Kurşun Geçirmez Yelek Pazarı Kilit Liderler Analizi, Segmentasyon, Büyüme, Gelecek Eğilimleri, Talepler 2027

 

Küresel kurşun geçirmez yelek pazar büyüklüğünün, tahmin dönemi boyunca %7,23’lük bir YBBO sergileyerek 2027 yılına kadar 1.998,1 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights’ın “Kurşun Geçirmez Yelek Pazar Büyüklüğü, Payı ve Covid” başlıklı raporunda, sınır ötesi çatışmalarla birleşen artan güvenlik endişelerinin kurşun geçirmez yeleklere olan talebi artıracağını ve bunun da pazarın sağlıklı büyümesini destekleyeceğini belirtiyor. -19 Malzemeye Göre Etki Analizi (Kevlar, Ultra Yüksek Moleküler Ağırlıklı Polietilen (UHMWPE) ve Grafen) Tipe Göre (Seviye IIA, Seviye II, Seviye IIIA, Seviye III ve Seviye IV) Ürüne Göre (Esnek Balistik, Sert Zırh Plakası) Son Kullanıcıya Göre (Askeri, Kolluk Kuvvetleri ve Sivil) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 1.271,1 milyon USD olarak gerçekleşti.

Teknolojik gelişmeler, düzenlemelerdeki değişiklikler ve jeopolitik gelişmeler gibi çeşitli faktörler nedeniyle pazar eğilimlerinin ve dinamiklerinin zaman içinde değişebileceğini not etmek önemlidir. Bu nedenle, kurşun geçirmez yelek pazarı hakkında en güncel bilgiler için en son sektör raporlarına ve araştırmalarına başvurmanız önerilir.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bulletproof-vest-market-104752

Kurşun geçirmez yelek pazarına ilişkin raporda şunlar yer alıyor:

 • Pazarın geniş kapsamlı analizi
 • Tanınmış oyuncular hakkında önemli gerçekler
 • Pazardaki ana bölgeler
 • Anahtar sürücüler ve trendler
 • Önemli gelişme

Kurşun Geçirmez Yelek Pazarını Etkileyen Temel Faktörler:

 1. Devlet ve Askeri Tedarik: Ordu ve kolluk kuvvetleri, kurşun geçirmez yelek pazarındaki en büyük alıcılardır. Bu kuruluşların satın alma politikaları ve bütçeleri, pazar talebini önemli ölçüde etkiler. Çeşitli ülkelerde artan savunma bütçeleri ve modernizasyon programları pazarın büyümesine katkıda bulunabilir.
 2. Tehdit Algısı ve Güvenlik Endişeleri: Dünya çapında artan suç oranları, terörist faaliyetler ve güvenlik tehditleri, kurşun geçirmez yelek talebini artırıyor. Güvenlik görevlileri, korumalar ve gazeteciler gibi yüksek riskli mesleklerde çalışan kişiler de kişisel koruma ararken pazarın büyümesine katkıda bulunur.
 3. Teknolojik Gelişmeler: Sürekli araştırma ve geliştirme çabaları, kurşun geçirmez yeleklerde gelişmiş malzeme ve tasarımların kullanılmasına yol açmıştır. Üreticiler, gelişmiş koruma ve rahatlık sağlayan hafif ve esnek yeleklere odaklanıyor. Müşteriler daha etkili ve giymesi rahat yelekleri tercih ettiğinden, teknolojik gelişmeler pazarın şekillenmesinde hayati bir rol oynamaktadır.

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Arttırmak İçin Askeri Harcamaları Arttırmak

Artan terörist faaliyetler, jeopolitik gerilimler ve dünya çapındaki sınır ötesi çatışmalar, tahmin dönemi boyunca piyasa üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir. Artan askeri harcamalar, önümüzdeki yıllarda pazar için fırsatlar yaratacaktır. SIPRI’ye göre ABD’nin 732 milyar ABD doları, Hindistan’ın 732 milyar ABD doları, Rusya’nın 261 milyar ABD doları, Rusya’nın 71,1 milyar ABD doları, Hindistan’ın 65,1 milyar ABD doları ve Suudi Arabistan’ın 61,9 milyar ABD doları Suudi Arabistan’ın savunma bütçesi olduğu açıklandı. Ayrıca, gelişmekte olan ülkelerdeki askeri kuvvetlerin genişlemesi kurşun geçirmez yeleklere olan talep üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacaktır. Örneğin 2020 yılında Çin, Hindistan, ABD ve Kuzey Kore’de aktif askeri personel sayısı sırasıyla 21.83.000, 14.44.000, 14.00.000 ve 12.80.000 idi. Buradan,

Özelleştirilmiş PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/bulletproof-vest-market-104752

Bölgesel Analiz

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Büyüyen Terörizm

Asya-Pasifik pazarının, siyasi çatışmalar ve sınır ötesi sorunlar nedeniyle tahmin dönemi boyunca en büyük kurşun geçirmez yelek pazar payına sahip olması bekleniyor. Asya ülkelerinde artan terörizm ve yeni nesil vücut zırhlarına yapılan yatırımların artması, bölgedeki büyümeye yardımcı olacaktır. Örneğin, 2018’de Hindistan Ordusu, 1.38.138 kurşun geçirmez ceket tedarik etmek için SMPP Private Limited ile 98,31 milyon ABD Doları tutarında bir anlaşma imzaladı. EnGarde Body Armor, VestGuard UK Ltd., MARS Armor ve diğerleri gibi önemli oyuncuların varlığı nedeniyle Avrupa’nın en büyük paya sahip olması bekleniyor. Askeri güçlerin ve kolluk kuvvetlerinin artan harcamaları, pazarın büyümesine önemli katkı sağlayacaktır. Örneğin, 2018’de, 

Anahtar Geliştirme :

Nisan 2020: Birleşik Krallık merkezli proses ve analitik ekipman sağlamada dünya lideri olan planarTECH, Tayland merkezli bir şirket olan IDEATI ile vücut zırhı için 2AM grafenle geliştirilmiş kurşun geçirmez yelek ve balistik plaka ürünlerinin dağıtımını yapmak üzere bir sözleşme imzaladı.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/bulletproof-vest-market-104752

Rapor, Kilit Oyuncular Pazarını Listeler:

 • Honeywell International, Inc. (ABD)
 • DuPont (ABD)
 • S. ARMOR CORPORATION (ABD)
 • MKU Limited (Hindistan)
 • EnGarde Vücut Zırhı (Hollanda)
 • Point Blank Enterprises, Inc. (ABD)
 • MARS Zırhı (Bulgaristan)
 • BulletSafe Kurşun Geçirmez Yelekler (ABD)
 • Zırh Ekspresi (ABD)
 • Safariland, LLC. (Birleşik Devletler)
 • VestGuard UK Ltd. (Birleşik Krallık)

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Twitter  | Bloglar