%9,6 YBBO ile Kan Şekeri Ölçer Pazar Büyüklüğü 2026’ya Kadar 15.415,6 Milyon ABD Dolarına Ulaşacak

Kan şekeri ölçüm cihazları pazarının  2018   yılında 7.419,0 milyon ABD Doları   değerinde olduğu ve 2026 Maliyetlerine kadar %9,6 YBBO   ile   15.415,6 milyon ABD Dolarının   çıkışı    Uluslararası Diyabet Federasyonu, 2017 yılında dünya çapında 425 milyon kişinin diyabet hastası olduğunu tahmin ediyor. 2045’e kadar bu sayının 629 milyona çıkması bekleniyor. Kan şekeri ölçüm cihazının pazar payını yönlendiren etkenlerden bazıları arasında, artan diyabetik hasta sayıları ve kan şekeri izleme cihazlarının güvenilirliğini ve sınırlamalarını yer alır. Pazarın, non-invaziv kan şekeri ölçüm cihazlarına olan talepteki dizi tarafından yönlendirilmesi idamesi.

İnvaziv tekniği nedeniyle, kan şekeri seviyelerinin izlenmesine yönelik geleneksel invaziv yöntem acı verir. Bu, daha fazla araştırmaya ve yeni invaziv olmayan kan şekeri izleme teknolojisinin piyasaya sürülmesine yol açtı. Örneğin, DiaMonTech GmbH 2018’de kan şekeri seviyelerini teşhis etmek için cilde nüfuz etmek için kızılötesi ışık huzmesi kullanan ayakkabı kutusu boyutunda bir cihazı piyasaya sürdü. Ek olarak DiaMonTech GmbH, 2019’un sonunda cep boyutunda bir kişisel cihaz çıkaracağını ve 2021’in sonunda veri kaydı ve kan şekeri seviyelerini izlemek için bir alarm işlevi olan giyilebilir bir bandı piyasaya süreceğini belirtti.

Ayrıntılı Rapor İsteyin ÜCRETSİZ Örnek:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/blood-glucose-meters-market-100770

Kan Şekeri Ölçer Pazarının Büyümesini Etkileyen Faktörler (2023-2026)

Önümüzdeki yıllarda kan şekeri ölçüm cihazı pazarının büyümesini yönlendirmesi beklenen birkaç faktör var. Bunlar şunları içerir:

 • Artan diyabet prevalansı: Diyabet prevalansı, özellikle tip 2 diyabet, küresel olarak artmaktadır ve bunun kan şekeri ölçüm cihazlarına olan talebi artırması beklenmektedir.
 • Teknolojik ilerlemeler: Sürekli glikoz izleme sistemleri gibi yeni ve daha gelişmiş kan şekeri ölçüm cihazlarının geliştirilmesinin pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.
 • Diyabet yönetimi konusunda artan farkındalık: Diyabet yönetiminin önemine ilişkin farkındalık arttıkça, daha fazla hastanın kan şekeri seviyelerini izlemek için kan şekeri ölçüm cihazlarını kullanması muhtemeldir ve bu da bu cihazlara olan talebin artmasına neden olur.
 • Artan sağlık harcamaları: Hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerde artan sağlık harcamalarının kan şekeri ölçüm cihazı pazarının büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.
 • Teletıbbın daha fazla benimsenmesi: Hastaların uzaktan bakım almasına olanak tanıyan teletıbbın giderek daha fazla benimsenmesinin, kan şekeri ölçüm cihazlarına erişimi artırması ve pazarın büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Genel olarak, artan diyabet prevalansının, teknolojik gelişmelerin, diyabet yönetimi konusunda artan farkındalığın, artan sağlık harcamalarının ve artan teletıp kullanımının önümüzdeki yıllarda kan şekeri ölçüm cihazı pazarının büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

 

Rapor, Kan Şekeri Ölçer Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor:

 • Hoffmann-La Roche Ltd.
 • Dexcom, Inc.
 • Braun Melsungen AG
 • Medtronik
 • Ömür A.Ş.
 • Ascensia Diabetes Care Holdings AG.
 • Terumo Medikal Şirketi
 • başrahip
 • Sanofi
 • DiaMonTech GmbH
 • Diğer oyuncular

Bu Raporu Özelleştirmek İçin Şu Adresi Ziyaret Edin:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/blood-glucose-meters-market-100770

2023’te Kan Şekeri Ölçer Pazar Eğilimleri: 

Önümüzdeki yıllarda kan şekeri ölçüm cihazı pazarını şekillendirmesi beklenen birkaç trend var. Bunlar şunları içerir:

 • Sürekli glikoz izleme sistemlerinin benimsenmesinin artması: Kan şekeri düzeylerini sürekli izleyen sürekli glikoz izleme sistemlerinin, doğrulukları ve kolaylıkları nedeniyle daha yaygın olarak kullanılması beklenmektedir.
 • Mobil sağlık uygulamalarının giderek daha fazla benimsenmesi: Hastaların kan şekeri seviyelerini izlemelerine ve yönetmelerine olanak tanıyan mobil sağlık uygulamalarının artan kullanımının pazarın büyümesini hızlandırması bekleniyor.
 • Akıllı insülin kalemlerinin artan kullanımı: İnsülin dozlarını takip ve kayıt edebilen akıllı insülin kalemlerinin, kolaylıkları ve diyabet yönetimini iyileştirme yetenekleri nedeniyle daha yaygın olarak kullanılması beklenmektedir.
 • Hassas tıbba artan odaklanma: Tedaviyi her hastanın özel ihtiyaçlarına göre uyarlamak amacıyla diyabet yönetiminde hassas tıbba artan bir odaklanma vardır. Bunun, daha doğru ve kişiselleştirilmiş veriler sağlayabilen gelişmiş kan şekeri ölçüm cihazlarına olan talebi artırması bekleniyor.
 • Giyilebilir cihazların artan kullanımı: Kan şekeri seviyelerini takip edebilen akıllı saatler gibi giyilebilir cihazların artan kullanımının pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.

 Kan Şekeri Ölçer Pazarı Bölgesel Analizi: 

Kan şekeri ölçüm cihazı pazarına Kuzey Amerika’nın hakim olması, ardından Avrupa ve Asya Pasifik’in gelmesi bekleniyor. Kuzey Amerika’nın diyabet prevalansının yüksek olması ve gelişmiş kan şekeri ölçüm cihazlarının mevcudiyeti nedeniyle pazara hakim olması bekleniyor. Avrupa’nın ikinci en büyük pazar olması bekleniyor ve teletıp kullanımının pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin, 2019’dan 2026’ya kadar %9,6’lık bileşik yıllık büyüme oranı (CAGR) ile en hızlı büyüyen pazar olması bekleniyor. Bu büyümenin, artan diyabet prevalansı ve artan sağlık harcamalarından kaynaklanması bekleniyor. bölge.

Genel olarak, kan şekeri ölçüm cihazı pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme sağlama ve pazarlama maliyetlerinin 2026 yılına kadar 15.415,6 milyona çıkması bekleniyor. Pazarın hakimiyetinin Kuzey Amerika, ardından Avrupa ve Asya Pasifik’te olması bekleniyor. Asya Pasifik’in en hızlı büyüyen pazar olması bekleniyor.

Teklif Alıntı:   www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/get-a-quote/blood-glucose-meters-market-100770

Hakkımızda

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru yönlendirmeler sunarak her işletmekinin zamanında kararların alınmasına yardımcı olur. Raporlarımız, işletmelerin sürdürülebilir büyümesini elde etmeye yardımcı olmak için somut içgörüler ve niteliksel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir.
Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekip, ilgili unsurlarla serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmaları yönlendirmek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
ABD: 
 +1 424 253 0390
BK:   +44 2071 939123
APAC:   +91 744 740 1245
E-posta:   [email protected]

 

 

Trend Raporları

Elektrofizyoloji Cihazları , 2029’a Kadar Temel Etkenleri, Kısıtlamaları, Sektör Büyüklüğü ve Paylaşımını, Fırsatları, Eğilimleri ve Tahminleri Pazarlıyor

Kontakt Lensler Pazar Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Pay, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini

Plazma Fraksiyonasyon Pazarı Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme, Pay, Talep, Trendler, Rekabetçi Manzara ve 2029 Tahminleri

Elektrofizyoloji Cihazları Pazar Büyüklüğü, Görünüm, Coğrafi Bölümleme, 2029’a Kadar İş Zorlukları ve Fırsatlar

Kontakt Lensler Pazar Büyüklüğü, Brüt Kar Marjı, Trendler, Gelecekteki Talep, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

2029’a Kadar Plazma Parçalama Pazarı Temel Etkenleri, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve Tahminler

Elektrofizyoloji Cihazları Pazar Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Pay, Gelir, 2029’a Kadar İşletme Büyüme Tahmini