2028’e Kadar Şeker Alkol Pazar Büyüklüğü, Payı, Sektör Analizi, Küresel Eğilimler, Gelir Analizi ve Bölgesel Tahmin

Küresel Şeker Alkolü pazar büyüklüğünün,   dünya çapında glütensiz gıda ürünlerine yönelik artan talebin desteğiyle 2027 yılına kadar 6,70 Milyar ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights,  Şeker Alkol Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Sorbitol, Ksilitol, Maltitol, Eritritol ve Isomalt), Uygulama (Yiyecek ve İçecekler, İlaç ve Kozmetik ve Kişisel Bakım) ve Bölgesel Tahmin, 2020 – 2027 .” 2019 yılında pazarın  3,61 Milyar ABD Doları değerinde olduğunu ve 2019 ile 2027 arasında %7,75’lik   bir YBBO sergileyeceğini  gözlemliyor.

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin, farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, neredeyse her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

İşletmenizin COVID-19 pandemisi sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız.

Talep Örneği PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sugar-alcohol-market-102956

Şeker Alkol Piyasasında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

  • Archer-Daniels-Midland Co. – Illinois, ABD
  • Cargill Incorporated – ABD
  • Ingredion Incorporated – ABD
  • Roquette Brothers – Fransa
  • Tereos Nişasta ve Tatlandırıcılar sas – Fransa
  • Tate ve Lyle plc – Birleşik Krallık
  • Pfizer Inc. – ABD
  • Lonza Grubu – İsviçre
  • SPI İlaç – ABD
  • Merck KGaA – Almanca

Polioller olarak da bilinen Şeker Alkolü, şekere hızla gelişen bir alternatif haline geliyor. Yapıları ve tatları bakımından şekere benzer benzerlikler taşısalar da, tüketildiklerinde çok daha az kalori içeriği ve daha az sağlık tehlikesi içerirler. Buna ek olarak, çeşitli araştırmalar poliol tüketiminin tüketicinin sağlığının iyileştirilmesine yol açabileceğini göstermiştir. Ayrıca şeker molekülleri ile alkol molekülleri arasında hibrittirler ve birçok meyve ve sebzede bulunurlar. Organik polioller olmasına rağmen, mısır nişastası ve glikoz gibi şekerlerden işlenmiş çok az poliol vardır.

Rapor Neleri Kapsıyor?

Pazar raporu, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini etkileyecek itici güçler, kısıtlamalar, zorluklar ve fırsatlar gibi çeşitli faktörlerin kapsamlı bir incelemesini içerir. Rapor, 2020 ile 2027 arasında pazarın büyümesine katkıda bulunan uluslara daha da bölünmüş bölgeler hakkında niteliksel ve niceliksel bilgiler içeren bölgesel demografik bilgileri kapsar. piyasada faaliyet gösteren oyuncular. Ayrıca, öngörülen ufukta pazarın büyümesine yön verecek şirketlerin birleşme ve devralma, işbirliği, ortaklıklar ve ortak girişimler gibi stratejileri benimsemesine ilişkin bilgilere yer verilmiştir.

Analist ile konuşun: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/sugar-alcohol-market-102956

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Büyümeyi Desteklemek için Glutensiz Gıda Ürünleri İçin Artan Talep

Glutensiz yiyecekler dünya çapında insanlar arasında popüler hale geliyor. İyileştirilmiş kolesterol seviyeleri, daha iyi sindirim sağlığı, artan enerji seviyeleri ve diğerlerinin yanı sıra glütensiz beslenmenin sağladığı kilo vermeye yardımcı olma gibi bir dizi fayda, şirketleri diyetin popülaritesini başlatacak ürünleri piyasaya sürmeye itiyor. Maltitol ve sorbitol gibi polioller içeren glikoz şurubu, çeşitli bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, glütensiz olduğuna inanılan mısır bazlı glikoz şurubu için artan talebin, tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

Bölgesel Analiz:

Avrupa Hakim Kalacak; Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Şekersiz Şekerleme Ürünleri İçin Yüksek Talep

Bölgeler arasında, Avrupa’nın ön planda kalması ve öngörülen ufukta maksimum küresel Şeker Alkolü pazar gelirini kaydetmesi bekleniyor. Ayrıca bölge, 2019 yılında 1,23 Milyar ABD Doları gibi yüksek bir pazar payı kaydetti ve nüfus arasında artan şekersiz şekerleme ürünleri talebinin desteğiyle daha da artması bekleniyor. Ayrıca, hızlı tempolu yaşam tarzı, Avrupa’nın birçok ülkesinde pazarın büyümesine yardımcı olacak işlenmiş gıda tüketiminin artmasına neden oluyor. Kuzey Amerika’nın ise önümüzdeki yıllarda en önde gelen ikinci bölge olması bekleniyor. Bu, ABD’de diyabetik hastaların yaygınlığının artması gibi faktörlere bağlanabilir.

Asya-Pasifik pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Bu, bölgedeki büyük nüfusun varlığı gibi faktörlere bağlanabilir. Ayrıca Çin ve Hindistan gibi ülkelerde poliol üretiminin yüksek olması pazarın büyümesine katkı sağlayacaktır.

Rekabet Ortamı:

Büyümeyi Artırmak İçin COVID-19 ile Mücadelede İşbirliği Yapan Şirketler

Rapora göre pazar, tahmin dönemi boyunca konumlarını sağlamlaştırarak maksimum pazar payı elde etmeye çalışan birkaç küçük, orta ve büyük şirketten oluşuyor. Buna ek olarak şirketler, küresel salgın olan Covid-19 ile savaşmak ve ekonomiyi yeniden rayına oturtma tehdidini azaltmak için birbirleriyle iş birliği yapıyor. Örneğin, Mart 2020’de, el dezenfektanlarının kıtlığına neden olan yeni koronavirüsün yaygın etkisinin ortasında, ünlü bir petrol şirketi olan Gull New Zealand, el dezenfektanları üretmek için Şeker Alkolüyle birlikte 340.000 litreden fazla etanol sağlayacağını duyurdu. . Bu hareketin, çeşitli bölgelerde pandemiyle mücadelede faydalı olacak el dezenfektanlarının kıtlığından kaynaklanan boşluğu doldurması bekleniyor.

Satın Almadan Önce Bilgi Alınız:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/sugar-alcohol-market-102956

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Bloglar