Tahmin 2028’e Göre Bölgesel Jet Pazarı Eğilimleri, Talep, Büyüme Fırsatları, Sektör Geliri, Gelecek ve İş Analizi

 

Küresel bölgesel jet pazarının boyutu, üreticilerin sorunsuz bir yolcu deneyimi sunmak için kabin konforunu artırmaya artan odaklanması nedeniyle artmaya hazırlanıyor. Örneğin, Haziran 2019’da Mitsubishi Aircraft Corporation, bölgesel jet endüstrisinden gelen yüksek talebi karşılamak için en son uçağı olan Space Jet’i tanıttı. Uçaklara daha fazla kar sağlayacak ve yolculara daha fazla konfor sunacaktı. Bu bilgi , Fortune Business Insights™ tarafından ” Bölgesel Jet Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı bir raporda verilmektedir . Rapora göre, pazar büyüklüğünün 2021’de 10,47 milyar ABD dolarından , tahmin döneminde %6,8’lik bir YBBO ile 2028’de 16,58 milyar ABD dolarına çıkması öngörülüyor . 2020 yılında,9,40 milyar ABD doları .

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/regional-jet-market-106235

Segmentasyon-

Ticari Segment 2020’de %79,27 Pay Aldı

Platforma göre, pazar ticari ve askeri olarak ayrılmıştır. Bunlardan ticari segment, 2020 yılında bölgesel jet pazar payı bazında %79,27’lik bir pay elde etti. Yeni nesil uçakların artan benimsenmesi nedeniyle bu segmentin ön sıralarda yer alması bekleniyor. Bunlar daha fazla yolcu konforu sağlayabilir ve hafiftir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin Hava Yolcusu Trafiğini Arttırmak

Günümüzde insanlar en hızlı ve en güvenli ulaşım şekli olduğu için uçak yolculuğunu tercih etmektedir. Bu nedenle, havayolu işletmecileri daha fazla destinasyon ve rotayı çeşitlendirmeye çalışıyor. Artan hava trafiği ve yolcu yükü, yeni nesil bölgesel jetlere olan talebi daha da artırdı. Örneğin Flightradar24, 2019’daki bölgesel havacılık dünya filosunun 10.000 adet bölgesel uçaktan oluştuğunu belirtti. Yakın gelecekte büyümesi bekleniyor. Ancak, söz verilen uçak teslimatlarındaki gecikmeler, bölgesel jet pazarının büyümesini engelleyebilir.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyecek De Havilland’ın Varlığı

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika 2020 yılında pay bazında 3,63 milyar ABD doları kazanmıştır. De Havilland gibi tanınmış şirketlerin varlığı bölgesel büyümeye yardımcı olacaktır. Ayrıca bölge, çeşitli boyutlardaki uçaklar için geniş bir montaj hattına ev sahipliği yapmaktadır. Öte yandan, benzersiz teknolojilerin geliştirilmesine yatırım yapma ihtiyacı nedeniyle Avrupa ılımlı bir büyüme gösterecektir. Asya Pasifik’te, ticari havacılık sektörünün genişlemesi nedeniyle Hindistan’ın ortaya çıkması bekleniyor.

Özelleştirilmiş PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/regional-jet-market-106235

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular, Yeni Anlaşmalar ve Ortaklıklar Yoluyla Rekabet Üstünlüğü Elde Etmeyi Hedefliyor

Küresel pazar, rekabet avantajı elde etmek için yorulmadan çalışan çok sayıda şirketi kapsamaktadır. Çoğu, yeni uçakları birlikte geliştirmek veya filoları için paketlemek için işbirliklerine veya yeni anlaşmalara katılıyor. Aşağıda iki önemli sektör gelişmesi yer almaktadır:

  • Mart 2021 : Bombardier CRJ uçağı, Kanada’daki üretim tesisindeki montaj hattından çıktı. SkyWest Airlines tarafından işletilecek ve Delta Air Lines’a sağlanacaktır.
  • Kasım 2020 : PSB Leasing Company ve Irkut, Red Wings Airlines (WZ), Azimuth Airlines (A4) ve Aeroflot (SU) gibi Rus havayollarının sekiz Sukhoi Superjet 100 uçağı teslim alacağı üç anlaşma imzaladı.

Küresel pazarda faaliyet gösteren kilit oyuncuların listesi:

  • Embraer (Brezilya)
  • Airbus (Fransa)
  • Leonardo Spa (İtalya)
  • Mitsubishi Heavy Industries (Japonya)
  • De Havilland Aircraft of Canada Ltd (Kanada)
  • Çin Ticari Uçak Şirketi (Çin)
  • Birleşik Uçak Şirketi (Rusya)
  • Antonov Şirketi (Ukrayna)

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/regional-jet-market-106235

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları