Havaalanı Güvenliği Pazar Büyüklüğü, Büyüme Analizi, Gelecek Senaryosu, Trendler ve Tahmin (2020-2027)

Küresel havalimanı güvenlik sistemleri pazar büyüklüğünün 2027 yılı sonunda 11,45 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Artan hava yolculuğu sayısı önümüzdeki yıllarda pazar için iyiye işaret edecektir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Güvenlik Türüne (Erişim Kontrolü, Siber güvenlik, Çevre Güvenliği, Tarama, Gözetim ve Diğerleri), Sisteme Göre (Metal Dedektörler, Fiber) Göre Havaalanı Güvenlik Sistemi Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi” başlıklı bir rapora göre Optik Çevre Hırsızlığı, Geri Saçılımlı X-Ray Sistemleri, Kabin Bagajı Tarama Sistemleri ve Diğerleri), Havaalanı Modeline Göre (Airport 2.0, Airport 3.0 ve Airport 4.0), Havaalanı Sınıfına Göre (Sınıf A, Klas B ve Klas C) ve Bölgesel Tahmin,2020-2027”, 2019’da 10,78 milyar ABD doları değerinde olan pazar, 2019-2027 tahmin döneminde %7,62’lik bir YBBO sergileyecek.

Havaalanı güvenlik sistemleri, havalimanlarında ve sonraki uçuş seyahatlerinde güvenlik ve emniyetin sağlanması için kullanılmaktadır. Güvenlik konusunda artan farkındalık, piyasada faaliyet gösteren şirketler için birçok fırsat yaratmıştır. Havaalanı güvenliğine verilen önem son birkaç yılda önemli ölçüde arttı. Güvenlik kontrolleriyle ilgili ekipmanlardaki teknolojik gelişmeler, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Havalimanlarındaki güvenlik kontrollerinin büyük güvenlik tehditlerini ve potansiyel terör saldırılarını önleme yeteneği, pazarda faaliyet gösteren şirketler için iyiye işaret olacaktır. Verimli güvenlik sistemlerinin geliştirilmesine yapılan yüksek yatırım, öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesi lehine ortaya çıkacaktır.

Bu Araştırma Raporunun Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/airport-security-market-102853 

Şirket Birleşmeleri Büyük İşletmeler İçin Yararlı Oluyor

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Bu pazarın sahip olduğu muazzam potansiyelden yararlanma teklifiyle, birkaç büyük ölçekli şirket daha yeni stratejiler benimsemek istiyor. Şirket birleşmelerinin ve işbirliklerinin dünya çapında büyük işletmeler arasında büyüyen bir trend olduğu gözlemleniyor. Nisan 2019’da Thales Group, Gemalto’nun satın alımını tamamladığını duyurdu. Almanya merkezli şirket, çeşitli sektör dikeylerinde değişen ürün uygulamalarıyla dijital güvenlik hizmetleri sağlayıcısıdır. Bu satın alma ile şirket, dijital güvenlik çözümleri portföyünü güçlendirmeyi planlıyor. Thales’in Gemalto’yu satın alması, şirketin küresel pazarda zorlu bir konum oluşturmasına yardımcı olacak. Üstelik,

Asya Pasifik Pazarı En Yüksek Payı Aldı; Yükselen Hava Trafiği Pazar Büyümesi Lehinde Ortaya Çıkacak

Rapor, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Bu bölgeler arasında, Asya Pasifik pazarı şu anda en büyük pazar payına sahiptir. Hindistan, Çin ve Japonya gibi ülkelerde artan hava trafiği, bölgesel pazarın büyümesi için iyiye işaret olacaktır. Ayrıca, verimli ekipmanın geliştirilmesine yapılan büyük yatırım, bu bölgedeki pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, büyük nüfus ve artan sayıda hava yolcusu ve uçuş seyahatleri, pazarın büyümesi için çeşitli fırsatlar yaratacaktır. Kuzey Amerika’daki pazar, Amerika Birleşik Devletleri’nde teknolojik olarak gelişmiş sistemlerin benimsenmesi nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olacak. Artan hava yolculukları ve Amerika Birleşik Devletleri’nin iç ve dış uçuşları da bu bölgedeki pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. 2019 yılı itibarıyla Kuzey Amerika pazarı 3,82 milyar ABD Doları değerinde olup, bu değerin önümüzdeki yıllarda daha da artması öngörülmektedir.

Raporda profili belirtilen şirketlerin listesi:

 • American Science and Engineering Inc. (ABD)
 • Axis Communication AB (İsveç)
 • FLIR Sistemleri (ABD)
 • Hitachi Limited (Japonya)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • L3Harris Technologies Inc. (ABD)
 • Raytheon Şirketi (ABD)
 • Robert Bosch GmbH (Almanya)
 • Siemens AG (Almanya)
 • Smiths Detection Inc. (Birleşik Krallık)
 • Thales Grubu (Fransa)
 • Westminister Group Plc. (Birleşik Krallık)

Sektörel Gelişmeler:

Haziran 2019 –  OSI Systems, Inc., ABD Donanması’ndan bir sözleşme aldığını duyurdu. Bu sözleşme kapsamında şirket, ıslah tesislerinde ve tespit merkezlerinde kurulan Rapiscan bagaj ve paket kontrol noktası inceleme sistemleri için kapsamlı bir servis ve bakım desteği sağlayacak.

Nisan 2019–Thales Group, Gemalto’nun satın alımını tamamladığını duyurdu. Bu satın alma ile şirket, dijital güvenlik hizmetleri portföyünü güçlendirmeyi planlıyor.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/airport-security-market-102853 

Diğer Haberleri Oku:

Arazi Etüdü Ekipmanları Pazar Büyüklüğü

Hava Kargo Güvenlik Tarama Pazar Payı

Hava Taşımacılığı Yazılım Pazarının Büyümesi

Kıyı Gözetleme Piyasası Tahmini

Anten Piyasa Analizi

Helikopter Turizm Pazarı Olanakları

Çarpışma Önleme Sistemi Piyasa Eğilimleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları