Kurşun Geçirmez Yelek Pazarı Öngörüleri: 2022, İlerleyen Trendler, Büyüme Fırsatları ve 2027’ye Kadar Gelir Tahmini

Küresel kurşun geçirmez yelek pazar büyüklüğünün, tahmin dönemi boyunca %7,23’lük bir YBBO sergileyerek 2027 yılına kadar 1.998,1 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights’ın ” Kurşun Geçirmez Yelek Pazar Büyüklüğü, Payı ve Covid ” başlıklı raporunda, sınır ötesi çatışmalarla birleşen artan güvenlik endişelerinin kurşun geçirmez yeleklere olan talebi artıracağını ve bunun da pazarın sağlıklı büyümesini destekleyeceğini belirtiyor. -19 Malzemeye Göre Etki Analizi (Kevlar, Ultra Yüksek Moleküler Ağırlıklı Polietilen (UHMWPE) ve Grafen) Tipe Göre (Seviye IIA, Seviye II, Seviye IIIA, Seviye III ve Seviye IV) Ürüne Göre (Esnek Balistik, Sert Zırh Plakası) Son Kullanıcıya Göre (Askeri, Kolluk Kuvvetleri ve Sivil) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 1.271,1 milyon USD olarak gerçekleşti.

Koronavirüs vakası, dünya çapında birçok sektörde devasa kayıplara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı başlattı. Bu tür planlar üretim ve tedarik zincirinde aksamalara neden oldu. Ancak zaman ve kararlılıkla bu sert zamanla mücadele edebileceğiz ve normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacak ve böylece gerekli stratejileri buna göre uygulayabileceksiniz.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bulletproof-vest-market-104752

Kurşun geçirmez yelek pazarına ilişkin raporda şunlar yer alıyor:

 • Pazarın geniş kapsamlı analizi
 • Tanınmış oyuncular hakkında önemli gerçekler
 • Pazardaki ana bölgeler
 • Anahtar sürücüler ve trendler
 • Önemli gelişmeler

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Arttırmak İçin Askeri Harcamaları Arttırmak

Artan terörist faaliyetler, jeopolitik gerilimler ve dünya çapındaki sınır ötesi çatışmalar, tahmin dönemi boyunca piyasa üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir. Artan askeri harcamalar, önümüzdeki yıllarda pazar için fırsatlar yaratacaktır. SIPRI’ye göre ABD’nin 732 milyar ABD doları, Hindistan’ın 732 milyar ABD doları, Rusya’nın 261 milyar ABD doları, Rusya’nın 71,1 milyar ABD doları, Hindistan’ın 65,1 milyar ABD doları ve Suudi Arabistan’ın 61,9 milyar ABD doları Suudi Arabistan’ın savunma bütçesi olduğu açıklandı. Ayrıca, gelişmekte olan ülkelerdeki askeri kuvvetlerin genişlemesi kurşun geçirmez yeleklere olan talep üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacaktır. Örneğin 2020 yılında Çin, Hindistan, ABD ve Kuzey Kore’de aktif askeri personel sayısı sırasıyla 21.83.000, 14.44.000, 14.00.000 ve 12.80.000 idi. Buradan,

Coronavirüs Ortasında İşleri Engelleyen Ürünlerin Geciken Teslimatları

COVID-19 salgını küresel pazar üzerinde ciddi bir etki yarattı. Azalan talep ve geciken ürün teslimatları, sektörün senaryosunu önemli ölçüde etkiledi. Savunma ürünleri üretimindeki ertelemenin pazarın gelişimini geciktirmesi bekleniyor. Örneğin, Hindistan Askeri İşler Bakanlığı, tüm silahlı kuvvetlerinden COVID-19’un etkisiyle bütçe kesintileri nedeniyle sermaye alımlarını durdurmalarını istedi. Ayrıca Güney Kore, ülkenin savunma bütçesinden 245 milyon ABD doları kesinti yapmayı planladı. Bu nedenle, azalan savunma bütçesi ve üretim faaliyetlerinin durması, koronavirüs ortamında piyasayı olumsuz etkileyecektir.

Özelleştirilmiş PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/bulletproof-vest-market-104752

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Büyüyen Terörizm

Asya-Pasifik pazarının, siyasi çatışmalar ve sınır ötesi sorunlar nedeniyle tahmin dönemi boyunca en büyük kurşun geçirmez yelek pazar payına sahip olması bekleniyor. Asya ülkelerinde artan terörizm ve yeni nesil vücut zırhlarına yapılan yatırımların artması, bölgedeki büyümeye yardımcı olacaktır. Örneğin, 2018’de Hindistan Ordusu, 1.38.138 kurşun geçirmez ceket tedarik etmek için SMPP Private Limited ile 98,31 milyon ABD Doları tutarında bir anlaşma imzaladı. EnGarde Body Armor, VestGuard UK Ltd., MARS Armor ve diğerleri gibi önemli oyuncuların varlığı nedeniyle Avrupa’nın en büyük paya sahip olması bekleniyor. Askeri güçlerin ve kolluk kuvvetlerinin artan harcamaları, pazarın büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunacaktır. Örneğin, 2018’de,

Anahtar Geliştirme :

Nisan 2020:  Birleşik Krallık merkezli proses ve analitik ekipman sağlamada dünya lideri olan planarTECH, Tayland merkezli bir şirket olan IDEATI ile vücut zırhı için 2AM grafenle geliştirilmiş kurşun geçirmez yelek ve balistik plaka ürünlerinin dağıtımını yapmak üzere bir sözleşme imzaladı.

Rapor, Kilit Oyuncular Pazarını Listeler:

 • Honeywell International, Inc. (ABD)
 • DuPont (ABD)
 • S. ARMOR CORPORATION (ABD)
 • MKU Limited (Hindistan)
 • EnGarde Vücut Zırhı (Hollanda)
 • Point Blank Enterprises, Inc. (ABD)
 • MARS Zırhı (Bulgaristan)
 • BulletSafe Kurşun Geçirmez Yelekler (ABD)
 • Zırh Ekspresi (ABD)
 • Safariland, LLC. (Birleşik Devletler)
 • VestGuard UK Ltd. (Birleşik Krallık)

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/bulletproof-vest-market-104752

İlgili Haberleri Okuyun:

www.rolonet.com/posts/238097

blogup.in/post/22420_the-global-military-robot-market-size-is-expected-to-reach-usd-25-66-billion-by.html

social.studentb.eu/post/125139_the-global-military-robot-market-size-is-expected-to-reach-usd-25-66-billion-by.html

pinlap.com/post/133321_the-global-military-robot-market-size-is-expected-to-reach-usd-25-66-billion-by.html

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Twitter  | Bloglar