Havaalanı Bilgi Sistemleri Pazarı Kilit Oyuncu Analizi, Genel Bakış, Kilit Oyuncu Analizi 2028

 

Fortune Business Insights™’a göre, küresel  havalimanı bilgi sistemleri pazar  büyüklüğünün 2021-2028 yılları arasında %3,89’luk bir YBBO sergilerken 2028 yılına kadar 4,20 milyar ABD Dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. 2028 , ”  Fortune Business Insight  , pazarın 2020’de 3,17 milyar ABD Doları olduğunu belirtiyor.

Ücretsiz bir Örnek PDF Broşürü edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/airport-information-systems-market-103044

Havaalanı Bilgi Sistemleri (AIS), tüm personel ve yolculara bilgi ve mesajlar sağlar, kolay bir uçuş için reklam, uçuş kalkış güncellemeleri ve hava durumu güncellemelerinde yardımcı olur. Sistem, yolcu bilgi görüntüleme sistemleri (FIDS) ve uçaklara bagaj taşıma ve yönetim sistemleri gibi çeşitli ekipmanları içerir, uçuş bilgi sistemleri, verimli havaalanı güvenlik sistemleri, terminal hizmetleri ve acil servisler için bir sistem ve yolcu bilgi sistemleri sağlar. Bu kadar çeşitli kullanım nedeniyle, havacılık endüstrisi bu teknolojiye yatırım yapıyor. Örneğin, 2019’da SITA’nın hava taşımacılığı BT içgörüleri, hem havalimanlarının hem de havayollarının %88’inin 2022 yılına kadar yapay zeka ile büyük araştırma ve geliştirme programları planladığını gösterdi. Havacılık teknolojilerine yapılan yoğun yatırım, yolcuların taleplerini karşılıyor,

Raporda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi

 • ADB SAFEGATE (ABD)
 • Amadeus IT Group SA (İspanya)
 • Collins Havacılık (ABD)
 • Damarel Systems International Ltd. (Birleşik Krallık)
 • IBM (ABD)
 • IndraSistemas SA (İspanya)
 • INFORM Yazılımı (Almanya)
 • Northrop Grumman Şirketi (ABD)
 • Siemens (Almanya)
 • SITA (İsviçre)
 • Thales Grubu (Fransa)

Sürüş faktörü

Hava Trafiğindeki Artış Pazarın Büyümesini Sağlayacak

Artan hava trafiği ve yolcular arasında gerçek zamanlı veri paylaşımına yönelik artan talep, Havaalanı Bilgi Sistemleri (AIS) pazarının büyümesini hızlandırıyor. Ayrıca gelişen havalimanı altyapısı ve modernizasyonu da talebi hızlandırıyor. Örneğin, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ne (IATA) göre, yolcu sayısının 2037 yılına kadar iki katına çıkarak 8,2 milyara ulaşması bekleniyor. Rapor ayrıca, yalnızca Çin’in 1 milyar yeni yolcuya sahip olacağını, ABD’nin ise 481 milyon yeni yolcuya sahip olacağını gösteriyor. önümüzdeki 20 yılda yolcu Bu nedenle, hava yolculuğunu tercih eden insan sayısının artması pazarın büyümesini destekleyecektir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/airport-information-systems-market-103044

Bölgesel Bilgiler

Kuzey Amerika, Bölgede Artan Evcil Hayvan Kabulünün Desteğiyle Hakim Olacak

Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca ön planda kalması ve en yüksek konumdaki pazarı elinde tutması bekleniyor. Bu, Amerika Birleşik Devletleri genelinde en yüksek uçak filosunun ve çok sayıda havayolunun varlığından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, çok sayıda havalimanının varlığı ve havalimanlarının modernizasyonu için havayollarına artan yatırımlar bölgesel pazarı yönlendirmektedir. Bölge pazarı 2020’de 1,00 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Asya Pasifik’in, artan şehirleşme ve artan harcanabilir gelir nedeniyle önemli Havaalanı Bilgi Sistemleri pazar payı göstermesi bekleniyor. Ayrıca, havacılık sektörünün Çin ve Hindistan’da hızla yaygınlaşması bölgesel pazara ivme kazandırmaktadır. Örneğin 2020 yılında Hindistan Maliye Bakanlığı 2024 yılına kadar 100 yeni havalimanı geliştireceğini duyurdu.

Pazar Bölümlendirmesi:

Sisteme göre pazar, havaalanı operasyon kontrol merkezi ve kalkış kontrol sistemi olarak ikiye ayrılır. Havaalanına göre A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı ve D sınıfına ayrılmıştır. Tipine göre hava tarafı ve terminal tarafı olarak ayrılmıştır. Son kullanıma göre, yolcu sistemleri ve yolcu olmayan sistemler olarak bölümlere ayrılmıştır. Yatırım olarak, kahverengi alan ve yeşil alan olarak ayrılmıştır. Son olarak, bölgeye göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Dünyanın Geri Kalanı olarak sınıflandırılır.

Teklif alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/get-a-quote/airport-information-systems-market-103044

Rekabetçi Manzara

Pazar İzahnamelerini Güçlendirmek için İşbirliklerine ve Yatırıma Odaklanacak Kilit Oyuncular

Küresel pazar, dünyanın dört bir yanındaki hastalardan gelen talebi karşılamak için sürekli olarak benzersiz cihazlar geliştirmeye çalışan çok sayıda önde gelen şirketi içermektedir. Bunu yapmak için, yerel veya tanınmış firmalarla el ele veriyorlar, yeni çözümler sunuyorlar, pazardaki portföylerini güçlendirmek için ortaklıklar ve işbirlikleri yapıyorlar.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter