Daha Fazla Elektrikli Uçak Pazar Analizi ve Profesyonel Büyüme Araştırması 2022-2029

Elektrikli uçak pazarının büyüklüğü arttıkça, kontrol yüzeyi operasyonları ve frenlemede elektrik sisteminin genişleyen uygulamalarının arkasında kayda değer bir kazanç elde edilecektir. Flyby wire sistemlerinin benimsenmesindeki artışla birlikte, son kullanıcılar uçağı aramaya hazırlanıyor. Endüstri oyuncuları, gürültü kirliliğini ve emisyonları azaltmak için elektrikli bileşenlere yatırım yapmaya devam edecek. Fortune Business Insights™ , yakında çıkacak olan ” Daha Fazla Elektrikli Uçak Pazarı2022-2029  ” başlıklı bir araştırma raporunda bu girdileri derinlemesine inceledi .

COVID-19 Etkisi-

Büyüme Beklentilerini Zorlamak İçin Hammadde Tedarikinde Gecikme

COVID-19 krizi nedeniyle olası bir tedarik zinciri aksaması, üretim faaliyetlerinde durmaya neden oldu. Hammadde tedariğindeki gecikme ve havacılık sektöründeki baskı, büyüme görünümünü olumsuz etkiledi. COVID-19 sonrası görünüm, üreticilerin artan kapasitede çalışmak için stratejilerini yeniden düşünebileceklerini gösteriyor. Tedarik zincirindeki dengesizliğin ortasında, önde gelen şirketlerin önümüzdeki dönemde sağlam hükümet politikalarına bel bağlaması muhtemeldir.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/more-electric-aircraft-market-105553

Segmentler-

Sabit Kanatlı Uçaklar, Yardımcı Güç Kaynağı Sistemlerine Yapılan Yatırımlarla İvme Kazanacak

Tip açısından pazar, döner kanat, sabit kanat ve hibrit olarak bölümlere ayrılmıştır. Platform bazında, endüstri askeri ve sivil olarak ayrılmıştır. Sistemle ilgili olarak pazar, hava basınçlandırma ve iklimlendirme sistemi, uçuş kontrol ve görev yönetim sistemi, güç üretimi ve yönetim sistemi, uçak konfigürasyonu ve yönetim sistemi ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Bölgesel açıdan bakıldığında, pazar Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanını içermektedir.

Sabit kanat segmenti, yardımcı güç kaynağı sistemlerine yapılan yatırımlar nedeniyle küresel pazarda önemli bir paya sahip olacak.

Rapor Kapsamı-

Araştırma raporu, sürücüler, fırsatlar, kısıtlamalar ve eğilimler gibi sektör dinamiklerini derinlemesine inceler. Birincil kaynaklar bulguları ve varsayımları doğrular ve 360 ​​derecelik bir küresel pazar perspektifi sağlar. Rapor ayrıca yıllık raporlar, basın bültenleri, dergiler ve teknik incelemeler gibi ikincil kaynakları da içerir. Ayrıca, niteliksel ve niceliksel değerlendirmeler, pazarın ayrıntılı bir görünümünü sağlamıştır.

Satın Almadan Önce Sorgula

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/more-electric-aircraft-market-105553

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İnovasyonlarda Öncü Olmak İçin Daha Elektrikli Sivil Uçağa Yönelik Yükselen Talep

Paydaşlar, sivil hava araçlarının genişleyen yolcu sayısından ilgi çekmek için daha fazla elektrikli uçak pazar payı öngörüyor. Büyüme, öncelikle kargo yükleri ve yolcuları taşımak için ticari sektörün artan ayak izine bağlanıyor. Endüstri katılımcıları, sivil hava taşıtlarında gelişmiş elektrik sisteminin artan kullanımına güveneceklerdir. Uçak üreticilerinin, elektrikli ve elektronik uçak teknolojilerindeki gelişmelerden doğan fırsatları keşfetmesi muhtemeldir. Hataya dayanıklı mimari ve uçuş kontrol sistemlerindeki bazı teknolojik gelişmeler, önde gelen bileşen üreticilerinin güvenini toplayacaktır. Bununla birlikte, katı hükümet düzenlemeleri ile birlikte artan bileşen ve cihaz maliyetleri, büyüme beklentisini azaltabilir.

Bölgesel Bilgiler

Büyük Oyuncular, Ayak İzini Genişletmek İçin Kuzey Amerika Pazarını Vurguluyor

Paydaşlar, büyük ölçüde önde gelen şirketlerin varlığından dolayı ABD ve Kanada’yı uygun yatırım merkezleri olarak tasavvur etmektedir. Ayrıca, ticari ve askeri uygulamalar için modern hava taşıtlarına yapılan olumlu yatırımlar, bölgesel büyümeyi destekledi. Ayrıca, karbon ayak izini en aza indirmeye yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yapılan yatırımlar, bileşen üreticilerini müşteri ziyaretlerini artırmaya teşvik edecektir.

Asya Pasifik’te daha fazla elektrikli uçak pazarındaki büyüme, kısmen ticari havacılık sektöründeki genişleme nedeniyle, değerlendirme döneminde fark edilebilir olacaktır. Hindistan ve Çin genelindeki hava yolcu trafiğindeki artış, bölgesel büyümeye olumlu katkı yapacaktır. Ayrıca, yeni havalimanlarının inşası ve havalimanlarının modernizasyonuna yönelik yatırımlar sektör görünümü açısından iyi sonuçlar verecektir.

Özelleştirme isteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/more-electric-aircraft-market-105553

Rekabetçi Manzara-

Paydaşlar, Piyasalardan Yararlanmak İçin Sözleşmeleri Sağlamaya Öncelik Veriyor

Önde gelen şirketlerin coğrafi varlıklarını genişletmek için teknolojik gelişmelere, ürün lansmanlarına ve Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yapması muhtemeldir. İnovasyona ve gelişmiş tasarıma yapılan artan yatırımlarla, paydaşlar birleşme ve satın almalara fon aktarabilir.

  • Mart 2021 : Honeywell, ABD Ordusu’nun Chinook CH-47F filosu için 476 milyon ABD Doları değerinde Süresiz Teslimat, Belirsiz Miktar (IDIQ) sözleşmesi kazandığını duyurdu.

Pazarda Profilli Önde Gelen Şirketlerden Bazıları:

  • BAE Systems PLC (İngiltere)
  • Airbus (Hollanda)
  • Raytheon Technologies Corporation (ABD)
  • AMETEK, Inc. (ABD)
  • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
  • Honeywell International Inc. (ABD)
  • Elbit Systems Ltd. (İsrail)
  • Safran Sa (Fransa)

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn   Facebook   Twitter