eKeşif Pazarı: Zorluklar ve Fırsatlar Raporu 2022

eDiscovery Market Very artık yalnızca sektörle ilgili bir kavram değil. Bugün, her işletme dijital kayıtlar tutmaktadır. Bununla birlikte, bu verilerin hesap verebilirliği ve bakımı son birkaç yıldır değişmektedir. Elektronik olarak kaydedilen veriler dünyasında “e-Keşif” olarak bilinen hukuki bir konuya ilişkin bilgi veya kanıt araştırması yapılır. Elektronik keşif, eKeşif olarak adlandırılır.

Belirli bir durum için ilgili kanıtların bulunması, elektronik keşfin kullanılmasıyla kolaylaştırılmıştır. Bu materyali almak ve değerlendirmek için dijital adli tıp teknikleri de kullanılır. e-Keşif avantajları arasında kalıpları ve eğilimleri belirleme yeteneğinin yanı sıra diğer gelişmiş analitik arama yöntemleri yer alır ve bu da işi insan etkileşimine ihtiyaç duymadan tamamlamayı kolaylaştırır.

Örnek PDF Broşürü Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ediscovery-market-101503

 

eKeşif Pazarındaki Kilit Oyuncular:

Open Text Corporation, Nuix, Microsoft, IBM, Micro Focus,Catalyst Repository Systems, FTI Consulting, Inc., AccessData, ZyLAB, EPIQ, Fronteo Inc., Conduent Inc., Relativity, Logikcull, Consilio LLC, CloudNine, Commvault, Driven Inc. ., Ipro Tech, LLC, KLDiscovery, Veritas, Deloitte, Thomson Reuters, Ricoh India Ltd ve Lighthouse

 

eDiscovery’nin (elektronik keşif) faydaları şunları içerir:

 

Hız ve verimlilik: eKeşif, kuruluşların elektronik verileri hızlı ve verimli bir şekilde aramasına ve incelemesine olanak tanıyarak, geleneksel kağıt tabanlı keşifle ilişkili zaman ve maliyetleri azaltır.

Artırılmış doğruluk: eKeşif araçları, ilgili bilgileri belirlemek için gelişmiş arama algoritmaları ve analitiği kullanır, ilgili kanıtları bulma şansını artırır ve önemli verileri kaçırma riskini azaltır.

Daha iyi organizasyon ve yönetim : eKeşif araçları, kuruluşların büyük miktarda elektronik veriyi kolayca düzenlemesine ve yönetmesine olanak tanıyarak ilgili bilgileri gözden geçirmeyi ve analiz etmeyi kolaylaştırır.

Uyumluluk : eDiscovery, kuruluşların yasal taleplere yanıt olarak elektronik verileri korumasını ve üretmesini gerektiren Federal Hukuk Usulleri Usulleri (FRCP) gibi yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymasına yardımcı olur.

Maliyet tasarrufu: eKeşif, kuruluşların kağıt belgeleri yazdırma, nakliye ve saklama maliyetleri gibi geleneksel kağıt tabanlı keşifle ilişkili maliyetleri azaltmasına yardımcı olabilir.

Ölçeklenebilirlik: eKeşif araçları, büyük miktarda veriyi işlemek için kolayca ölçeklendirilebilir, bu da onu küçük ve büyük kuruluşlar için uygun hale getirir.

Bu Raporu Özelleştirmek İçin Şu Adresi Ziyaret Edin :  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ediscovery-market-101503

Geliştirilmiş işbirliği: eKeşif platformları, birden fazla tarafın bir vaka üzerinde birlikte çalışmasına olanak tanıyan, keşif sürecinin verimliliğini ve doğruluğunu artıran, işbirliğine dayalı bir ortam sağlar.

Daha iyi koruma: eKeşif yazılımı, verileri korumak ve korumak için güçlü araçlar sunarak verilerin yasal işlemlerde kullanılmasını sağlar ve veri hırsızlığı sorunlarını önler.

Bölgesel Analiz:

Öngörülen dönemde, Kuzey Amerika’nın eKeşif pazarına hakim olması bekleniyor. Kuzey Amerika yasal teknoloji satın almalarının, eKeşif çözümü satıcıları için bir hedef olduğu kaydedildi. Bu, bölgedeki pazar genişlemesine izin verecektir. Bölge genelinde eKeşif çözümlerinin kullanımı, hükümet kuralları ve düzenlemelerindeki hızlı değişiklikler ve müreffeh bir bankacılık sektörünün başarılı politikaları tarafından teşvik edilecektir.

Tahmin döneminde, Asya Pasifik’in önemli bir büyüme oranı yaşaması bekleniyor. Çin ve Hindistan gibi en kalabalık ekonomilerin varlığından dolayı, sofistike teknolojiler, Asya Pasifik’teki işletmeler genelinde üretkenliği artırma ve yasal ve düzenleyici maliyetlerle ilişkili giderleri azaltma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bu, eKeşif pazarının Asya Pasifik bölgesindeki genişlemesini hızlandıracak .

Bir raporu önceden ayırtın: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101503

 

İlgili bağlantılar:

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]