Anten Pazar Segmentasyonu ve 2029’a Kadar Endüstriyel Fırsatlar

Fortune Business Insights™  ‘ın yakında yayınlanacak olan ” Antenna Market Size, Share & Industry ” başlıklı raporuna göre, havacılık ve savunma endüstrisinde teknolojik olarak gelişmiş uydu antenlerinin artan gelişimi nedeniyle küresel anten pazarı boyutunun görkemli bir şekilde büyümesi bekleniyor.  Analiz, Türe Göre (Radyo Antenleri, Akıllı Antenler), Teknoloji Türüne Göre (SIMO, MIMO, MISO, Diğerleri), Uygulamaya Göre (RADAR, Uydu İletişimi, Hücresel İletişim, WiFi Sistemleri, WiMax Sistemleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022- 2029. Uçaklarda uydu iletişiminin giderek daha fazla benimsenmesi ve orduda sıkışma önleyici GPS navigasyon sistemlerinin modernizasyonunun anten talebini artırması bekleniyor.

Talep Örneği PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antenna-market-103325

COVID-19 bulaşması, küresel havacılık endüstrisi için bir kabus oldu. Şirketler, ülke çapındaki tecritler sırasında sınırlı işgücü ve seyahat kısıtlamaları gibi zorluklarla karşılaştığından, özellikle ticari havacılık pandemiden olumsuz etkilendi. Kısıtlı bir bakım gereksinimi olduğu için yedek parça talebi de azalmaktadır. Doğası gereği sermaye yoğun olan uçak üreticileri, nakit akışı ve likidite ile ilgili kısa vadeli endişeleri artırıyor. Fortune Business Insights’ta, krizin üstesinden gelmek için çeşitli stratejiler geliştirmenize yardımcı olmaya kararlıyız.

 

Raporun Önemli Noktaları:

Raporu hazırlarken pazarı ürün, cins, tüketim, dağıtım kanalı ve bölge bazında segmentlere ayırdık. Segmentasyona dayalı olarak şirketlerin bir listesini çıkardık ve finansal durumlarını, ürün portföylerini ve büyüme stratejilerini detaylı bir şekilde inceledik. Bir sonraki adımımız, rekabetin derecesini tahmin etmek için kilit oyuncuların temel yetkinliklerinin ve pazar paylarının incelenmesini içeriyordu. Pazarın genel boyutuna ulaşmak için aşağıdan yukarıya prosedür uygulandı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Tetiklemek İçin Dünya Çapında Havacılık ve Uzay Endüstrisinin Artan Modernizasyonu

Özellikle Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere gelişmiş bölgelerde havacılık ve uzay endüstrisini modernize etmeye artan odaklanmanın, küresel anten pazarının büyümesini yönlendireceği tahmin ediliyor. Örneğin, Avrupa ülkeleri, Hava Trafik Yönetimini (ATM) iyileştirmeye ve Avrupa Hava Trafik Yönetimi ile ilişkili verimsizlikleri ortadan kaldırmak için yenilikçi çözümler kurmaya odaklanan bir hava sahası modernizasyon programı olan Single European Sky ATM Research’ü (SESAR) benimsemiştir. Bununla birlikte, geliştirme ile ilişkili yüksek maliyetin büyümeyi engelleyeceği tahmin edilmektedir.

Özelleştirilmiş bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/antenna-market-103325

Bölgesel Görüşler-

ABD’de Sağlam Havacılık ve Savunma Sanayi, Kuzey Amerika’nın Hakim Olmasına Yardımcı Olacak

Kuzey Amerika, ABD’deki havacılık ve savunma endüstrisindeki benzeri görülmemiş gelişme nedeniyle küresel anten pazarına hakim olmaya hazırlanıyor. toplam ABD GSYİH’sının yaklaşık %1,8’ini temsil eden 396 milyar ABD doları ekonomik değer. Ayrıca ABD’nin teknolojik olarak gelişmiş uçakların tasarımı, geliştirilmesi ve imalatında lider olması, bölgedeki anten talebini artıracaktır.

Asya Pasifik’teki pazarın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme kaydetmesi bekleniyor. Çin ve Hindistan da dahil olmak üzere gelişmekte olan ülkelerde taktik iletişim, güvenlik ve gözetleme faaliyetlerinin artan oranda benimsenmesinin bölgede büyümeyi sağlayacağı tahmin edilmektedir.

 

Rekabetçi Manzara-

Savunma Sektöründe Kilit Oyuncuların Önem Kazanmasına Yardımcı Olacak Uygulamalar Bulunması

Küresel anten pazarı, endüstrinin gelişimine odaklanan önde gelen işletmeleri ve üreticileri içermektedir. Önemli oyuncular, havacılık ve savunma sanayinde yüksek pay almak için uydu teknolojisinde yeni uygulamalar bulmaya odaklanıyor. Örneğin, Nisan 2020’de ABD Uzay Kuvvetlerinin Uzay ve Füze Sistemleri Merkezi (SMC), sıkışma önleyici uydu iletişim modu için L3Harris Technologies’e 500 milyon ABD Doları değerinde süresiz teslimat, belirsiz miktar (IDIQ) sözleşmesi verdi.

Sektörel Gelişmeler-

 • Nisan 2019’da Viasat, ticari geniş gövdeli uçaklar için ikinci nesil hibrit uçuş içi bağlanabilirlik Ku-/Ka-bant anten sistemini piyasaya sürdü. Ku-/Ka-bant terminali GeoSynchronous ve GeoSynchronous olmayan uydu ağları için en yetenekli ve esnek çözümdür.
 • Haziran 2017’de Bae Systems Inc. ve Savunma Bakanlığı (ABD), tek kişilik F/A-18A jetlerinde 256 anten ünitesi sağlamak için 12,3 milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladı. 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/antenna-market-103325

Küresel Anten Pazarı Raporunda Faaliyet Gösteren Kilit Üreticilerin Listesi:

 • Accel Networks LLC
 • ArrayComm LLC
 • Broadcom Corp.
 • İletişim Kapsamı
 • Linx Teknolojileri
 • Motorola A.Ş.
 • Qualcomm Inc.
 • Rukuss Kablosuz
 • Diğerleri

Daha İlgili Bağlantılar:

drujrake.mn.co/posts/31794030

andrew-brown.mn.co/posts/31794035

network-79939.mn.co/posts/31794037

hackmd.io/BHlI3XfHR5K6etOxlDv89Q

webhitlist.com/profiles/blogs/satellite-bus-market-size-share-revenue-2028

kaalama.org/post/406429

rollbol.com/posts/1479915

biztime.com.vn/post/665977_the-global-satellite-bus-market-size-was-usd-27-67-billion-in-2020-the-market-is.html

trackthattravel.com/travelblog/36141

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner – Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
Linkedin | Twitter | Bloglar