%8,0 YBBO ile Evcil Hayvan Sigortası Pazar Büyüklüğü 2026’ya Kadar 11,25 milyar ABD Dolarına Ulaşacak

Küresel   evcil hayvan pazarının   geleceğinin  2026 yılına kadar 11,25 milyar ABD dolarına   ulaşacağı tahmin ediliyor.   Dünyanın önde gelen evlerinde artan evcil hayvan kabulü, pazarın ürünlerine doğrudan etki edecektir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Evcil Hayvan Sigortası Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi” başlıklı bir rapora göre, Poliçe Kapsam Türüne Göre (Kaza ve Hastalık, Yalnızca Kaza, Diğerleri), Türü Hayvane Göre (Köpek, Kedi, Diğer), Sağlayıcıya Göre (Kamu, Özel) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026”,  2018’de  pazar 6,05 milyar ABD doları değerindeydi. Ürün tekliflerindekilerle yönlendirilen pazar,   2019-2026 tahmin döneminde  %8,0’lik  bir YBBO sergileyecek  .

Evcil hayvan sigortası pazarı, dünyanın önde gelen ülkelerinde artan evcil hayvan kabulünden faydalanacaktır. Evcil hayvan sigortası, evcil hayvanlarla ilişkili tıbbi ve tesadüfi faktörleri kapsayan bir poliçe anlamına gelir. Hem özel hem de devlet kuruluşları tarafından evcil hayvanların esenliği ve sağlığına yapılan vurgu, çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır.

Örnek PDF Broşürü Alın:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/pet-insurance-market-101956

Primli sigorta poliçeleri sunan çok sayıda özel kuruluşun varlığı, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Birçok şirket, pazarda bir kale oluşturmak için yeni hizmetler ve tavizler sunmaya odaklanıyor. Bu faktörler önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yardımcı olacaktır.

Rapor, küresel evcil hayvan sigortası pazarının derinlemesine bir analizini sunuyor. Pazardaki en son ürün lansmanlarını ve en son yenilikleri vurgular ve bunların pazarın büyümesi üzerindeki etkisini belirtir. Rekabet ortamı detaylı olarak ele alınmış ve önümüzdeki yıllarda öne çıkan firmalar ve ürünler ile ilgili öngörülerde bulunulmuştur.

2019-2026 dönemi için piyasa için tahmin değerleri verilmiştir. Gerçek rakamlar güvenilir kaynaklardan elde edilmiştir. Ayrıca, bu tahminler, deneyimli pazar araştırması profesyonellerinin görüşleri ile birlikte kapsamlı araştırma analiz yöntemleri temelinde yapılır.

Pazar Büyümesine Yardımcı Olmak İçin Artan Şirket Birleşmeleri ve İşbirlikleri

Rapor, son yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Önde gelen pazar sürücülerinden birkaçını vurgular ve bunların pazar üzerindeki etkilerini analiz eder. Tüm faktörlerin yanı sıra, artan şirket birleşmeleri ve işbirlikleri pazarın büyümesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmuştur.

Ekim 2019’da, önde gelen bir evcil hayvan sigortası sağlayıcısı olan Petplan, Warburg Pincus tarafından satın alındığını duyurdu. Wartburg, esas olarak büyümeye yönelik yatırımlara odaklanan lider bir özel sermaye şirketidir. Bu satın alma ile şirket, emsallerinden daha iyi performans göstermeye çalışacak ve bunu yaparak pazarda güçlü bir varlık oluşturacaktır. Rapor, son yıllarda piyasayı süsleyen ve piyasa üzerindeki etkilerini ölçen diğer şirket birleşmelerinden birkaçını vurgulamaktadır.

Analistimizle Konuşun:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/pet-insurance-market-101956

Avrupa Hakim Olacak; Büyümeye Yardımcı Start-up Akını

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika’da devam eden evcil hayvan sigortası piyasası trendlerini analiz ediyor. Bu bölgeler arasında, Avrupa pazarı 2018’de en yüksek pazar gelirini elde etti. Avrupa’nın, bu bölgedeki birçok ülkede artan sayıda start-up ile önümüzdeki yıllarda pazara hakim olacağı tahmin ediliyor.

Hayvan sağlığı ve sağlığını geliştirmeye yönelik hükümet girişimlerinin sayısının artması ve evcil hayvan kabulünün teşvik edilmesi, bu bölgedeki pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Avrupa’nın yanı sıra, Kuzey Amerika’daki pazar önemli ölçüde YBBO sergileyecek. 2018 yılı itibari ile Kuzey Amerika pazarı 1,42 milyar USD değerinde olup, bu değerin önümüzdeki yıllarda daha da artması muhtemeldir.

Küresel pazarda faaliyet gösteren lider tüketiminden birkaç fayda içerir:

  • Trupanion
  • Anicom Holdings
  • Nationwide Karşılıklı Sigorta Şirketi
  • ASPCA
  • Sağlıklı Paws Evcil Hayvan Sigortası, LLC.
  • Pet Insurance Agency, LLC’yi kucaklayın
  • Figo Evcil Hayvan Sigortası LLC.
  • Agria Evcil Hayvan Sigortası Ltd.
  • 24PetWatch
  • Evcil Hayvanlar En İyi Sigorta Hizmetleri, LLC.

Kilit Sektör Gelişmeleri:

Eylül 2019:   Franklin Madison, ödemeler ve kredi birimleri için evcil hayvan koruma korumasını başlatmayı planladığını duyurdu. Şirket, talep edene başka bir değerli sigorta programı sunmak için A dereceli nakliye şirketi Crum & Forster Pet Insurance Group ile ortaklık kurdu.  

Bu Raporun Özelleştirilmesini İsteyin:   www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/pet-insurance-market-101956

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru yönlendirmeler sunarak her işletmekinin zamanında kararların alınmasına yardımcı olur. Raporlarımız, işletmelerin sürdürülebilir büyümesini elde etmeye yardımcı olmak için somut içgörüler ve niteliksel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. 
Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekip, ilgili unsurlarla serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmaları yönlendirmek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
ABD:
  +1 424 253 0390
BK:   +44 2071 939123
APAC:   +91 744 740 1245
E-posta:   [email protected]

 

 

Trend Raporları

2029’a Kadar Plazma Parçalama Pazarı Temel Etkenleri, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve Tahminler

Elektrofizyoloji Cihazları Pazar Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Pay, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini

Kontakt Lens Pazarı En Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme, Pay, Talep, Trendler, Rekabetçi Manzara ve 2029 Tahminleri

Plazma Fraksiyonasyon Pazar Büyüklüğü, Görünüm, Coğrafi Bölümleme, 2029’a Kadar İş Zorlukları ve Fırsatlar

Elektrofizyoloji Cihazları Pazar Büyüklüğü, Brüt Kar Marjı, Eğilimler, Gelecekteki Talep, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

2029’a Kadar Kontakt Lensler Pazarında Temel Etkenler, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Paylaşımı, Fırsatlar, Eğilimler ve Tahminler

Plazma Fraksiyonasyon Pazar Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Pay, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini