Amfibi Araç Pazarı Kilit Liderler Analizi, Segmentasyon, Büyüme 2027

 

Küresel amfibi araç pazarı büyüklüğünün, tahmin döneminde %13,05’lik bir YBBO sergileyerek 2027 yılına kadar 4,98 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights’ın “ Amfibi Araç Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Platforma Göre (Ticari ve Savunma), Tahrik Moduna Göre (Vidalı Pervaneler, Su Jeti, Palet Tabanlı Tahrik ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Gözetleme ve Kurtarma, Savaş, Ulaşım, Spor, Kazı ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahminler, 2020-2027” pazar büyüklüğü 2019’da 2,66 milyar ABD doları olarak gerçekleşti

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/covid19-impact/amphibious-vehicle-market-101800

Amfibi araç pazarı, hem karada hem de suda çalışabilen araçların üretimi, satışı ve dağıtımına odaklanan endüstri segmentini ifade eder. Amfibi araçlar, çeşitli uygulamalarda çok yönlülük ve işlevsellik sunarak bu iki ortam arasında sorunsuz geçiş yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Amfibi araçlar genel olarak iki türe ayrılabilir: eğlence ve ticari/askeri.

  1. Eğlence Amaçlı Amfibi Araçlar: Bu araçlar öncelikle eğlence amaçlı tasarlanmıştır ve doğa tutkunları arasında popülerdir. Genellikle gezi, turizm, su sporları ve arazi maceraları gibi aktiviteler için kullanılırlar. Eğlence amaçlı amfibi araçlar genellikle arabalar, cipler veya ATV’ler gibi geleneksel kara tabanlı araçlara benzer, ancak su kütlelerinde gezinmelerini sağlayan özelliklerle donatılmıştır. Genellikle daha küçük boyutlarda bulunurlar ve kişisel veya aile kullanımı için tasarlanmıştır.

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Desteklemek İçin Askeri Uygulamalara Olan Talebin Artması

Spor faaliyetleri, dağcılık, keşif faaliyetleri ve diğerleri gibi ticari uygulamalarda elektrikle çalışan amfibi araçlara olan yüksek talep, tahmin döneminde pazarın hızla genişlemesini sağlayacaktır. Amfibi araçların yüksek dayanıklılık, gelişmiş elektronik sistemler ve yüksek dayanıklılık gibi faydalarına ilişkin artan farkındalık, amfibi araçların askeri uygulamalarda talebini artırmıştır. Ayrıca, artan teknolojik ilerleme, gelişmiş uzak taretler, atış kontrol sistemleri, aktif koruma sistemleri ve karşı beka kabiliyeti gibi yenilikçi özelliklere sahip birbirine bağlı savaş araçlarının geliştirilmesine yol açmıştır. Bu nedenle, artan deniz tehditleri ve karşı saldırı stratejileri, tahmin dönemi boyunca pazar talebini artıracaktır. Ayrıca, Denizcilik alanını ileri teknoloji tabanlı amfibi savaş aracı (ZMA) ile konsolide etmek için askeri alanda yapılan anlaşma ve sözleşmeler, aynı anda önümüzdeki yıllarda amfibi araç pazar payını da artıracaktır. Örneğin, 2020’de ABD Deniz Piyadeleri (USMC), mühimmat, komuta ve kontrol sistemleri, orta kalibre taret ve kurtarma ile birleştirilmiş 116 gelişmiş ZMA’nın tedariki ve dağıtımı için gelişmiş savaş araçları lideri BAE Systems ile bir sözleşme imzaladı. versiyonlar

Özelleştirilmiş Bağlantıyı Alın: – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/amphibious-vehicle-market-101800

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Deniz Harcamaları

Kuzey Amerika pazarı 2019’da 1,02 milyar ABD doları olarak gerçekleşti ve tahmin döneminde hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, artan savunma bütçesi ve askeri harcamalara bağlanıyor. Kawasaki Robotics ve Electroimpact Inc gibi büyük şirketlerin varlığıyla birlikte deniz filolarının modernizasyonu, ABD’deki pazarı daha da ileriye taşıyacak. Gelişmiş muharebe araçlarının geliştirilmesine yönelik artan Ar-Ge, bölgedeki büyümeyi hızlandıracaktır. Hibrit tabanlı motorların yüksek oranda benimsenmesi nedeniyle Avrupa’nın önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Asya Pasifik’in, Çin, Japonya ve Hindistan gibi ülkelerden gelişmiş ZMA’lara olan talep nedeniyle tahmin döneminde hızlı bir büyüme oranı sergileyeceği tahmin ediliyor. 

Anahtar Oyuncular :

  • BAE Systems plc (Birleşik Krallık)
  • EIK Mühendislik Sdn. bhd. (Malezya)
  • General Dynamics Corporation (ABD)
  • Griffon Hoverwork Ltd. (GHL) (Birleşik Krallık)
  • Hanjin Heavy Industry Co. Ltd. (Güney Kore)
  • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
  • Bilim Uygulamaları Uluslararası Şirketi (SAIC)   
  • Wetland Equipment Company, Inc (ABD)
  • Wilco Manufacturing LLC (ABD) 

Satın Almadan Önce Bilgi Alınız: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/amphibious-vehicle-market-101800

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]