Tahmin 2028’e Göre Uçak Makometre Pazar Eğilimleri, Sektör Geliri, Gelecek ve İş Analizi

 

Uçak mach metre pazar büyüklüğü 2020’de 50,10 milyon ABD dolarıydı. Pazarın 2021-2028 döneminde %6,8’lik YBBO ile 2021’de 55,44 milyon ABD dolarından 2028’de 87,83 milyon ABD dolarına çıkması öngörülüyor . Bu hayati bilgi , Fortune Business Insights™ tarafından Uçak Mach Metre Pazarı , 2021-2028″ başlıklı raporunda sunulmaktadır . Kritik uçuşlar sırasında hataları en aza indirme ve işletme maliyetlerini düşürme yeteneği gibi faktörler, tahmin dönemi boyunca pazar büyümesini artıracaktır. Ek olarak, entegre uçuş ekranlarının artan şekilde benimsenmesi, pazarın ayak izini artıracaktır.

Uçak Machmetresi, uçağın hızını Mach sayısı olarak ifade edilen ses hızına göre ölçmek için kullanılan bir araçtır. Uçağın uçuş araçlarının önemli bir bileşenidir ve pilota uçağın performansı ve aerodinamik limitleri hakkında çok önemli bilgiler sağlar.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/airplane-machmeter-market-105865

Bu şirketler, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Federal Havacılık İdaresi (FAA) ve Avrupa’daki Avrupa Birliği Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) gibi havacılık otoriteleri tarafından belirlenen yasal gereklilikleri ve standartları karşılayan Machmetreler tasarlar ve üretir. Uçak Machmetre pazarı, havacılık endüstrisinin büyümesi, modern ve gelişmiş uçaklara olan talep ve doğru ve güvenilir uçuş aletlerine olan ihtiyaç gibi faktörler tarafından yönlendirilmektedir.

Segmentler

Türü, Uygulaması, Çalışıldığı Bölge

Tipe göre, pazar analog mach metre ve dijital mach metre olarak ikiye ayrılır.

Uygulamaya göre, pazar ticari uçaklar, genel havacılık, iş jetleri ve askeri uçaklar olarak ayrılmıştır.

Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve dünyanın geri kalanı olarak sınıflandırılmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Arttırmak İçin Modern Nesil Uçaklara Yönelik Artan Talep

Modern uçaklara yönelik artan talep ve artan teknolojik gelişmeler gibi faktörler, tahmin dönemi boyunca uçak mach metre pazarındaki büyümeyi artıracaktır. Ek olarak, ticari uçaklar için filo genişletme ve dalgalanma gibi artan faaliyetler, tahmin dönemi boyunca pazarın ayak izini artıracaktır. Ayrıca, gelişmekte olan ekonomilerin askeri uçaklara yaptığı artan harcamalar, pazarın büyümesini hızlandıracaktır.

Ancak, yüksek geliştirme maliyetinin tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesini sınırlaması bekleniyor. Ayrıca, daha yüksek bir bakım maliyeti pazarın büyümesini daha da engelleyecektir.

Satın Almadan Önce Sorgulama:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/airplane-machmeter-market-105865

Bölgesel Bilgiler

Baskın Oyuncuların Varlığı nedeniyle Kuzey Amerika Hakim Olacak

Kuzey Amerika’nın, ABD’nin artan savunma bütçesi ve bölgedeki büyük havayollarının varlığı nedeniyle tahmin dönemi boyunca en büyük uçak machmetre pazar payına tanık olması bekleniyor. Ayrıca, mevcut filonun genişletilmesi pazarın büyümesini daha da hızlandıracaktır.

Asya Pasifik, Çin ve Japonya gibi gelişmekte olan ekonomilerde artan sayıda üreticinin mağaza açması ve uçak sektörünü hızla dönüştürmesi sayesinde küresel katkı açısından önemli bir pazar payına sahip olacak.

Avrupa, önemli OEM’lerin varlığı ve Ar-Ge faaliyetlerine artan yatırım nedeniyle önemli bir paya sahip olacak.

Rekabetçi Manzara

Pazar Büyümesini Desteklemek için Ürün Geliştirme ve İşbirlikleri

Uçak makine ölçer sektörü, rekabet avantajını sürdürmek isteyen çok sayıda oyuncu tarafından işgal edilmektedir; ancak, seçkin bir azınlığın aslan payı üzerinde önemli bir kontrolü var. Bu oyuncular, rekabette bir adım önde olmak için yeni ürünler sunmaya güveniyor. Bazı oyuncular da mevcut filolarını en yeni nesil ürünlerle genişletmeye odaklanıyor. Örneğin United Airlines, eski filosunu değiştirmek için 720 uçaklık bir Boeing 737 Max ve Airbus A320 siparişi verdiğini duyurdu. Ayrıca bazı oyuncular, önemli bir pazar payı elde etmek için birleşmeler ve satın almalar ve işbirlikleri gibi stratejik önlemler almaya güveniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/airplane-machmeter-market-105865

Piyasada Bulunan Kilit Oyuncuların Listesi

 • Orta Kıta Aletleri ve Aviyonikleri (ABD)
 • Aversan A.Ş. (ABD)
 • Kollsman Inc. (ABD)
 • Astek Şirketi (ABD)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • Aerosonik Şirketi (ABD)
 • Yenilikçi Çözüm ve Destek (ABD)
 • Fore Land Aviation (Güney Afrika)
 • Mikrotechna Prag (Çek Cumhuriyeti)
 • LX Navigasyon (Slovenya)
 • Thomas Küresel (Avustralya)
 • Suzhou Changfeng Instruments (Çin)

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları