2027’ye Kadar Domuz Yemi Pazarının Gelecekteki Büyümesi, Payı, Boyutu, Küresel Endüstri Eğilimleri ve Tahmini

Küresel domuz yemi pazarı boyutunun 2027 yılına kadar 148,17 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve 2020 ile 2027 yılları arasında %3,06’lık bir YBBO sergileyeceği tahmin ediliyor. tahmin dönemi, Fortune Business Insights’ın ” Domuz Yemi Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Türe Göre (Başlangıç ​​Yemi, Domuz Yemi ve Yetiştirme Yemi), Katkı Maddeleri (Vitaminler, Amino Asitler, Antibiyotikler, Enzimler ve Diğerleri) ” başlıklı bir raporunda belirtir. ), Form (Peletler, Mash ve Crumbles) ve Regional Forecast, 2020 – 2027” pazar büyüklüğü 2019’da 117,54 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti. Dünyanın çeşitli bölgelerinde yüksek kaliteli domuz etine yönelik artan talep daha sonra fırsatlar yaratacaktır. önümüzdeki yıllarda pazar için

Covid-19’un ortaya çıkışı tüm dünyayı çetin bir şekilde rahatsız etti. Kriz, çeşitli bölgelerdeki işletmeler üzerinde alışılmadık bir etkiye neden oldu. Bununla birlikte, hükümet girişimleri ve katı önlemler, bu oldukça bulaşıcı virüsü yenmeye yardımcı olabilir. Çok sayıda sektör endişe içinde ama bu felaketten kurtulmak için çalışıyor. Araştırma ekibimiz, küresel salgın sırasında işletmelerin ayakta kalmasına yardımcı olmak için mevcut COVID verilerini analiz etti ve yeni taktik bilgiler içeren raporlar hazırladı.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/swine-feed-market-103090

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Arttırmak için Hayvan Refahına Yönelik Artan Konsantrasyon

Organik et ürünlerine yönelik artan tüketici eğiliminin pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin edilmektedir. Organik domuz eti üretiminin, hayvan refahına yönelik bilinç sayesinde artması, pazara ivme kazandıracaktır. İyi yetiştirilmiş domuz etine olan artan talep, üreticileri üretim kapasitelerini artırmaya itti ve bu da pazar için iyiye işaret olacak. Tüketiciler arasında jambon, domuz pastırması, pirzola ve aslan gibi çeşitli formlarda artan domuz eti tüketimi, pazarın hızla genişlemesini daha da sağlayacaktır. Batı ülkelerinde domuzun artan popülaritesi, öngörülebilir gelecekte domuz ticaretini ve üretimini artıracaktır. 

Piyasa Kısıtlaması :

Küresel Pandemi Sırasında Azalan Et Tüketimi Pazar Büyümesini Azaltacak

Koronavirüs salgını hayvan yemi sektörünü yoğun bir şekilde rahatsız etti. İşletmelerin ve operasyonların geçici olarak kapatılması, domuz yemi pazarını birkaç kez tetikledi. Ayrıca et tüketimine ilişkin söylentilerin yayılması ve et tüketiminin toksik etkilerine ilişkin yanlış bilgilendirmeler de piyasayı olumsuz etkileyecektir. aynı şekilde, dünyanın çeşitli bölgelerindeki karantina nedeniyle tedarik zincirinin kesintiye uğraması da pazarın büyümesini engelleyecektir. Ayrıca, COVID-19’un mevcut durumuyla ilgili belirsizlik sonuç olarak önümüzdeki yıllarda sektör için daha yeni zorluklar yaratacaktır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/swine-feed-market-103090

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik Pazarından Yarar Sağlamak İçin Tüketici Harcamalarını Artırma

Asya Pasifik’teki pazar büyüklüğünün, Çin, Japonya, Güney Kore, Malezya gibi Asya ülkelerinde artan domuz eti tüketimi nedeniyle küresel pazarda maksimum payı oluşturması bekleniyor. Ülkelerde artan domuz yemi kullanımı pazarın büyümesine olumlu katkı sağlayacaktır. İthalat ve ihracat faaliyetlerindeki artış bölge için yeni fırsatlar yaratacaktır. Üreticilerin düşük maliyetli üretime, gelişmiş dağıtım ağlarına ve yüksek karlılığa odaklanması, Asya Pasifik’teki pazar büyümesini destekleyecektir. Artan kentleşme ve tüketici harcamaları, tahmin dönemi boyunca pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacaktır. Kuzey Amerika’nın, bölgedeki çok sayıda büyük oyuncunun varlığı nedeniyle tahmin dönemi boyunca önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Ekim 2018: Canadian Bio-Systems Inc. (CBS Inc.), Yem Bilimi Platformlarının (FSP’ler) lansmanını duyurdu. FSP’ler, kümes hayvanları, domuz, geviş getiren hayvanlar ve su ürünleri üretimine fayda sağlamak için kapsayıcı bir son teknoloji biyo-bazlı hayvan yemi teknolojisi çözümleri portföyü sunmak üzere tasarlanmıştır.

Anahtar Oyuncular :

  • Cargill Incorporated – Amerika Birleşik Devletleri
  • BASF SE – Almanya
  • Okçu Daniels Midland – Amerika Birleşik Devletleri
  • Novus International Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
  • Nutreco NV – Hollanda
  • Lallemand Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
  • Kent Beslenme Grubu – Amerika Birleşik Devletleri
  • Alltech Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
  • Chr Hansen Holding A/S – Danimarka
  • Land O’Lakes Inc. – Amerika Birleşik Devletleri

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/swine-feed-market-103090

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Bloglar