Kamu Güvenliği LTE Pazar Analizi ve Profesyonel Büyüme Araştırması 2022-2029

Küresel kamu güvenliği uzun vadeli evrimi (PS-LTE) pazarı, kara mobil telsizinin mobil iletişim için askeri ve polis servisleri tarafından artan kullanımından ivme kazanmaya hazırlanıyor. Fortune Business Insights™  bu bilgiyi, ” Kamu Güvenliği LTE Pazar Büyüklüğü, Paylaşımı ve Sektör Analizi, Altyapıya Göre (E-UTRAN, EPC), Hizmetlere Göre (Danışmanlık, Entegrasyon), Dağıtım Modeline Göre (Özel, Hibrit), Uygulamaya Göre (Kolluk, İtfaiye Hizmetleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 .” Rapor ayrıca, kamu güvenliği LTE ağının uygulanmasının hem kritik görev hem de ses verisi hizmetlerine artan bir destek sağladığını belirtiyor.

Bu Rapor Aşağıdaki Soruları Yanıtlıyor:

 • Küresel pazardaki zorluklar ve fırsatlar nelerdir?
 • Hangi segment pazara pay açısından hakim olacak?
 • Büyümenin itici güçleri, dinamikleri ve engelleri nelerdir?
 • Ciro açısından hangi bölgenin pazara yön vermesi bekleniyor?

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/public-safety-lte-market-102603

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Hızlandırmak İçin Kesintisiz Veri Bağlantısına Yüksek Talep

Kesintisiz veri bağlantısı talebi, kamu güvenliği LTE pazarının büyümesinin ana itici güçlerinden biridir. İnsansız hava araçlarındaki (İHA) uygulamalardan giderek daha fazla talep görmektedir. Bunun dışında, kamu güvenliği LTE ağları ile yüksek kalitede sesli iletişim hizmetleri ve veri güvenliği sağlanmaktadır. Bununla birlikte, düşük güçlü geniş alanın (LPWA) benimsenmesi ve internet protokolü (IP) geliştirmek için acil durum hizmetinin kullanılması pazarın büyümesine olumlu katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte, özel bir kamu güvenliği LTE ağının sürdürülmesi ve geliştirilmesine yönelik bütçe kısıtlamaları, büyümeyi engelleyebilir.

Bölgesel Analiz-

Avrupa’da Büyümeyi Desteklemek İçin Polis Teşkilatından Artan Talep

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika’nın yakın gelecekte en yüksek kamu güvenliği LTE pazar gelirini elde etmesi bekleniyor. Bu büyüme, Harris Corporation ve General Dynamics Corporation gibi birçok endüstri devinin bölgedeki varlığına bağlanabilir. Avrupa’nın, polis hizmetinde LTE ağlarının giderek daha fazla benimsenmesi nedeniyle ikinci sırayı koruması bekleniyor. Öte yandan Asya Pasifik, Hindistan, Japonya ve Çin’den kamu güvenliği LTE ağlarına yönelik artan talebin körüklediği önemli bir büyüme gösterecek gibi görünüyor. Şu anda Çin, sınırları boyunca sesli iletişim hizmetini iyileştirmek için benzersiz 5G özellikli LTE ağları geliştiriyor.

Fortune Business Insights™, küresel pazarda bulunan tüm kamu güvenliği LTE üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Airbus SE (Hollanda)
 • AT&T, Inc. (ABD)
 • Bittium Corporation (Finlandiya)
 • General Dynamics Corporation (ABD)
 • Harris Şirketi (ABD)
 • Huawei Technologies Co. Ltd. (Güney Kore)
 • Hytera İletişim Şirketleri (Çin)
 • KT Corporation (Güney Kore)
 • Samsung Electronics Co. Ltd. (Güney Kore)
 • ZTE Şirketleri (Çin)

Satın Almadan Önce Sorgulayın:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/public-safety-lte-market-102603

Rekabetçi Manzara-

Kilit Şirketler Rekabette Üstünlük Elde Etmek İçin Sözleşmeler İmzalamayı Hedefliyor

Pazar, dünya çapında çok sayıda şirketten oluşmaktadır. Çoğu, diğer start-up’larla sözleşmeler imzalayarak rekabet avantajı elde etmeye çalışıyor. Bazıları da yeni siparişler toplamaya çalışıyor. Aşağıda sektördeki önemli gelişmelerden ikisi yer almaktadır:

 • Şubat 2020 : Birleşik Krallık İçişleri Bakanlığı Acil Durum Hizmetleri Ağı (ESN), APD Communications ile bir sözleşme imzaladı. APD’nin, LTE ağını kullanarak ESN için acil servislere bağlanmasını sağlar.
 • Kasım 2017 : Birleşik Krallık İçişleri Bakanlığı Acil Durum Hizmetleri Ağı (ESN) ve Samsung Electronics Co. Ltd., ilkine 250.000 akıllı telefon ve aksesuar tedarik etmek için bir sözleşme imzaladı. Toplam anlaşma 280 milyon USD değerinde.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar