IoT Bağlantılı Makine Pazarı – Umut Veren Büyüme Fırsatları ve Tahmini 2023 – 2029

2021 yılında IoT bağlantılı makineler pazarının 128,05 milyar ABD Doları değerinde olduğu tahmin ediliyor. Pazarın 2022’den 2029’a kadar %19,2’lik bir YBBO ile genişlemesi ve 2022’de 149,69 milyar ABD dolarından 2029’da 510,85 milyar ABD dolarına yükselmesi bekleniyor. Araştırmamıza göre, IoT bağlantılı makineler için küresel pazar ortalama 15,4 büyüdü 2020’de 2019’a kıyasla %.

IoT bağlantılı makineler, işletmeler, hükümetler, kamu hizmetleri, üretim tesisleri ve savunma kurumları tarafından günlük operasyonları geliştirmek için kullanılan tüketici dışı elektronik cihazlardır. Amacı, tehlikeli ve tehlikesiz atıkları en aza indirerek tüm operasyon boyunca üretkenliği, etkinliği ve güvenliği artırmaktır. Sektörler arasında dijitalleşme ve otomasyonun hızla benimsenmesi nedeniyle IoT bağlantılı makinelerin pazar payının artması bekleniyor. Buna benzer şekilde, artan yapay zeka ve makine öğrenimi uygulamalarının pazar genişlemesini hızlandıracağı tahmin ediliyor. Birçok piyasa katılımcısı, endüstriyel sürecin iyileştirilmesine yardımcı olabilecek yeni ve sektöre özgü endüstriyel IoT bağlantılı makineler sağlamaya isteklidir.

Örnek PDF Broşürü Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/iot-connected-machines-market-101781

 

Anahtar Oyuncular IoT Bağlantılı Makineler Pazarı:

kuyu International Inc. (ABD)

General Electric Şirketi (ABD)

Intel Şirketi (ABD)

Hitachi Ltd. (Japonya)

ABB Ltd. (İsviçre)

PTC Ltd. (ABD)

Rockwell Otomasyonu (ABD)

 

IoT bağlantılı makinelerin temel avantajları şunları içerir:

 

Geliştirilmiş verimlilik ve üretkenlik: IoT bağlantılı makineler, makine performansı ve kullanımı hakkında gerçek zamanlı veriler sağlayarak kuruluşların operasyonlarını optimize etmesine ve üretkenliği artırmasına olanak tanır.

Kestirimci bakım: IoT bağlantılı makineler, makine performansı ve kullanımı hakkında gerçek zamanlı veriler sağlayarak kuruluşların ne zaman bakım gerektiğini tahmin etmesine ve arıza süresini azaltmasına olanak tanır.

Uzaktan izleme ve kontrol: IoT bağlantılı makineler, kuruluşların makineleri uzaktan izlemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyarak yerinde bakım ihtiyacını azaltır ve esnekliği artırır.

Daha iyi varlık yönetimi: IoT bağlantılı makineler, makine performansı ve kullanımı hakkında gerçek zamanlı veriler sağlayarak kuruluşların varlıklarını daha iyi yönetmesine ve yatırım getirisini artırmasına olanak tanır.

Bu Raporu Özelleştirmek İçin Şu Adresi Ziyaret Edin :  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/iot-connected-machines-market-101781

Maliyet tasarrufu: IoT bağlantılı makineler, kuruluşların arıza süresi, bakım ve onarımlarla ilgili maliyetleri azaltmasına yardımcı olabilir.

İyileştirilmiş güvenlik: IoT bağlantılı makineler, makine performansı ve kullanımı hakkında gerçek zamanlı veriler sağlayarak kuruluşların potansiyel güvenlik sorunlarını ortaya çıkmadan önce belirlemesine olanak tanır.

Daha iyi karar verme: IoT bağlantılı makineler, kuruluşlara süreç iyileştirmelerinin yapılabileceği alanları belirlemek gibi daha bilinçli kararlar almak için kullanılabilecek gerçek zamanlı veriler sağlar.

Ölçeklenebilirlik: IoT bağlantılı makineler, bir kuruluşun büyüklüğündeki değişiklikleri karşılamak için kolayca ölçeklendirilebilir ve operasyonların kapsamlı bir görünümünü sağlamak için ERP gibi diğer sistemlerle entegre edilebilir.

 

Bölgesel Analiz:

Pazarı anlamak için imalat, elektrik ve kamu hizmetleri, sağlık, petrol ve gaz, havacılık ve savunma, lojistik ve ulaşım, otomotiv ve diğerleri dahil olmak üzere sektörler araştırılmıştır.

Bağlantılı makinelerin erken benimsenmesi nedeniyle, imalat sektörünün öngörülen dönemde önemli bir segment payı elde etmesi beklenmektedir. Öngörülen dönemde, imalat sektörlerinin talebe ve tedarik zincirine ayak uydurmak için otomasyon ve dijitalleşme ihtiyacının pazarın genişlemesine yön vermesi bekleniyor.

Akıllı sağlık cihazlarına yönelik artan talep nedeniyle, sağlık sektörünün öngörülen dönemde hızla yükseleceği tahmin edilmektedir. Pazarın, sağlık kuruluşlarındaki bağlı makineler aracılığıyla kesintisiz uzaktan hasta izleme tarafından yönlendirilmesi öngörülüyor.

Hemen Hemen Satın Alın: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101781

 

İlgili bağlantılar:

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]