşterilerin doğal ve sağlıklı gıdalara giderek daha fazla ilgi duymasıyla birlikte yıllar içinde önemli ölçüde arttı. Bu gıdalar polifenoller, antioksidanlar, vitaminler ve mineraller bakımından yüksektir ve onlara büyük besin değeri verir. İşlevsel ve sağlık temelli doğal kaynaklı ürünlere yönelik tüketici eğiliminin piyasayı yönlendirmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/bio-based-food-ingredients-market-104987

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Yağlı Tohum Ürünlerine Artan Talep

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel yağlı tohum işleme pazar payına sahip olması bekleniyor. Çin ve Hindistan gibi ülkelerde artan soya fasulyesi üretimi, şirketlerin genişlemeye yönelik artan ilgisi ve gıda endüstrisinden gelen talep bölgede önemli katkı sağlayan faktörlerdir.

Güney Amerika’nın oldukça büyük bir pazara sahip olması bekleniyor. Gelişmiş teknolojinin benimsenmesi, artan soya fasulyesi üretimi ve yağlı tohum ürünlerinin artan popülaritesi, bölgedeki pazarı yönlendiren başlıca faktörlerdir.

Rekabetçi Peyzaj-

Tanınmış Oyuncular için Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Yağlı tohum işleme şirketleri, geniş bir müşteri tabanı sunmak ve yeni ürünler geliştirmek için pazar yeterliliklerini genişletmeye odaklanıyor. Başlıca yetkinlikleri, endüstriyel yağ ve biyodizel dahil olmak üzere çeşitli ürün gruplarını içerir. Önde gelen kuruluşlar, Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yaparak küresel ve bölgesel pazarlardaki pazar paylarını artırmaya çalışmaktadır.

Sanayi Geliştirme-

  • Eylül 2019: ASTON ve Vandeputte Huilerie SA, Rusya Federasyonu topraklarında keten tohumu yağı ve üretimini işlemek için bir ortak girişim için bir araya geldi.

Yağlı Tohum İşleme için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

  • Okçu Daniel Midland Bölüğü
  • Sınırlı Bunge
  • Cargill
  • Wilmar Uluslararası
  • Richardson Uluslararası Sınırlı
  • Louis Dreyfus Şirketi
  • CHS Inc.
  • ITOCHU Şirketi
  • EFKO GRUP

Analistle Konuş

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/oilseed-processing-market-104996

İlgili Haberleri Okuyun:

www.reddit.com/user/Negative-Society5532/comments/xrylw5/kefir_market_size_trends_analysis_revenue/

www.diigo.com/item/note/8yhgp/xiu2?k=65deb8fad8b0364b566c0e51f5e0b4cd

flipboard.com/@shitalvarma/kefir-market-size-share-future-growth-trends-evaluation-demands-regional-a-8b6jmsofy

www.spoke.com/topics/kefir-market-analysis-by-trends-size-share-company-overview-growth-and-forecast-by-2027-6336cfd9fc7286f9ae036a85

medium.com/@vshital48/the-global-kefir-market-size-is-projected-to-reach-usd-1-84-ba0ebc935e46

www.reddit.com/user/Negative-Society5532/comments/xrz817/beer_market_growth_analysis_size_trends_emerging/

www.diigo.com/item/note/8yhgp/cnyq?k=2f565a5f7e11abead70b6a2d6f2883b0

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları