Helikopter Mro Hizmetleri Pazarı Kilit Liderler Analizi, Segmentasyon, Büyüme, Gelecek Eğilimleri, Talepler, 2028’e Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Gelişen Teknoloji

Fortune Business Insights, “Helikopter MRO Hizmetleri Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda, küresel helikopter MRO hizmetleri pazarının boyutunun gelişmiş kompozit malzemelerden ilgi görmeye hazır olduğunu ve büyümeyi yönlendirmede etkili olduğunu belirtiyor. Helikopter bakım ve onarımı, helikopter operasyonlarının önemli bir parçasıdır. Operasyonların, yolcuların ve mürettebatın güvenliğini sağlamak için rotorlu taşıtın önceden belirlenmiş uçuşa elverişlilik koşullarında muhafaza edilmesini sağlar. Her yıl, gelişmiş kompozit malzemeler artan sayıda uçakta yüzeye çıkıyor. Helikopterlerde özellikle cam elyafı, biyokütle veya aramid liflerinden yapılan bileşenlerin miktarı önemli ölçüde artmıştır.

Küresel helikopter MRO hizmetleri pazar büyüklüğü 2020’de 7,21 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021-2028 döneminde %4,57’lik YBBO ile 2021’de 7,48 milyar ABD dolarından 2028’de 10,23 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor.

Örnek Rapor İste-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/helicopter-mro-services-market-104078

 

Helikopter MRO Hizmetleri Pazar Raporunda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

  • hava otobüsü
  • Heli-Bir
  • Honeywell Uluslararası
  • Rolls-Royce Plc.
  • Safran

Segmentler-

Türüne göre, pazar hafif helikopterler, orta helikopterler ve ağır helikopterler olarak bölümlere ayrılmıştır. Bakım tipine göre pazar, gövde ağır bakımı, hat bakımı, motor bakımı ve bileşen bakımı olarak ayrılmıştır. Uygulamaya göre, pazar sivil ve askeri olarak kategorize edilir. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak bölümlere ayrılmıştır.

Raporda Öne Çıkanlar

Çalışma, pazarın dinamiklerini yeniden şekillendiren mevcut şirketlerin derinlemesine incelemelerini sunuyor. Bu rapor, pazarı etkileyen çok sayıda faktörün ayrıntılı bir analizini sunar. Pek çok taktiği stratejik olarak analiz eder ve kilit ülkelerdeki büyük hastalıkların yaygınlığı, patent anlık görüntüsü, boru hattı araştırması, önemli birleşme ve satın almalar, ortak girişimler ve daha fazlası gibi çok önemli içgörüler sunar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazarı Yönlendirmek İçin Sağlık Sektöründe Artan Helikopter İhtiyacı

Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde akıllı şehir projelerinin sayısı artıyor. Sonuç olarak, hükümetler tıbbi hizmetleri iyileştirmek için adımlar atıyorlar. Bazı özel hastaneler hükümetin izinden gidiyor ve sağlık tesislerinin geliştirilmesine önemli miktarlarda yatırım yapıyor. Bu helikopterler, büyük sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından hava ambulansı olarak kullanılıyor. Bunun nedeni, hava yolculuğunun herhangi bir uzak bölgeye güvenli ve hızlı ulaşım da dahil olmak üzere sayısız avantajı olmasıdır. Ayrıca insan organlarının taşınma hızı da her geçen gün artmaktadır. Tahmin dönemi boyunca, helikopterlerin görünümünü iyileştirmesi muhtemeldir. Askeri ve ticari helikopterlerin modernize edilmesi ihtiyacı, havacılık ve savunma endüstrisindeki teknolojik gelişmeler tarafından yönlendirilmektedir. gelişmiş helikopter güç çıkışı talebinin yanı sıra. Üreticiler, yakıt tüketimini azaltmak ve maliyet etkinliğini artırmak için helikopter motorlarının toplam ağırlığını düşürmeye çalışıyor. Örneğin, 2018’de 1300’den fazla hafif helikopter teslim edildi. Honeywell’in yayınladığı 20. Türbinle Çalışan Sivil Helikopter Satın Alma Görünümü’ne göre, tek motorlu hafif helikopterler en çok tercih edilen helikopter türüdür. Uçuş operasyonlarıyla ilgili riskler nedeniyle, havacılık ve uzay endüstrisi yoğun bir şekilde denetlenmektedir. Helikopter ve bileşenlerinin imalatçıları, çok sayıda ikili, devlete ait ve uluslararası düzenleme ve standartlarla bağlıdır. 2018’de 1300’den fazla hafif helikopter teslim edildi. Honeywell’in yayınladığı 20. Türbinle Çalışan Sivil Helikopter Satın Alma Görünümü Raporu’na göre, tek motorlu hafif helikopterler en çok tercih edilen helikopter türüdür. Uçuş operasyonlarıyla ilgili riskler nedeniyle, havacılık ve uzay endüstrisi yoğun bir şekilde denetlenmektedir. Helikopter ve bileşenlerinin imalatçıları, çok sayıda ikili, devlete ait ve uluslararası düzenleme ve standartlarla bağlıdır. 2018’de 1300’den fazla hafif helikopter teslim edildi. Honeywell’in yayınladığı 20. Türbinle Çalışan Sivil Helikopter Satın Alma Görünümü Raporu’na göre, tek motorlu hafif helikopterler en çok tercih edilen helikopter türüdür. Uçuş operasyonlarıyla ilgili riskler nedeniyle, havacılık ve uzay endüstrisi yoğun bir şekilde denetlenmektedir. Helikopter ve bileşenlerinin imalatçıları, çok sayıda ikili, devlete ait ve uluslararası düzenleme ve standartlarla bağlıdır.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika Bölgesi, Helikopter Hizmetlerinde En Hızlı Büyüyen Pazar Olacak

Helikopter MRO hizmetleri endüstrisinde, Kuzey Amerika en büyük helikopter MRO hizmetleri pazar payına sahiptir. Helikopter teslimatlarındaki artış ve Kuzey Amerika’daki sivil ve ticari operasyonlarda helikopterlerin kullanılması nedeniyle talep artıyor. Asya Pasifik’teki talebin önemli ölçüde artması bekleniyor. Artış, EMS, arama ve kurtarma, petrol ve gaz ve kurumsal hizmetler dahil olmak üzere bir dizi uygulamada kullanılan helikopter sayısındaki artıştan kaynaklanmaktadır.

Rekabetçi Manzara-

Dikkatinizi Çekecek Hızla Gelişen MRO Yenilikleri Robotiktir

MRO dünyasında robotlar, performansı artırmak için çeşitli şekillerde kullanılabilir. MRO robot teknolojisi, robotların normalde insanlar tarafından ulaşılması zor olan bileşenleri denetlemesine olanak tanıyan minyatürleştirme sayesinde, tek parçalı onarımlardan karbon fiber işlemeye ve karmaşık denetim görevlerine kadar her şey için kullanılabilir. Örneğin, Rolls-Royce’un “sürü” robotları, bu 1 cm uzunluğundaki robotlar, motorların içinden geçerek görüntüleri toplayacak ve bunları analiz için teknisyenlere iletecektir. Rolls-goal Royce’un hatalı bileşenleri çıkarabilen ve değiştirebilen bir dizi minyatür robot geliştirmesine yönelik ilk adım bunlar.

Sanayi Geliştirme-

Nisan 2019: ABD merkezli hizmet başına ödemeli bir hava ambulans şirketi olan AirMed International, acil hava ve kara ambulans hizmetleri sağlayıcısı Air Medical’i satın aldı. AirMed yetkililerine göre satın alma, şirketin yoğun bakım taşımacılığına yönelik artan talebi karşılamasını sağlayacak. Ayrıca, acil durum ulaşımını ve bölge askeri yardımını iyileştirmenin yanı sıra Teksas’ın sağlık ihtiyaçlarını da karşılayacaktır. Air Medical’in filosunu gemide bulundurarak satın alma, AirMed’in operasyonlarını genişletmesine de yardımcı olacaktır.

Analistle konuş-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/helicopter-mro-services-market-104078

 

İlgili Sektörel Haberler – 

penzu.com/public/dd213053

 

 

Otonom Uçak Pazarı Tahmini

Otonom Uçak Pazar Analizi

Otonom Uçak Pazarı Fırsatları

Otonom Uçak Pazarı Eğilimleri

Otonom Uçak Pazar Büyüklüğü

Otonom Uçak Pazar Payı

Otonom Uçak Pazarının Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları