Tahmin 2028’e Göre Telemetri Pazar Eğilimleri, Payı, Büyüklüğü, Talebi, Büyüme Fırsatları, Sektör Geliri, Gelecek ve İş Analizi

Küresel telemetri pazar boyutunun 2028 yılına kadar 202,60 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin dönemi boyunca %7,68’lik bir YBBO sergilemesi bekleniyor. Kablosuz Tıbbi Telemetri Cihazlarına (WMTD) yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor. Fortune Business Insights TM bu bilgiyi “Telemetri Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda sunmuştur. Pazar büyüklüğü 2020’de 116,85 milyar ABD doları ve 2021’de 120,66 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Ek olarak, yapay zeka (AI) ve Nesnelerin İnterneti (IoT) dahil olmak üzere ileri teknolojilerin giderek daha fazla benimsenmesinin, pazarın büyümesini etkileyen önemli bir trend olması bekleniyor. Bu tür gelişmiş teknolojilerin dahil edilmesi, telemetri sistemlerinin performansını artırır ve pazarın büyümesini artırması beklenir.

 

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/telemetry-market-102598

 

Pazar Raporunda Bahsedilen Kilit Oyuncuların Listesi:

 • AstroNova Inc. (ABD)
 • Cobham Limited (İngiltere)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • General Electric Şirketi (ABD)
 • Uluslararası İş Makineleri Şirketi (ABD)
 • Royal Philips NV (Hollanda)
 • L3Harris Technologies Inc. (ABD)
 • Rogers Communications Inc. (Kanada)
 • Schneider Electric SE (Fransa)
 • Seimens AG (Almanya)

COVID-19 Etkisi-

COVID-19 salgını, piyasayı önemli ölçüde rahatsız etti ve orta düzeyde etkiledi. Pandemi sırasında mevcut olan tedarik zinciri kesintileri ve sınırlı iş gücü, pazar büyümesini olumsuz etkiledi. Küçük ölçekli işletmelerin kapanması gelirlerini etkilemiş ve sistem üretimine yapılan yatırımların düşük olmasına neden olmuştur. Bununla birlikte, pazar pandeminin etkisinden kurtuluyor ve muhtemelen önümüzdeki yıllarda muazzam bir büyüme sergileyecek.

Segmentasyon-

Pazar için Teknoloji, Bileşen, Uygulama ve Bölge incelenir

Teknoloji temelinde

 • dijital telemetri
 • akustik telemetri
 • veri kaydedicileri
 • kablosuz telemetri sistemleri
 • tel bağlantısı

 Bileşen bazında,

 • yazılım
 • donanım

Uygulama bazında,

 • hidrografi
 • Petrol gazı
 • denizcilik ve oşinografi
 • lojistik & nakliye (araç)
 • tarım ve yaban hayatı
 • endüstri ve otomasyon
 • Uzay ve Savunma
 • tüketici telemetrisi
 • sağlık hizmeti

Coğrafi olarak, her yerde incelenir

 • Asya Pasifik,
 • Avrupa
 • Kuzey Amerika

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/telemetry-market-102598

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Artırmak İçin Gelişmiş Teknolojilerin Artan Bir Şekilde Kabul Edilmesi

Telemetri, veri toplama sistemlerinden veya uzak sensörlerden gerçek zamanlı verileri toplar ve alır. Gerçek zamanlı veri erişilebilirliği, enerji ve güç, hidrografi, petrol ve gaz ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli son kullanım sektörlerinde talebini artırıyor. Operasyonel maliyetleri düşürmeye ve ayrıca ilgili riskleri azaltmaya yardımcı olur. Bu çeşitli avantajların telemetri pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Yukarıda belirtilen avantajlar, hastanın sağlığını gerçek zamanlı olarak izlemek için Kablosuz Tıbbi Telemetri Cihazlarına (WMTS) olan talebi de artırdı. Artan nüfus arasında artan kardiyovasküler rahatsızlıklar ve buna bağlı ölüm oranı muhtemelen WMTS talebini artıracak ve pazar büyümesini hızlandıracaktır.

Ek olarak, telemetri sistemlerinin performansını artırmak için Yapay Zeka (AI) ve Nesnelerin İnterneti (IoT) dahil olmak üzere ileri teknolojilerin giderek daha fazla benimsenmesinin, pazar büyümesini etkileyen önemli bir trend olması bekleniyor.

Bununla birlikte, katı düzenlemeler ve kalifiye profesyonellerin eksikliği pazarın büyümesini engelleyebilir.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Artırmak İçin Artan Devlet Girişimleri

Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda en büyük telemetri pazar payına sahip olması bekleniyor. Kanada ve ABD’de akıllı enerji sayaçlarına, bağlantılı araçlara ve akıllı mobiliteye yönelik artan talebin bölgenin pazar büyümesini artırması bekleniyor. Ayrıca, bölgede artan hükümet girişimleri ve yüksek uyuşturucu kullanımının da bölgedeki pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Asya Pasifik’in küresel pazardaki en yüksek YBBO’yu sergilemesi bekleniyor. Hindistan, Çin, Japonya ve diğer ülkelerde atık su arıtma sistemleri, rezervuar izleme sistemleri ve kablosuz telemetri altyapısı geliştirme için artan hükümet yatırımlarının bölgenin pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Artan sağlık hizmeti talebinin Avrupa’daki büyümeyi hızlandırması bekleniyor.

Dünyanın geri kalanının, geniş petrol ve gaz endüstrisi ve genişleyen otomotiv endüstrisi nedeniyle ılımlı bir büyüme göstermesi bekleniyor.

Rekabetçi Manzara-

Önemli Oyuncular Büyümeyi Desteklemek İçin Yeni Ürünler Piyasaya Sürüyor

Pazarda bulunan kilit oyuncular, gelişmiş ürün ve hizmetler sunmak için teknolojik işbirliklerine odaklanır. Teknolojik ilerlemeler sağlamak için sürekli araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparlar. Ayrıca, pazar konumlarını ve gelirlerini iyileştirmek için yeni ürün lansmanlarını vurgularlar. Örneğin, Honeywell International Inc., Ekim 2020’de yangın güvenliği sistemleri için Connected Life Safety Services adlı hepsi bir arada bir bulut platformunu tanıttı.

Sektörel Gelişmeler-

 • Aralık 2020: Philips NV, ABD merkezli bir kardiyak izleme ve teşhis firması olan BioTelemetry’nin satın alımını tamamladı.

İlgili Haberleri Okuyun:

E-Ticaret Paketleme Pazar  Büyüklüğü, Brüt Kar Marjı, Trendler, Gelecekteki Talep, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

E-Ticaret Ambalaj Pazarı  Temel Etkenler, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve 2029’a Kadar Tahminler

E-Ticaret Ambalaj Pazar  Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Payı, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini

E-Ticaret Ambalaj Pazarı  Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme, Pay, Talep, Trendler, Rekabet Manzarası ve 2029 Tahminleri

2029’a Kadar E-Ticaret Ambalaj Pazar  Büyüklüğü, Görünümü, Coğrafi Segmentasyon, İş Zorlukları ve Fırsatlar

E-Ticaret Paketleme Pazar  Büyüklüğü, Brüt Kar Marjı, Trendler, Gelecekteki Talep, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

E-Ticaret Ambalaj Pazarı  Temel Etkenler, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve 2029’a Kadar Tahminler

E-Ticaret Ambalaj Pazar  Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Payı, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini

Tarım Filmleri Pazarı  Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme, Pay, Talep, Trendler, Rekabet Manzarası ve 2029 Tahminleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter

Otonom Uçak Pazarı Tahmini

Otonom Uçak Pazar Analizi

Otonom Uçak Pazarı Fırsatları

Otonom Uçak Pazarı Eğilimleri

Otonom Uçak Pazar Büyüklüğü

Otonom Uçak Pazar Payı

Otonom Uçak Pazarının Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]ts.com

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları