Helikopter Turizmi Pazar Analizi ve Profesyonel Büyüme Araştırması 2022-2029

Fortune Business Insights™’ ın ” Helikopter Turizmi Pazarı 2022-2029 ”  başlıklı raporuna göre, küresel helikopter turizmi pazarı boyutunun, hava yolculuğunun artan popülaritesi ve ardından uçak helikopterlerindeki artış nedeniyle yükselen bir pazar durumuna tanık olması bekleniyor  .

Helikopter turizmi, artan güvenilirlik nedeniyle artan hava yolculuğu talebi ve küresel ölçekte en popüler destinasyonlar arasında hava yollarının artan entegrasyonu nedeniyle pazar payı kazanma açısından oldukça hız kazandı. Artan popülarite, standart hava yolculuğunu zorlaştıran engelli yolculara kolay eşlik etme ve gelişmiş manevra kabiliyeti önlemleri gibi özelliklerin birliğine de bağlanabilir.

Talep Örneği PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/helicopter-tourism-market-105201

Segmentler

Turizm türüne göre, küresel pazar genel turizm ve özelleştirilmiş turizm olarak ayrılabilir. Mülkiyet türüne göre, küresel pazar kısmi mülkiyet, kiralama hizmeti, ortak mülkiyet anlaşmaları ve diğerlerine bölünebilir. Uygulama temelinde, küresel pazar bireysel turizm, aile turizmi, grup turizmi ve diğerleri arasında ayrılabilir. Bölge açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika olarak sınıflandırılmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Artan Piyasa Değerini Karşılamak İçin Ham Petrol Fiyatlarında Düzenli İndirimler

Büyüleyici yerlere yolcu akışı, hastalığa yatkın gezginler için ideal ulaşım modu ve sürücüye daha iyi bir kuşbakışı görünümü engellememe yeteneği veren alçak uçuş yetenekleri ile ilgili faktörler, düşük maliyetli uçuşların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu faktörlerin, tüketicilerin tercih ettikleri seyahat çözümü olarak helikopterleri seçmeleri konusunda daha yüksek bir elde tutma oranına katkıda bulunması beklenmektedir. Ham petrol fiyatlarındaki düşüş ve ticari helikopter eforu uygulamalarındaki hızlı ilerleme, küresel helikopter turizmi pazarı için yeni gelir fırsatları açacaktır.

Bununla birlikte, devam eden pandemi, uluslararası seyahate daha yüksek bir kısıtlama getirdi ve bu, pazarın değerine olumsuz biçimde zarar vermesi kaçınılmaz. Ek olarak, daha yüksek bakım ve katı işletme maliyetleri, pazarın büyümesini bir ölçüde engelleyecektir.

Bölgesel Bilgiler

Kuzey Amerika, Tahmin Döneminde Pazar Beklentisine Hakim Olacak

Kuzey Amerika bölgesi, artan hizmet şirketi sayısı ve düşen ham petrol fiyatları nedeniyle tahmin döneminin gelişi sırasında en büyük pazar payına tanık olacak. Ayrıca, kıtalar arası seyahat üzerindeki sınırlamalar hafifletildikçe, oldukça büyük bir kullanıcı tabanının ABD ve Kanada eyaletine göç etmesi bekleniyor. Bu faktörler, bölgedeki pazarın büyümesini faydalı bir beklentiye doğru hızlandıracaktır.

Asya Pasifik, pazardaki en hızlı büyüyen YBBO’yu işgal edecek. Bölgede genişleyen rotorcraft turizmi, tahmin sırasında pazarın artan büyümesinden sorumludur.

Özelleştirilmiş bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/helicopter-tourism-market-105201

Rekabetçi Manzara

Hava Ücreti Öncü Olarak Ortaya Çıkacak

Ucuz hava yolculuğunun daha fazla benimsenmesi, tahmin süresi boyunca helikopter turizmi pazar payı için daha büyük satış rakamlarının entegre edilmesine yardımcı olacaktır. Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Yapay Zeka (AI) gibi gelişmiş teknolojilerin birleşmesi nedeniyle eklenen işlevsellik, uygun ve güvenli özellikler için artan tüketici taleplerini destekleyecektir. Ayrıca, yükselen bir ticari sektörün pazara yönelik artan talebi hızla artırması bekleniyor. Örneğin, Aralık 2020’de Maverick Helicopters kısa süre önce listelerine Las Vegas ve Kızıl Kanyon havadan gezi yollarını içeren iki yeni manzaralı rotayı başlattı.

Endüstri Geliştirme

 • Ağustos 2020:  Advantage Capital kısa süre önce Maverick Helicopter ile iş birliği yaparak COVID-19 zararlarını hafifletme ve çalışanları elde tutma önlemleri açısından karşılaşılan zorluklar nedeniyle 2,5 milyon ABD doları tutarında nakit akışını duyurdu.
 • Ağustos 2020:  Sundance Helicopters, Las Vegas bölgesindeki işlerinin sona erdiğini duyururken, yerel ve küresel görünümden daha düşük bir turist tabanı nedeniyle Charter Hizmetlerini üstleneceklerini açıkladı.

Piyasada Bulunan Kilit Oyuncuların Listesi

 • Kuş Bakışı Helikopterler LLC (ABD)
 • Sundance Helicopters Inc. (ABD)
 • Sidney Helikopterleri Pyt. Ltd (Avustralya)
 • Cape Town Helikopterleri (Güney Afrika)
 • Maverick Havacılık Grubu (ABD)
 • Sodarca Grubu (Portekiz)
 • o Srl (İtalya)
 • Özgürlük Helikopterleri (ABD)
 • Midwest Aviation LLC (ABD)
 • Niagara Helicopters Limited (Kanada)
 • Helipstas SI (İspanya)
 • Kaikoura Helicopters Ltd (Yeni Zelanda)
 • Bravo Helicopters LLC (ABD)
 • Heli-Jet Aviation Ltd (Birleşik Krallık)

 

Daha İlgili Bağlantılar:

expressafrica.et/post/156768_the-global-satellite-bus-market-size-was-usd-27-67-billion-in-2020-the-market-is.html

www.rolonet.com/posts/239283

blogup.in/post/22758_the-global-satellite-bus-market-size-was-usd-27-67-billion-in-2020-the-market-is.html

social.studentb.eu/post/125888_the-global-satellite-bus-market-size-was-usd-27-67-billion-in-2020-the-market-is.html

pinlap.com/post/134443_the-global-satellite-bus-market-size-was-usd-27-67-billion-in-2020-the-market-is.html

anotepad.com/notes/6pfbi929

community.sprintally.com/post/75246_the-global-smart-weapons-market-size-is-expected-to-showcase-exponential-growth.html

medium.com/@ashwini.bhamare1520/the-global-smart-weapons-market-size-is-expected-to-showcase-exponential-growth-by-reaching-usd-30-1-882176a7c0bb

wecanchat.mn.co/posts/31794719

beyondher.mn.co/posts/31794720

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner – Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™