Avrupa Kağıt Havlu Pazar Payı, Tahmin Analizi, Şirket Profilleri, Rekabet Manzarası ve Kilit Bölgeler 2027

Avrupa kağıt havlu pazar büyüklüğünün 2020 ile 2027 arasında %4,6’lık bir YBBO sergilerken 6,17 milyar ABD Dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. Bu, yenilikçi hijyenik kağıt havlu ürünlerine olan talebi artıran çalışan kadın nüfusunun artan oranına bağlanabilir. Avrupa’da. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Avrupa Kağıt Havlu Pazar Büyüklüğü, Payı & COVID-19 Etki Analizi, Ürün Türüne Göre Form (Katlanmış ve Rulo), Uygulama (Tüketici ve AFH (Ofis, Restoran)” başlıklı son raporunda yayınlanmıştır, Otel, Hastane ve Diğerleri), Nitelikler (Güçlü Kullanım ve Genel Kullanım) ve Ülke Tahmini, 2020-2027.” Raporda ayrıca, pazarın 2019 yılında 4,36 milyar ABD doları olduğu ve önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme kaydetmesinin beklendiği belirtiliyor.

Pazar Büyümesini Kısıtlamak için Tüketici Harcamalarını Azalttı

Yeni tip koronavirüs dünya çapında benzeri görülmemiş bir ekonomik kayba yol açtı. Bu, pandeminin ortasında bir şeyler için yüksek harcama yapma konusunda isteksiz oldukları için tüketicilerin harcama yapma kapasitelerini etkileyen belirsiz gelecek beklentilerine yol açtı. Bunun tahmin dönemi boyunca Avrupa kağıt havlu pazarını etkilemesi de olasıdır. Bununla birlikte, dezenfektanlar ve sterilize edilmiş kağıt havlular gibi sanitasyon ürünlerine yönelik artan talep, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini destekleyecektir.

COVID19 Etkisi Olan Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-paper-towel-market-104366

Avrupa Kağıt Havlu Pazarında Öne Çıkan En İyi Şirketlerin Listesi:

  • Essity AB (Stockholm, İsveç)
  • SOFIDEL GRUP (Porcari, İtalya)
  • WEPA Hygiene Products GmbH (Arnsberg Muschede, Almanya)
  • Kimberly Clark Şirketi (Teksas, ABD)
  • Metsa Tissue (Espoo, Finlandiya)
  • Paper Industries Tronchetti SpA (Lucca, İtalya)
  • Lucart SpA (Villa Bazilikası, İtalya)
  • Cartiere Carrara SpA (Floransa, İtalya)
  • INDUSTRIE CALTEX SPA (Monte Carlo, İtalya)
  • Star Tissue UK Limited (Lancashire, Birleşik Krallık)

Avrupa genelinde kağıt havlular, uygun hijyen ve temizliği sağlamak için mutfaklarda ve banyolarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kağıt havlu ürünleri eldeki nemi emer ve eldeki bakteriyel ve viral yayılmayı azaltmaya yardımcı olur. Genellikle elektrikli el kurutma makinelerine göre tercih edilen bu cihazlar, kullanıcıya rahatlık ve güvence sağlar ve Avrupa’daki birçok otel ile yiyecek ve içecek satış noktasının önemli bir parçasıdır.

Rapor Neleri Kapsıyor?

Avrupa kağıt havlu pazarı raporu, öngörülen ufukta pazarın karşılaşacağı çeşitli itici güçlerin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesini etkileyen bölgesel gelişmeler hakkında kapsamlı bilgiler sağlar. Çeşitli araştırma metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, 2020 ile 2027 yılları arasında pazardaki gücünü korumak için şirketler tarafından benimsenen ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşmeler ve satın almalar ve işbirlikleri gibi stratejilere ilişkin daha ayrıntılı bilgiler sunar. 

İndirimi Kontrol Et:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/check-discount/europe-paper-towel-market-104366

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Pazar Büyümesine Yardımcı Olmak İçin Kadın İşçilerin Artan Katılımı

Avrupa Komisyonu’na göre, 2019’da Avrupa Parlamentosu koltuklarının yaklaşık %41’i kadınlar tarafından tutuldu. Bunun Avrupa bölgesinin tarihinde rekor bir yüzde olduğuna inanılıyor. Kadınların işgücüne artan katılımı ve yüksek harcanabilir gelir, hijyenik kağıt havlular gibi Avrupa kağıt havlu ürünlerine olan talebin artmasına neden oluyor. Ayrıca, hızlı şehirleşme ve sanayileşme faaliyetlerinin önümüzdeki yıllarda Avrupa kağıt havlu pazarının büyümesine katkıda bulunması muhtemeldir.

SEGMENTASYON

Rulo Kağıt Havlu Segmenti 2019 Yılında %56,60 Pazar Payına Sahip Oldu

Ürün tipi bazında rulo kağıt havlu segmentinin, maliyet etkinliği ve konut tüketicilerinin geniş tercihi nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Segment, 2019 yılında yaklaşık %56,60 pazar payına sahip olmuştur.

ÜLKE ANLAYIŞLARI

Almanya Hakim Kalacak; Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Yerleşik Oyuncuların Varlığı

Tüm ülkeler arasında, Almanya’nın tahmin döneminde Avrupa kağıt havlu pazarında ön sıralarda yer alması ve en yüksek pozisyonu elinde tutması bekleniyor. Bu, Mannheim GmbH, Paper + Design GmbH Tabletop, Georgia Pacific Steinfurt GmbH ve Avrupa kağıt havlu ürünlerindeki yeniliklere odaklanan diğer köklü şirketlerin varlığı gibi faktörlere bağlanabilir. Ülke 2019’da 1,00 milyar ABD doları seviyesindeydi.

Birleşik Krallık pazarının, 2020 ve 2027 yılları arasında Avrupa kağıt havlu temel ürünlerinde daha geniş bir mevcudiyete yol açan otel ve restoranlara olan talebi artıran altyapı tesislerinin desteğiyle katlanarak büyüme kaydetmesi bekleniyor.

REKABET GÖRÜNÜMÜ

Büyük Şirketlerin Ürün Portföylerini Genişletmek ve Satış Gelirlerini Artırmak İçin Tesis Genişletmesi

Avrupa kağıt havlu pazarı, Avrupa kağıt havlu üretim tesislerini genişletmeye odaklanarak konumlarını korumaya çalışan büyük şirketlerin varlığıyla parçalanmıştır. Bu muhtemelen onları yenilikçi kağıt havlu ürünlerine yönelik artan talebi karşılamaya ve son derece rekabetçi küresel pazarda satış gelirlerini daha da artırmaya itecektir.

Analist ile konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/europe-paper-towel-market-104366

Industry Development:

January 2020 – Metsa Tissue, a Finland-based paper products provider, unveiled its new production mill, Raubach Mill in Germany. The company reports that the facility will manufacture professional tissue products and further lead to strengthening its position in the international markets.

 Read Related News:

North America Hand Sanitizer Market Opportunities

North America Hand Sanitizer Market Trends

North America Hand Sanitizer Market Size

North America Hand Sanitizer Market Share

About Us:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Linkedin  Facebook  Twitter