2028’e Kadar Bölgesel Tahmine Göre Deniz İç Pazarı Kilit Liderler Analizi, Segmentasyon, Büyüme, Gelecek Eğilimleri, Talepler, Gelişen Teknoloji

 

Küresel denizcilik iç pazar büyüklüğü 2020’de 3,08 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021-2028’de %9,24’lük bir YBBO ile 2021’de 3,2 milyar ABD dolarından 2028’de 5,94 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor . Bu bilgiler Fortune Business Insights™ tarafından ” Marine Interiors Market, 2021-2028 ” başlıklı raporunda sunulmuştur .

Araştırmacılarımıza göre, feribotlar, lüks yatlar ve nehir gezileri gibi yolcu gemilerine olan artan talep nedeniyle pazar önemli bir büyüme kaydetti. Ek olarak, ana oyuncular, gemi stabilitesini yükseltmek ve nem veya rutubet gibi ciddi çevresel koşulları yönetme kabiliyetini iyileştirmek için deniz içlerini ilerletmek için ilerici malzeme kullanmaya odaklanıyorlar.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/marine-interior-market-105868

Deniz iç donanımı pazarı, yolcu gemileri, feribotlar, yatlar ve açık deniz platformları dahil olmak üzere çeşitli deniz taşıtları için iç tasarım, inşaat ve donanıma odaklanan endüstriyi ifade eder. Bu gemilerde kabinler, ortak alanlar, yemek tesisleri, eğlence alanları ve mürettebat kamaraları gibi işlevsel ve estetik açıdan hoş alanların yaratılmasını kapsar.

Segmentler

Gemi tipine göre pazar, ticari ve savunma olarak kategorize edilir.

Bileşen bazında pazar, tavan ve duvar panelleri, aydınlatma, mobilya, mutfak ve kiler ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Diğer segment, pencereler ve kapılar, ıslak üniteler ve çamaşırhane gibi deniz içlerinin bileşenlerini içerir.

Malzeme açısından pazar, alüminyum, çelik, kompozitler, doğrama ve diğerlerine ayrılmıştır.

Bölgeye göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı’na ayrılmıştır.

Satın Almadan Önce Sorgulama:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/marine-interior-market-105868

İtici Faktörler

Pazar Büyümesini Teşvik Etmek İçin Yükselen Gemi İçi Yenileme Gelişmeleri

Kompozit denizcilik iç çözümlerine olan hayranlık, gemi stabilitesini artırdıkça, ağırlığı azalttıkça ve üretkenliği artırdıkça artıyor. Kompozit çözümlere yönelik artan talep, mevcut denizcilik iç çözümlerinin kompozit çözümlerle değiştirilmesini hızlandırıyor. Ayrıca, artan eski gemi sayısı, dünya çapında yenileme gelişmelerinde bir artışa yol açmaktadır. Lüks yaşam için artan harcamalar, lüks yatlara olan talebi artırdı. Bu yatlar, modern iç hizmetler, mükemmel tasarlanmış gemi kabinleri ve güvenlik çözümleri sunarak üst düzey bir seyahat deneyimi sunuyor ve böylece tahmin dönemi boyunca denizcilik iç pazar büyümesini sürdürüyor.

Bölgesel Bilgiler

Avrupa’daki pazarın, 2020’de 1,05 milyar ABD doları pazar büyüklüğü ile 2020’de ana denizcilik iç pazar payını kaydetmesi bekleniyor. Bu büyük pay, bölgedeki çok sayıda büyük gemi yapımcısının ve iç bileşen tedarikçisinin varlığına borçludur.

Asya Pasifik’in 2021-2028 döneminde en yüksek YBBO’da büyüyeceği tahmin ediliyor. Gelişme, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde denizcilik endüstrisinin hızlı büyümesine bağlanıyor.

Kuzey Amerika, bölgenin gelişen denizcilik endüstrisi, en büyük deniz hatlarının varlığı ve denizcilik sektöründeki büyük yatırım nedeniyle 2020’de en yüksek ikinci payı kaydetti.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/marine-interior-market-105868

Raporda Kapsanan Kilit Oyuncuların Listesi

 • Almaco Grubu (Finlandiya)
 • Aros Marine (Litvanya)
 • Bolidt Sistemleri (Hollanda)
 • Forbo Zemin Sistemleri (Hollanda)
 • Kaefer GmbH (Almanya)
 • Marine Interiors Spa (İtalya)
 • Mivan Marine Ltd (İngiltere)
 • NORAC AS (Norveç)
 • İlkeler A.Ş. (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ)
 • R&M Grubu (Almanya)
 • Trimline Ltd. (İngiltere

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları