Gibberellins Pazar Büyüklüğü, Pay, Arz, Talep, Segmentler ve Tahmin 2019-2026

Fortune Business Insights’ın ” Gibberellins Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Forma Göre (Sıvı, Toz, Granüller), Uygulamaya Göre (Meyve Üretimi, Arpanın Maltlanması, Şeker Kamışı Veriminin Artırılması, Tohum Üretimi, Diğerleri) Diğerleri ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026 tarımsal faaliyetlerdeki artışın önümüzdeki yıllarda giberellin pazarındaki büyümeyi hızlandıracağı tahmin ediliyor. 

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin, farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, neredeyse her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor. 

İşletmenizin COVID-19 pandemisi sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız. 

Örnek PDF’i Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/gibberellins-market-102270 

Pazar Sürücüsü

Büyümeyi Artırmak İçin Gelişen Bira Fabrikası Endüstrisi

Butik biralara ve özel üretim biralara yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazarın sağlıklı büyümesini destekleyeceği tahmin edilmektedir. Örneğin, giberellinin nişastanın şekere ve arpaya dönüştürülmesinde yer alan enzimatik aktiviteyi düzenlediği için demlemede kullanılması. Bira endüstrisindeki girişimcilerin ve yeni işlerin ortaya çıkması nedeniyle yaşanan artış, öngörülebilir gelecekte pazarın hızlı büyümesini sağlayacak çok önemli bir faktör olabilir. Ayrıca, önde gelen oyuncular tarafından yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesi, önümüzdeki yıllarda pazar için fırsatlar yaratması muhtemeldir. Örneğin, Nisan 2018’de Beijing Multigrass Formulation Co. Ltd.’nin bir ortak girişimi olan Baicao Biotech Co., Ltd, Çin’de bir dizi yüksek saflıkta giberellik asit ürününü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ürün doğrudan meyve ve sebze mahsullerinde uygulama için kullanılabilir. Ek olarak, meyve ve sebzelere olan sürekli artan talebin pazarın büyümesini desteklemesi muhtemeldir. Çiftçilik ve tarımsal faaliyetlerdeki artış, pazar için iyi olacağı tahmin edilen yüksek gibberellin tüketimine yol açmıştır. Çok sayıda tarımsal uygulamada gibberellinlerin artan kullanımının pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin edilmektedir. 

Bununla birlikte, organik gıdanın artan popülaritesi muhtemelen pazarın büyümesini azaltacaktır. Benzer şekilde, sitokinler ve oksinler gibi diğer bitki düzenleyici hormonlara kıyasla giberellinin pahalı fiyatının da pazarın büyümesini sınırlayacağı tahmin edilmektedir. 

Bölgesel Analiz : 

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Artırmak için Yenilikçi Teknolojilerin Uygulanması

Kuzey Amerika’nın, tarım endüstrisini canlandırmak için çığır açan teknolojilerin entegrasyonu sayesinde küresel pazarda en büyük paya sahip olması bekleniyor. Meyveler ve diğer üstün kaliteli sebzeler için artan ithalat ve ihracat faaliyetleri nedeniyle Avrupa’nın tahmin döneminde hızla büyümesi bekleniyor. Asya Pasifik bölgesinin, temel gıdaya yönelik artan talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda yüksek bir talebe sahne olacağı tahmin edilmektedir. Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde artan nüfus ve tarımsal faaliyetlerdeki artış, yakın gelecekte giberellinlerin pazar payını artıracaktır. Tohumların sağlıklı çimlenmesi ve dolayısıyla gelecekte ekim için gibberellinlerin artan kullanımı. 

Anahtar Geliştirme

Mayıs 2015 : Tarımsal ve özel formülatörlerin lideri ve distribütörü Helena Chemical Company, ABD’de Reseptör’ün lansmanını duyurdu. Reseptör, üç bitki büyüme düzenleyicisinin, indol-3-butirik asit (IBA), giberellik asit ve kinetinin bir entegrasyonudur. 

Rapor, Gibberellins Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor :

  • Shanghai Tongrui Biotech Co., Ltd.
  • Valent USA Fine Americas, Inc.
  • Nufarm Ltd.
  • Jiangsu Fengyuan Biyomühendislik Co., Ltd.
  • Shanghai Fuang Agrochemical Co. Ltd.
  • Sichuan Guoguang Agrochemical Co. Ltd., Xinyi (HK)
  • Sanayi A.Ş., Ltd.,
  • Zhejiang Qianjiang Biyokimyasal Co., Ltd.,
  • SePRO Şirketi. 

Özelleştirilmiş PDF’i Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/gibberellins-market-102270

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

www.theexpresswire.com/pressrelease/Artisan-Bakery-Market-To-Gain-Traction-Clonakilty-Gluten-Free-Kitchen-Launches-Gluten-Free-Products-To-Attract-Health-Conscious-Customers_19310779

www.theexpresswire.com/pressrelease/Goat-Milk-Derivatives-Market-Size-Segments-Share-and-Growth-Factor-Analysis-Research-Report-2029_19310821

www.theexpresswire.com/pressrelease/Ketone-Supplements-Market-Growth-Trends-Revenue-Share-and-Demands-Research-Report-2029_19310897

www.theexpresswire.com/pressrelease/Leavening-Agents-Market-Growth-Analysis-Segmentation-Size-Share-Trend-Future-Demand-and-Forecast-to-2029_19310974

www.theexpresswire.com/pressrelease/Ricotta-Market-Share-Size-Revenue-Latest-Trends-Growth-Opportunities-and-Forecast-2029_19311052

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
LinkedIn Facebook Twitter