Havadan Yakıt İkmal Sistemleri Pazar Bölümlendirmesi ve 2028’e Kadar Endüstriyel Fırsatlar

Küresel havada yakıt ikmal sistemi pazar büyüklüğünün, tahmin dönemi boyunca %4,53’lük bir YBBO sergileyerek 2028 yılına kadar 743,8 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights, ” Havada yakıt ikmali sistemi ” başlıklı bir raporda, bombardıman uçakları, savaş uçakları ve insansız sistemler gibi yenilikçi ve hafif askeri hava araçlarının artan gelişiminin, tahmin dönemi boyunca havada yakıt ikmali sistemi pazarının büyümesi üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacağını belirtiyor. Pazar, 2021-2028.” Pazar büyüklüğü 2020’de 535,8 Milyon ABD Doları olarak gerçekleşti.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/aerial-refueling-systems-market-105152

Pazar Bölümleri :

Otonom Segmentin Pazara Hakim Olması Bekleniyor

Uygulamaya bağlı olarak pazar, prob & drogue, uçan bom ve otonom olarak sınıflandırılır. Uçan bom segmenti muhtemelen en büyük segment olacak. Artan savunma harcamaları ve çeşitli askeri operasyonlar için savaş uçağı tedarikinin segmentin büyümesine yön vermesi bekleniyor. Otonom segmentin, otomatik yakıt transfer sistemlerine yönelik artan talep nedeniyle tahmin döneminde en yüksek büyümeyi yaşaması bekleniyor.

Uygulamaya göre pazar, ticari uçaklar, helikopterler, askeri uçaklar ve insansız hava araçları (İHA) olarak ayrılmıştır. Tahmin döneminde askeri kesimin önemli bir paya sahip olacağı tahmin edilmektedir.

Coğrafi olarak, küresel pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve dünyanın geri kalanı olarak sınıflandırılmıştır.

Sürüş Faktörü :

İşi Hızlandırmak İçin Artan Savunma Harcamaları

Askeri modernizasyon programlarına artan yatırımın önümüzdeki yıllarda pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Stratejik ve Uluslararası Çalışmalar Merkezi’ne (CSIS) göre Mayıs 2020’de Çin’in savunma bütçesi %6,6’lık, yani 178,2 milyar ABD doları gibi önemli bir büyüme kaydetti. Askeri harcamalardaki son artış, 2035 yılına kadar Halk Kurtuluş Ordusu’nun (PLA) uzun modernizasyon yolunu açtı. Ayrıca, ABD’deki ağır savunma harcamalarının pazar üzerinde olağanüstü bir etkisi olacak. Örneğin, ABD’de Savunma Bakanlığı’nın (DOD) bütçesi 2020-2021 mali yılı için 704 milyar ABD dolarıydı. Ayrıca Japonya, 2021 mali yılı için savunma için 51. Milyar ABD dolarının üzerinde açıkladı.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/aerial-refueling-systems-market-105152

Bölgesel Görüşler :

Kuzey Amerika Pazarını Canlandıracak Tanınmış Şirketlerin Varlığı

Kuzey Amerika pazarının tahmin dönemi boyunca hızla artması bekleniyor. Büyüme, yüksek savunma harcamalarına ve farklı askeri uygulamalar için gelişmiş havadan yakıt ikmal sistemlerinin satın alınmasına bağlanıyor. Eaton Corporation, GE Aviation ve Lockheed Martin gibi tanınmış şirketlerin ve diğerlerinin varlığı, bölgedeki büyümeyi destekleyecektir. Asya Pasifik’in tahmin dönemi boyunca havada yakıt ikmali sistemi pazar payına önemli ölçüde sahip olması bekleniyor. Askeri ve savunma sektöründeki artan yatırımlar nedeniyle Asya Pasifik’in en büyük paya sahip olması bekleniyor. Artan sınır geçişleri, isyanlar ve terörizm nedeniyle havada yakıt ikmal sistemlerinin satın alınması, bölgedeki pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır. Cobham, Safran, Marshal Aerospace and Defence ve diğerleri gibi mevcut şirketler nedeniyle Avrupa’nın tahmin dönemi boyunca istikrarlı bir büyüme yaşaması bekleniyor. Örneğin Ağustos 2020’de Danimarka’nın ilk F-35 savaş uçağı Lockheed Martin tesisinde toplanmaya başladı. Danimarka, 2026 yılına kadar tamamen yeni 27 uçak alacak.

Önemli Gelişme :

Mart 2020 : ABD Hava Kuvvetleri, ticari havadan yakıt ikmal hizmetlerinden yardım alacağını duyurdu. Hava Kuvvetleri, destek eğitimi ile ticari tank hizmetlerini yürütmek için bir değerlendirme ile en iyi havada yakıt ikmal hizmetlerini değerlendirecektir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aerial-refueling-systems-market-105152

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter