Çarpışma Önleme Sistemi Pazarı, İnanılmaz Büyümeyi Artıracak: 2022, Hisse Değerlemesi ve Sektör Büyüklüğü

Otomotiv sektöründe çarpışma önleme sistemlerinin artan kabulü nedeniyle çarpışma önleme sistemi pazar boyutunun artması bekleniyor. Ek olarak, pazar, gelişmekte olan ülkelerde uçak güvenlik standartlarının iyileştirilmesinden fayda sağlayacaktır. Fortune Business Insights TM  , bu bilgiyi yakında çıkacak olan ” Çarpışma Önleme Sistemi Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda sunmuştur.

Örnek PDF Broşürü Alın: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/collision-avoidance-system-market-105209

segmentasyon –

Cihaz bazında pazar, kör nokta algılama (BSD), uyarlanabilir hız sabitleyici (ACC), şeritten ayrılma uyarısı (LDW), otonom acil frenleme (AEB), gece görüşü (NV), lastik basıncı izleme sistemleri olarak bölümlere ayrılmıştır. (TPMS), elektronik stabilite kontrolü (ESC) ve sürüş izleme sistemi (DMS). Teknoloji temelinde pazar, LiDAR, radar, ultrasonik ve kamera olarak ayrılmıştır. Uygulama temelinde pazar, havacılık, otomotiv, demiryolu, madencilik, denizcilik ve inşaat olarak sınıflandırılır. Coğrafi olarak, pazar Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak bölümlere ayrılmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar –

Pazar Büyümesini Artırması Muhtemel Hava Aracı Değerlendirme Programları ve Yönetmelikleri

Birkaç hava aracı OME’si, pazarı yönlendirmesi öngörülen güvenlik endişeleri nedeniyle çarpışma önleme sistemleri kurmaya giderek daha fazla odaklanıyor. Ayrıca, otomobil sektöründeki sistem uygulamalarının artması nedeniyle pazarın büyüyeceği tahmin edilmektedir. Gelişmekte olan ülkelerde büyüyen havacılık güvenlik normlarının pazar için potansiyel fırsatlar sunacağı tahmin edilmektedir. Bununla birlikte, bu sistemlerle ilişkili yüksek bakım maliyetlerinin, küresel çarpışma önleme sistemi pazarının büyümesinde önemli bir engel olacağı tahmin edilmektedir.

Bölgesel Görüşler –

Kuzey Amerika Muhtemelen Öngörülen Süre Boyunca Pazar Alanına Liderlik Edecek

Pazar dört ana bölgede analiz edilir: Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı. Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca küresel çarpışma önleme sistemi pazar payına liderlik etmesi muhtemeldir; büyüme, General Electric Company, Rockwell Collins Inc., Wabtec gibi ABD merkezli kilit oyuncular tarafından sağlanan gelişmiş havada çarpışma çözümlerine atfedilebilir. Corporation ve diğerleri, çeşitli ticari uçakların hava yolunu güvence altına almak için.

Asya Pasifik’in tahmin dönemi boyunca hızlı bir oranda büyümesi bekleniyor. Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerde artan lüks araç satışlarının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Çin silahlı kuvvetlerinin ışık algılama ve menzil belirleme (LiDAR) teknolojisinin artan kullanımının bölgesel pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Avrupa’nın tahmin döneminde önemli pazar büyümesine tanık olması bekleniyor. Büyüme, Birleşik Krallık, Almanya ve Dünyanın Geri Kalanında otomatik sürüş sistemlerinin (ADS) artan kullanımına bağlanabilir. Buna ek olarak, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’da kör nokta algılama ve şeritten ayrılma uyarı sistemlerinin giderek daha fazla benimsenmesi de pazara ivme kazandırıyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/collision-avoidance-system-market-105209

Rekabetçi Manzara –

Teknolojik Gelişmeleri Kullanmaya Odaklanacak Kilit Oyuncular

Küresel pazar, pazara hakim olan birkaç kilit oyuncu ile oldukça rekabetçidir. Ek olarak, piyasanın, çoğunlukla gelişmekte olan piyasalardan gelen yardım sayesinde, tahmin dönemi boyunca önemli bir ivme kazanması bekleniyor. Birleşme ve satın almaların birincil amacı, yeni teknolojiler kullanmak, portföyleri geliştirmek ve yeteneklerden yararlanmaktır. Örneğin, akıllı ulaşım çözümleri tedarikçisi olan LILEE Systems, Mart 2021’de devrim niteliğinde bir Hi-rail çarpışma önleme sistemi olan Safe Rail’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni sistemler, yüksek raylı araçları korumak için SafeRide filo güvenlik çözümü ile birlikte çalışıyor. raylarda ve yollarda güvenli.

Endüstri Geliştirme –

Mart 2021:  NASA ve SpaceX, uçuş güvenliğini koordine etmek için verileri paylaşan bir sözleşme imzaladı. Anlaşma, NASA uzay aracı ile SpaceX’in devasa Starlink uyduları arasındaki kavşaklardan ve fırlatma çarpışmalarından kaçınmaya odaklandı.

Çarpışma Önleme Sistemi Pazarındaki Kilit Oyuncuların Listesi:

 • Alstom SA (Fransa)
 • Autoliv Inc. (İsveç)
 • Otomotiv A.Ş. (İngiltere)
 • Aviation Communication & Surveillance Systems, LLC (ABD)
 • Becker Mining Systems AG (Almanya)
 • Delphi Denso Corporation (Japonya)
 • Altıgen AB (İsveç)
 • Honeywell International, Inc. (ABD)
 • Robert Bosch GmbH (Almanya)
 • Rockwell Collins, Inc. (ABD)
 • Saab AB (İsveç)
 • General Electric Şirketi (ABD)
 • Wabtec Şirketi (ABD)

Daha İlgili Bağlantılar:

network-66643.mn.co/posts/31794721

thegameoflife-de.mn.co/posts/31794722

printable-calendar.mn.co/posts/31794724

synkretic.mn.co/posts/31794725

bipolarjungle.mn.co/posts/31794727

acatpg.mn.co/posts/31794729

careero.mn.co/posts/31794731

shangwich.mn.co/posts/31794735

american-habits.mn.co/posts/31794736

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları