İnsansız Su Üstü Aracı Pazar Segmentasyonu ve 2029’a Kadar Endüstriyel Fırsatlar

Fortune Business Insights, “ İnsansız Yüzey Aracının (USV) Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Uygulamaya Göre (Savunma) , Ticari), Tipe Göre (Yüzey, Yer Altı), Sisteme Göre (İtki, Haberleşme), Çalışma Şekline Göre (Otonom Yüzey Aracı, Uzaktan Kumandalı Su Üstü Aracı), Boyuta Göre (Küçük <7 Metre, Orta 7 – 11 Metre) ), Dayanıklılığa Göre (100 saatten az, 100 ila 500 saat), Gövde Tipine Göre (Kayak, Katamaran) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 .” Ordudaki deniz operasyonları için ISR misyonlarına artan ihtiyaç, muhtemelen pazar için sayısız fırsatı teşvik edecektir.

Koronavirüsün ortaya çıkışı dünya ekonomisinin çökmesine neden oldu. Bu sağlık acil durumunun dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu oldukça bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu salgından etkileneceği tahmin ediliyor.

Bu kritik zamanda işletmeleri iyileştirmeye yardımcı olmak için sürekli olarak raporlarımız üzerinde çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında toparlanmaya yardımcı olacak çok büyük faydalar sağlayabilir.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/unmanned-surface-vehicle-usv-s-market-102526

Rapor, İnsansız Su Üstü Araçları (USV) Pazarındaki Başlıca Şirketleri Listeliyor:

 • Teledyne Teknolojileri (ABD)
 • ASV Global (Birleşik Krallık)
 • Elbit Sistemleri (İsrail)
 • SeaRobotics (ABD)
 • Elektronik Atlası (Almanya)
 • Textron Inc. (ABD)
 • ECA Grubu (Fransa)
 • 5G Uluslararası (ABD)
 • Rafael Gelişmiş Savunma Sistemleri (İsrail)
 • İsrail Havacılık ve Uzay Sanayii (İsrail)
 • Deniz Robotları (Norveç)
 • Sıvı Robotik (ABD)

Pazar Sürücüsü :

Pazarı Yönlendirmek İçin USV’lerde Yapay Zeka Teknolojilerinin Tanıtılması

USV’lerin sınır ve kıyı bölgesi devriyesi, denizaltı avcılığı, mayın tarama, ISR, saldırı yetenekleri ve deniz hedefleri dahil olmak üzere askeri uygulamalarda artan kullanımının pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Komuta ve kontrol uygulamalarına yönelik muharebe operasyonlarını iyileştirmek için yapay zekanın (AI) insansız deniz araçlarına entegrasyonunun, tahmin dönemi boyunca pazar için fırsatlar yaratması muhtemeldir. Ayrıca, USV’lerin oşinografi, keşif ve çevre bilimlerindeki artan ticari uygulamalarının yakın gelecekte pazarın gelişimini daha da artırması bekleniyor. Petrol ve gaz endüstrisinde USV’lere yönelik artan gereksinimin, pazar için kazançlı iş fırsatlarını teşvik etmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Raporunuzu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/unmanned-surface-vehicle-usv-s-market-102526

Rekabet Ortamı :

Endüstriyi Konsolide Etmek İçin Kilit Oyuncular Tarafından Yapılan Ortaklıklara ve Anlaşmalara Odaklanma

Sektör oyuncuları arasında artan işbirlikleri ve ortaklıkların pazarın büyümesini hızlandırması bekleniyor. Örneğin, Mayıs 2018’de Teledyne  Marine and Research Products Development Company (RPDC), Suudi Arabistan’da geliştirilen yeni teknolojilerin ticarileştirilmesi için uzun vadeli bir anlaşma yaptığını duyurdu. Ayrıca, seçkin oyuncuların yenilikçi USV’lere ve CMS’ye odaklanmasının konumlarını koruması bekleniyor. Örneğin, düşman varlıklarının hedeflenmesi ve haritalanması için USV’lerin ve deniz Savaş Yönetim Sistemlerinin (CMS) uygulanmasının pazarın hızla genişlemesini sağlaması bekleniyor.

Bölgesel Analiz :

Avrupa’da Büyümeyi Destekleyecek Kilit Üreticilerin Varlığı

Coğrafi olarak, insansız yüzey araçları (USV’ler) pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve dünyanın geri kalanına bölünmüştür. Tahmin döneminde Avrupa’nın küresel pazarda en büyük paya sahip olması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, mayın karşı önlemleri (MCM), ISR faaliyetleri, denizaltı karşıtı harp (ASW) ve oşinografik uygulamalar için donanma ve ordu tarafından insansız yüzey araçlarına yönelik artan talebe bağlanıyor. ASV (İngiltere), Atlas Elektronik (Almanya) ve ECA Group (Fransa) gibi seçkin oyuncuların varlığının bölgedeki pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Kuzey Amerika’nın artan savunma harcamaları nedeniyle tahmin döneminde hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Temmuz 2018 : ASV Global, uzun ömürlü, çok araçlı, otonom bir araştırma çözümü sunmak için Sonardyne International Ltd., Ulusal Oşinografi Merkezi (NOC) ve SeeByte ile bir anlaşma imzaladı.

Ocak 2018 : Textron Systems, Naval Sea Systems Command (NAVSEA) ile İşbirliğine Dayalı Araştırma ve Geliştirme Anlaşmasını (CRADA) duyurdu.

Satın Almadan Önce Bilgi Alınız:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/unmanned-surface-vehicle-usv-s-market-102526

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar