Önemli Oyuncular, Pay, Gelir, Eğilimler, Boyut, Büyüme, Fırsatlar ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahmine Göre Florürlü Gargara Pazar Analizi

Küresel florürlü gargara pazar boyutunun, tahmin dönemi boyunca ağız sağlığı yararlarına ilişkin artan kamu bilinci nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgiler, Fortune Business Insights™ tarafından yakında çıkacak olan ” Florürlü Gargara Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmaktadır . En yaygın diş sorunlarından biri boşluklardır ve florür, boşlukları ve diş demineralizasyonunu önlemenin en etkili yollarından biridir. Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, Mart 2020’de süt diş çürüğü 530 milyondan fazla çocuğu etkiliyor ve ağız hastalıklarının dünya çapında yaklaşık 3,5 milyar kişiyi etkilemesi bekleniyor.

COVID-19 Etkisi-

Colgate-palmovlie’ye göre, COVID-19 pozitif hastalarla yapılan ilk klinik test, setilpiridinyum (CPC) artı çinko, hidrojen peroksit veya klorheksidin içeren gargaraların, çalkalandıktan sonra 60 dakikaya kadar ağızdaki virüs seviyelerini önemli ölçüde azalttığını ortaya koydu. Bu, koronavirüsleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip yeni gargara ürünlerinin piyasaya sürülmesine yol açtı. Dolayısıyla bu tür faktörlerin önümüzdeki yıllarda piyasaya olumlu yansımaları beklenmektedir.

Örnek PDF Broşürü Alı[email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fluoride-mouthwash-market-104135

Küresel Florürlü Gargara Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Chattem
  • Colgate-Palmolive şirketi
  • Aslan Şirketi

Rapor Neleri Kapsıyor?

Bu rapor, hacmi ve değeri küresel, bölgesel ve şirket düzeyinde inceler. Bu çalışma, küresel ölçekte toplam pazar büyüklüğünü yansıtmak için tarihsel verileri ve potansiyel beklentileri analiz etmektedir. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler sunmak ve pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunmak için işbirliği yapmak için stratejiler benimsemelerini içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Teşvik Etmek İçin Kaliteli Dental Ürünlere Olan Talebin Artması

Yüksek kaliteli dişçilik ürünlerinin giderek daha fazla benimsenmesinin, tahmin dönemi boyunca küresel florürlü gargara pazarındaki büyümeyi artırması bekleniyor. Diş beyazlatma ve ağrı kesici kimyasallar gibi ekstra faydaların yanı sıra nane ve meyvemsi gibi çeşitli aromalara sahip gargaralar popülerlik kazanıyor. Ayrıca, diş macunu ürünlerindeki zararlı bileşenlere ilişkin artan farkındalık, üreticileri organik ürünler sunmaya itiyor. Örneğin Johnson & Johnson, Listerine Naturals’a florürlü bitkisel nane aromalarını tüketicileri için sunarak pazardaki konumunu güçlendirmesine yardımcı oluyor.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Kuzey Amerika Hakim Kalacak; Büyümeyi İlerlemek İçin Tüketici Yaşam Tarzını Geliştirmek

North America is expected to hold the largest global fluoride mouthwash market share during the forecast period. This is due to the high prevalence of dental diseases, an ageing population, and an increasing number of product launches.

Asia Pacific is anticipated to hold a significant position in the market. This is due to the increasing expenditure on personal hygiene that will favour the adoption of fluoride mouthwash on a larger scale. An increase in the number of teeth-related issues has raised public awareness regarding proper oral hygiene habits.

Segments-

By type, the market for fluoride mouthwash is segmented into alcohol-based and alcohol-free. On the basis of application, the market is divided into personal and commercial. On the basis of distribution channel, the market is segmented into supermarkets, pharmacies, online stores, and others. Finally, by geography, the market is segregated into North America, Europe, Asia Pacific, and Rest of the World.

Competitive Landscape-

Manufacturers to Focus on R&D Investments to Offer Advanced Products

The market is fragmented by the presence of major companies focusing on maintaining their presence and gain a competitive edge over their rivals. These companies are focusing on investing in research activities to ensure the development of their fluoride mouthwash portfolio. Moreover, other key players are adopting organic and inorganic growth strategies to maintain their stronghold in the market.

Industry Development-

  • January 2020: Hello Products LLC, a portfolio company of Tenth Avenue Holdings, headquartered in New York City, agreed to be acquired by Colgate-Palmolive Company. It is one of the most rapidly expanding premium oral care brands in the United States.

Inquiry before [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fluoride-mouthwash-market-104135

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9th Floor, Icon Tower,

Baner – Mahalunge Road,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Blogs