Gezici Mühimmat Sistemi Pazarı Kilit Liderler Analizi, Segmentasyon, Büyüme, Gelecek Eğilimleri, Talep 2029

 

Küresel aylaklık mühimmat sistemi pazar büyüklüğünün 2021’de 0,91 milyar ABD doları olduğu tahmin ediliyor. Tahmin döneminde % 8,43’lük bir YBBO ile 2029’a kadar 1,80 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin ediliyor . Pazarın, daha geniş bir savaş başlığı görevi yelpazesini yerine getirmek için hassas güdümlü mühimmatlara yönelik artan talep nedeniyle genişlemesi bekleniyor. Fortune Business Insights™ bunu ” Küresel Gezici Mühimmat Sistemi Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı bir raporda belirtti .

Segmentasyon-

Akıllı Teknolojilerin Artan Trendi Manuel Konumlandırmalı Gezici Mühimmat Sistemlerini Destekledi

Uygulamaya dayalı olarak, pazar konumlandırmalı gezici mühimmat sistemleri, manuel konumlandırmalı gezici mühimmat sistemleri ve otonom tanımlama olarak sınıflandırılır. Manuel konumlandırmalı aylak aylak mühimmat sistemleri segmenti, hassas vuruş kontrolü ve otomatik hedef seçimi gibi savaş başlıklarındaki uygulamaları nedeniyle ilgi çekecektir.

Kara Kuvvetlerinin Artan Yararları Pazar Büyümesini Teşvik Edecek

Tip açısından, pazar kara kuvvetleri, hava kuvvetleri ve deniz kuvvetleri olarak kategorize edilir. Kara kuvvetleri segmenti, daha hafif olması, savaş alanına kolayca taşınması ve kontrol edilmesinin kolay olması gibi avantajları nedeniyle liderlik edecektir. 

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/loitering-munition-system-market-107013

aylak aylak mühimmat sistemi pazarı, silahlı insansız hava araçlarının kullanımına ilişkin düzenleyici hususlardan ve etik kaygılardan etkilenir. Hükümetler ve uluslararası kuruluşlar, bu sistemlerin sorumlu ve yasal kullanımını sağlamak için yönergeler ve düzenlemeler oluşturmak için çalışıyorlar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Hassas Saldırı Teknolojilerine Yapılan Artan Yatırımlar, Ürün Talebini Artırıyor

Askeri ve taktik harekatlarda hedef taarruzu için isabetli mühimmatlara artan talep, ürüne olan ihtiyacı artırdı. Ayrıca, hafif yapısı, otomatik mekanizması ve hedefleri istenen yerde imha etme kabiliyeti nedeniyle, küresel başıboş mühimmat sistemi pazarının büyümesini sağlayan diğer bazı faktörlerdir. Bu arada, füze savunmasına karşı balistik füzelerin giderek daha fazla benimsenmesi, ürüne olan talebi azaltabilir.

Bölgesel Bilgiler

Savunma Sektöründe Artan Yatırımlar Kuzey Amerika’da Büyümeyi Besliyor

Kuzey Amerika muhtemelen küresel aylak aylak mühimmat sistemi pazar payına hakim olacak ve savunma yeteneklerini güçlendirmek amacıyla küresel pazara liderlik etmesi bekleniyor. Ayrıca, artan teknolojik gelişmeler ve bölge genelinde savunma harcamalarındaki artış, pazarın büyümesini hızlandırabilir.

Önde gelen üreticilerin varlığı ve iyileştirilmiş füzeler ve toplar geliştirmek için askeri operasyonlara yapılan artan yatırımlar nedeniyle Avrupa’nın bölgede kazançlı fırsatlar yaratması muhtemeldir.

Asya Pasifik’in, sınır gerilimlerinin üstesinden gelmek için güdümlü silahlara yönelik artan talep nedeniyle tahmin dönemi boyunca Japonya, Hindistan ve Çin gibi bölgelerde dikkate değer bir büyümeye tanık olacağı tahmin ediliyor.

Özelleştirme Araştırma Raporunuzu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/loitering-munition-system-market-107013

Rekabetçi Manzara

Askeri Operasyonlarda Artan Yatırımlar Pazar Büyümesini Destekleyecek

Önde gelen şirketler, coğrafi varlıklarını genişletmek için muhtemelen Ar-Ge faaliyetlerine, teknolojik gelişmelere ve ürün sunumlarına yatırım yapacaklardır. İnovasyona ve gelişmiş tasarıma yapılan artan yatırımlarla, paydaşlar birleşme ve devralmalara fon aktarabilir.

Sektörel Gelişmeler:

Ocak 2022: AeroVironment Inc. tarafından görev eşlemesini iyileştirmek ve operatörlere atış menzillerini en üst düzeye çıkarma şansı vermek için Sustalı 300 Sensörden Nişancıya Kiti tanıtıldı.

Küresel Gezici Mühimmat Sistemi Pazarında Profili Bulunan Şirketlerin Listesi :

  • Israel Aerospace Industries Ltd. (IAI) (İsrail)
  • AeroVironment Inc. (ABD)
  • UVision Air Ltd. (İsrail)
  • Paramount Grubu (Güney Afrika)
  • Embention (İspanya)
  • WB Grubu (Polonya)
  • STM Savunma Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. (Turkey)
  • ZALA Aero Grubu (Rusya)
  • Rheinmetall AG (Almanya)
  • Elbit Systems Ltd. (İsrail)

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/loitering-munition-system-market-107013

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter