Narenciye Yağı Pazarı Gelecekteki Talep, Küresel Araştırma, En Önde Gelen Oyuncular, Yükselen Trendler, Kapsam ve 2030 Tahmini

Küresel narenciye yağı pazarının, dünyadaki lider şirketler tarafından narenciye yağındaki son ürün geliştirmelerinden kaynaklanması muhtemeldir. Fortune Business Insights tarafından hazırlanan “Yağ Türüne Göre (Limon Yağı, Portakal Yağı, Bergamot Yağı, Greyfurt Yağı, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Yiyecek ve İçecek, Kişisel Bakım ve Kozmetik) Narenciye Yağı Pazar Büyüklüğü, Payı ve Küresel Eğilim başlıklı bir rapora göre , Eczacılık, Aromaterapi, Diğer) ve 2030’a Kadar Coğrafya Tahmini ”, gıda, içecek ve sağlık gibi çeşitli sektörlerdeki ürünlerde narenciye yağlarının benimsenmesinden pazar fayda sağlayacaktır.

Ücretsiz Örnek PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/citrus-oil-market-100785

Küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen oyunculardan bazıları şunlardır:

  • Citrus ve Allied Essences Ltd.,
  • Bontoux SAS
  • dağ gülü
  • Lionel Hitchen Sınırlı
  • Symrise AG
  • Young Living Uçucu Yağlar LC
  • Bitki Terapisi
  • doTERRA Uluslararası LLC
  • Moksha Yaşam Tarzı Ürünleri
  • Farotti Özü Rimini 

Narenciye yağının sahip olduğu istisnai özellikler, dünya çapında son kullanıcılar arasında artan bir benimsemeye yol açmıştır. Narenciye yağının sağlığa olan faydaları, küresel narenciye yağı pazarında faaliyet gösteren şirketlerin büyümesinin kapılarını açmıştır. Narenciye yağının yağlar, kokular ve deodorantlar gibi kozmetik ve temizlik ürünlerindeki uygulamaları, önümüzdeki yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesini destekleyecektir.

Ek olarak, çeşitli endüstrilerde doğal ürün uygulamalarının kullanılması, dünya genelinde narenciye yağına olan talebin artmasına katkıda bulunacaktır. Çok sayıda pazar şirketinin varlığı, son yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesine yardımcı olan birkaç ürün yeniliğine yol açmıştır. Rapor, son yıllarda küresel narenciye yağı pazarındaki artışı oluşturan çeşitli faktörleri kapsamaktadır.

Artan Ürün Lansmanları Pazar Büyümesini Destekleyecek

Narenciye yağına yönelik artan talep ve yaygın uygulamaları, şirketleri yeni ürünlere ve mevcut ürünlerde iyileştirmelere odaklanmaya teşvik etti. Fortune Business Insights, artan ürün lansmanlarının önümüzdeki yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesi üzerinde olumlu bir etkisi olacağını tahmin ediyor. Ağustos 2018’de Isagenix International, dünya çapındaki son kullanıcıların çeşitli sağlık ve zindelik ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan yeni bir esansiyel yağ serisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Şirket zaten cazip bir ürün portföyüne sahiptir ve yeni bir hattın piyasaya sürülmesi, şirketin önümüzdeki yıllarda önemli bir narenciye yağı piyasa değeri oluşturmasına yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights, Isagenix’in en son ürününün küresel pazarın büyümesi üzerinde doğrudan bir etkisi olacağını tahmin ediyor. Rapor, küresel pazarda büyük etki yaratan birkaç önemli ürün lansmanını vurgulamaktadır.

Avrupa’da Pazarın Büyümesini Desteklemek İçin Narenciye Yağına Yüksek Talep

Narenciye yağı ve narenciye yağı türevi ürünlere yönelik artan talep, Avrupa’da narenciye yağı pazarının büyümesini destekleyecektir. Fortune Business Insights, bu bölgede kozmetik ürünlerde narenciye yağının giderek daha fazla benimsenmesi nedeniyle Avrupa’nın küresel narenciye yağı pazarında baskın hale geleceğini tahmin ediyor. Ek olarak, doğal olarak elde edilen maddeler için artan tüketici tercihi, Avrupa’da narenciye yağı talebinde artışa yol açacaktır. Kozmetik ve güzellik endüstrisinden narenciye yağına yönelik artan talep, Asya Pasifik’teki narenciye yağı pazarının büyümesine yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights, Asya Pasifik’teki narenciye yağı piyasasının tahmin süresi boyunca önemli ölçüde yüksek YBBO ile büyüyeceğini öngördü. Ayrıca, yiyecek ve içecek alanında narenciye yağına olan talep, bölgesel pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Fortune Business Insights, son yılların önde gelen narenciye yağı piyasası şirketlerinden bazılarını listeledi. Şu anda küresel narenciye yağı pazarında faaliyet gösteren önde gelen şirketlerden birkaçı Citrus and Allied Essences Ltd., Bontoux SAS, Mountain Rose, Inc., Lionel Hitchen Limited, Symrise AG, Young Living Essential Oils LC, Plant Therapy, Inc. ., doTERRA International LLC, Moksha Lifestyle Products ve Farotti Essenze Rimini.

Ocean Group ve Saipem SpA

YANITLANAN ÖNEMLİ SORULAR:

Çeşitli segmentlere göre küresel ve bölgesel pazarın pazar büyüklüğü ve büyüme oranı nedir?

Seçici ülkeler için pazar büyüklüğü ve pazarın büyüme hızı nedir?

Tahmin döneminde pazarı hangi bölge veya alt segmentin yönlendirmesi bekleniyor?

Hangi Faktörlerin pazar büyümesini yönlendireceği ve kısıtlayacağı tahmin ediliyor?

Pazarı şekillendiren temel teknolojik ve pazar eğilimleri nelerdir?

Pazardaki önemli fırsatlar nelerdir?

Pazarda faaliyet gösteren kilit şirketler nelerdir?

En yüksek pazar payına sahip şirket hangisidir?

Neden Fortune Business Insights’ı Seçmelisiniz?

Analist ile konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/citrus-oil-market-100785

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

newszakgazette.com/edible-animal-fat-market-trends-share-size-demand-growth-opportunities-revenue-analysis-and-forecast-by-2028/

newszakgazette.com/frozen-yogurt-market-size-share-key-players-profiles-trends-development-demand-growth-outlook-and-forecast-by-2021-2028/

newszakgazette.com/europe-canned-beverages-market-size-share-by-sales-revenue-future-demands-growth-factors-and-emerging-trends-forecast-to-2028/

newszakgazette.com/moringa-products-market-overview-key-players-analysis-emerging-opportunities-competitive-landscape-and-forecast-to-2028/

newszakgazette.com/pasta-market-share-trend-industry-news-growth-top-key-players-updates-and-forecast-to-2029/

vk.com/wall680532976_15

social.studentb.eu/post/148926_the-global-the-dairy-alternatives-market-size-to-grow-from-usd-25-19-billion-in.html

www.consult-exp.com/posts/27945

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]