Uçak Sensörleri Pazar Eğilimleri, Büyüme, Boyut, Segmentasyon, Gelecek Talepler, En Son İnovasyon, 2027’ye Kadar Bölgesel Tahmin

Küresel uçak sensörleri pazar büyüklüğünün 2027 yılı sonunda 2,57 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Teknolojik entegrasyona yapılan büyük yatırımlar, pazarın önümüzdeki yıllarda büyümesi için iyiye işaret olacaktır. Birkaç büyük ölçekli OEM’in ve sensör üreticisinin varlığı, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan ” Uçak Sensörleri Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi” başlıklı bir rapora göre, Platforma Göre (Sabit Kanatlı Uçak, Döner Kanatlı Uçak ve İHA), Sensör Türüne Göre (Sıcaklık, Basınç, Kuvvet, Hız, Tork ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Motor Türbini ve APU, Uçuş Kontrolü ve Çalıştırma, İniş Takımları ve Frenler, Çevresel Kontrol Sistemi, Kapılar ve Sürgüler, Kabin, Kadırga ve Kargo, Kokpit Kontrolleri) ve Bölgesel Tahmin,Pazar, 2019’da 2,23 milyar ABD doları değerindeydi ve 2020-2027 tahmin döneminde %12,05’lik bir YBBO sergileyecek.

Örnek PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-sensors-market-101816

Covid-19 Pandemisi Sensör İmalatını Yavaşlatacak

Uçak sensörleri, havacılık ve savunma sanayinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sensörler, uçağın gövde bölümlerinin yanı sıra içine de monte edilir ve hareketi etkileyebilecek çevresel değişiklikleri ve bozulmaları algılayabilir. Ayrıca düzensiz harekete neden olabilecek herhangi bir engeli algılayabilir ve ardından kazaların önlenmesine yardımcı olabilirler. Uçak sensörlerindeki teknolojik entegrasyona yapılan artan yatırım, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi için büyük bir potansiyel açacaktır. Birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı, pazarın büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Sensörlerdeki varyasyonlar ve işbirlikçi teknolojilerin dahil edilmesi, daha geniş bir uygulama kapsamına izin verecektir. Gerçek zamanlı verilerin kullanılması, öngörülebilir gelecekte uçak sensörleri pazarının büyümesine katkıda bulunacaktır.

Increasing Number of Company Mergers and Acquisitions Will Provide Impetus to Market Growth

The report encompasses several factors that have contributed to the growth of the overall market in recent years. Among all factors, the increasing number of company mergers and acquisitions has made the highest impact on market growth. Accounting to the constantly rising demand for real-time and automated applications, tech-companies are emphasizing on the development of collaborative systems that will allow applications across diverse domains. The aerospace and defense sector holds a massive potential for companies in the aircraft sensor market. This is consequential to the favorable properties of sensors and their abilities to enhance aircraft activities. The variations in sensors have also proved beneficial of late; a factor that is attributable to the flexibility offered by various sensors in aircraft applications. Due to the rising demand and applications of aircraft sensors, there are several large companies operating in numerous countries across the world. Large scale businesses have the luxury to invest on innovations and experiments and these factors will ultimately yield attractive products. The healthy market competition will bode well for the growth of the overall aircraft sensors market in the foreseeable future.

North America to Emerge Dominant; Rising Aircraft Sensors Industry Will Aid Growth

The report analyses the latest market trends across five major regions, including North America, Latin America, Europe, Asia Pacific, and the Middle East and Africa. Among all regions, the market in North America is expected to emerge dominant in the coming years. The United States is a manufacturing capital of the aerospace industry due to the presence of several large scale companies in this region. The presence of numerous aircraft OEMs and sensor manufacturers will bode well for the growth of the regional market. As of 2019, the market in North America was worth USD 0.89 billion and this value is projected to increase at a considerable pace in the coming years.

The market in Asia Pacific is expected to rise at the highest CAGR driven by the rising air passenger traffic and the growing aviation industry. The rising demand for newer aircraft deliveries will present several growth opportunities for the companies operating in the market. The market in Europe will rise at a considerable pace, deriving growth from high investments in UAV manufacturing and development.

List of companies profiled in the report:

 • Honeywell International, Inc. (The U.S.)
 • Ametek, Inc. (The U.S.)
 • General Electric Company (The U.S.)
 • Meggitt PLC (The U.K.)
 • Safran S.A. (France)
 • Woodward Inc. (The U.S.)
 • Thales Group (France)
 • Zodiac Aerospace (France)
 • Curtiss-Wright Corporation (The U.S.)
 • Schneider Electric SE (France)
 • General Atomics Corporation (The U.S.)
 • The Raytheon Company (The U.S.)
 • TE Connectivity (Switzerland)
 • Lockheed Martin Şirketi (ABD)

Sektörel Gelişmeler:

Şubat 2019: Thales Group, Fransa Savunma Bakanlığı’ndan bir sözleşme aldığını duyurdu. 2,3 milyar ABD doları değerinde olduğu söylenen sözleşmenin, 28 adet Rafale F-4 çok amaçlı jet savaş uçağı için yerleşik radyo frekansı (RF) ve elektro-optik sensörler ve iletişim sistemlerinin geliştirilmesini hedefleyeceği söyleniyor. 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgula –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-sensors-market-101816

Son Haber Bloglarını Okuyun – 

penzu.com/public/dd213053

 

Proses Spektroskopisi Pazar Eğilimleri

Pentandiamin Pazar Büyüklü?

Kartlar ve Ödeme Pazar Payı

Tarım Hassas Robot Pazarı Büyümesi

Sialon Piyasa Tahmini

Sıkıştırma Kurtarma Sistemleri Pazar Analizi

Podofillin Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları