Badem İçecek Pazar Fırsatı, Büyüme Faktörleri, Devam Eden Trendler, Niteliksel Öngörüler, 2030’a Kadar Büyüklük ve Tahmin

Küresel bademli içecekler pazarının büyüklüğünün tahmin dönemi boyunca hızla büyümesi bekleniyor. Vegan nüfus arasında süt ürünlerine alternatif olarak bitki bazlı içeceklere ilişkin artan farkındalık, pazarın büyümesini hızlandırmaktan sorumludur. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi ” Badem İçecek Pazarı, 2023-2030başlıklı raporunda sunmaktadır .

Bademli İçecekler, süt ürünleri ile aynı besin içeriğine sahip bitki bazlı bir içecek olduğu için veganlar arasında ilgi görüyor. Artan laktoz intoleransı ve laktoz alerjisi vakaları, halk arasında bitki bazlı içeceklere yönelik güçlü bir talebe yol açmıştır. Ayrıca, antibiyotik kullanımı, hormon içeriği ve doymuş yağ seviyeleri ile ilgili artan endişeler muhtemelen bademli içeceklere ve badem sütüne olan talebi artıracaktır. Bu içecekler, sağlığı artıran mükemmel vitamin ve protein içerikleri nedeniyle ilgi görüyor. Üreticiler, bademli içeceklerin besin içeriğini artırmak için zenginleştirme teknikleri kullanıyor. Sonuç olarak, badem bazlı içecekler en az süt ürünleri kadar besleyicidir. Ayrıca badem sütü yiyecek ve içecek endüstrisinde çeşitli içeceklerde kullanılmakta ve bu da

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/almond-beverages-market-104320

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm bademli içecek pazarındaki şirketleri listeler:

  • Oregon Pasifik Gıdaları, LLC
  • WhiteWave Hizmetleri, Inc.
  • Nestle SA
  • Tüccar Joe’nun Valsoia SpA’sı
  • Hain Gök Grubu
  • Costco Toptan Satış Şirketi
  • Mavi Elmas Yetiştiricileri
  • Hiland Süt Ürünleri
  • Doğal Gıdalar

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Artırmak İçin Bitki Bazlı İçeceklerin Popülaritesini Artırmak

Veganlıktaki artış ve hayvan refahına ilişkin endişeler, bademli içeceklerin benimsenmesinde artışa yol açtı. Zenginleştirme ve içeceklerin besin değerini artıran diğer işlemler nedeniyle bademli içecekler, süt bazlı içecekler ve gıda ürünleri kadar sağlıklıdır. Sonuç olarak, ürünün popülaritesi vegan nüfus arasında hızla artıyor ve bu da talebi önemli ölçüde artırabilir. Badem içeceğinin benimsenmesi, laktoz alerjisi ve laktoz intoleransı olan tüketiciler arasında artmaktadır. Süt ürünlerini tüketemedikleri için besin ihtiyaçlarını karşılar. ABD Ulusal Tıp Kütüphanesine göre, küresel olarak nüfusun yaklaşık %65’i laktoz intoleransından muzdariptir. Doğu Asya nüfusunun yaklaşık %70’i dünya çapında laktoz intoleransından muzdariptir. Ek olarak, üreticiler besin değerini artırmak için yeni teknikler geliştiriyor ve bu da ürünün talebini artırıyor. Bu nedenle, bu faktör bademli içecekler pazarının büyümesini sağlayabilir.

Ancak, yüksek nakliye, koruma ve paketleme maliyetleri pazarın büyümesini engelleyebilir.

Bölgesel Bilgiler

Kuzey Amerika’da Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Artan Vegan Nüfusu

Artan vegan nüfus nedeniyle Kuzey Amerika’nın bademli içecekler pazar payına hakim olması bekleniyor. Sağlıklı, süt ürünü olmayan ve GDO’suz içeceklerin farkındalığı, nüfus arasında ilgi görüyor. Böylece, bu faktör pazar büyümesini artırabilir.

Avrupa’da esnek ve vegan beslenmeye yönelik artan farkındalığın bademli içeceklere olan talebi artırması bekleniyor. Ayrıca, fonksiyonel içeceklere olan talebin pazar büyümesini artırması muhtemeldir.

Asya Pasifik’te, halk arasında artan laktoz intoleransı vakalarının pazar büyümesini artırması bekleniyor. Artan turizm faaliyetlerinin bademli içeceklere olan talebi artırması bekleniyor. Dolayısıyla, bu faktör pazar büyümesini hızlandırabilir.

Segmentler

Türüne göre, pazar organik ve geleneksel olarak ayrılmıştır. Tadına bağlı olarak, aromasız ve aromalı olarak ikiye ayrılır. Dağıtım kanalına göre pazar, özel mağazalar, süpermarketler/hipermarketler, çevrimiçi perakende satış, marketler ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Coğrafi olarak, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak gruplandırılmıştır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/almond-beverages-market-104320

Rekabetçi Manzara

Tanınmış Oyuncular Ürün Portföyünü Genişletmek İçin Yeni Ürünler Piyasaya Sürüyor

Önde gelen oyuncular, ürün yelpazesini genişletmek ve tüketici talebini karşılamak için yeni ürünler piyasaya sürüyor. Örneğin, Danone’nin SToK Cold Brew markası, Ağustos 2019’da badem sütü içeren iki yeni kremalı kahveyi duyurdu. Bu ürün lansmanı, şirketin ürün portföyünü genişletti. Ayrıca, önemli oyuncular arasındaki ortaklık stratejileri, şirketlerin ürün kalitelerini iyileştirmelerine ve pazar konumlarını güçlendirmelerine olanak tanır. Gelişmiş üretim tekniklerinin dahil edilmesi, zaman tüketimini azaltmaya ve iş akışı verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Bu strateji, şirketlerin hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Endüstri Geliştirme 

  • Ocak 2020: Silk, bitki bazlı ürün yelpazesini genişletmek için yeni DHA omega-3 bezelye, badem sütü ve yulaf içeceği duyurdu.  

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/almond-beverages-market-104320

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

community.sprintally.com/post/78412_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

www.spigotmc.org/members/stevenolan.1689300/#profile-post-212269

www.shwechat.com/post/31024

www.mumblit.com/thread/161877

www.tadalive.com/profile-google63582554215ee/?link-id=11533

rollbol.com/posts/1529760

fnetchat.com/post/376176_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

www.pickmemo.com/post/213595_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter