Tarımsal Ekim Ekipmanları Pazar Büyüklüğü, Payı, Trendler, Talep, Gelir ve Tahmin Araştırması 2030

Fortune Business Insights™’ın ” Tarım Ekim Ekipmanı Pazar Büyüklüğü, Payı ve Endüstri Analizi, Türe Göre”  başlıklı raporunda, küresel tarım ekim ekipmanı pazarının, tarımda mekanize ekipmanın giderek daha fazla benimsenmesi nedeniyle etkileyici bir büyüme sergilemesinin beklendiği belirtiliyor.  (Ekim Mibzerleri, Havalı Mibzerler, Ekim Makinaları, Diğerleri), Forma Göre (Mekanik, Otomatik), Mahsul Türüne Göre (Hububat, Yağlı Tohumlar ve Bakliyat, Meyve ve Sebzeler, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2030. ” Geleneksel tarım yöntemlerinden tohumlama, hasat ve diğer süreçlere yönelik ekipmanlarla ekipmana dayalı çiftçiliğe geçişin, tarımsal ekim ekipmanlarına olan talebi artırması bekleniyor.

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Rapor, şirket web siteleri, kurumsal dosyalar, yıllık raporlar ve yatırımcı sunumları gibi ikincil kaynaklardan yararlandığımız önemli piyasa oyuncularının elde ettiği gelirlere ilişkin bilgiler içermektedir. Bir sonraki adımımız, bu oyuncuların ortaklıklar, birleşme ve satın almalar, yeni ürün lansmanları ve araştırma ve geliştirme faaliyetleri gibi rekabetçi gelişmelerini takip etmek ve analiz etmekti. Ayrıca CEO’lar, Başkan Yardımcıları, direktörler ve idareciler gibi kilit sektör uzmanlarıyla da kapsamlı röportajlar gerçekleştirdik. Pazarın genel büyüklüğüne ulaşmak için yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya prosedürler kullanıldı.

Sürücüler ve Sınırlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin Tarımda Mekanize Ekipmanların Artan Benimsenmesi

Hızla artan nüfus nedeniyle optimum verim için hassas tarım tekniklerine yönelik artan talebin, küresel tarımsal ekim ekipmanı pazarının büyümesine yol açması bekleniyor. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri Nüfus Sayım Bürosu’nun 2018 yılında gözlemlediği üzere, dünya nüfusunun 2029 yılına kadar 8 milyara ulaşması bekleniyor. Ayrıca, tohumlama ve hasat ekipmanlarının dünya çapında artan uygulaması, tarım ekim ekipmanlarına olan talebi de güçlendiriyor. Büyümeyi daha da artırmak için. Ancak ekipmana ilişkin yüksek fiyatların büyümeyi sınırlaması bekleniyor.

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/agriculture-planting-equipment-market-103304

Bölgesel Analizler-

Avrupa’nın Genişlemesine Yardımcı Olacak Uygun Doğrudan Yabancı Yatırım Planları

Kuzey Amerika’nın küresel tarım ekim ekipmanı pazarına liderlik ettiği tahmin ediliyor. Tarımın ABD’de önemli bir endüstri olması, büyümeyi yönlendiren en önemli faktörlerden biridir. Örneğin 2007 yılında yapılan tarım sayımına göre ülkede 922 milyon dönüm alana sahip 2,2 milyon çiftlik bulunuyordu.

Avrupa tarım ekim ekipmanı pazarının tahmin edilen zaman diliminde önemli bir büyüme yaşaması muhtemeldir. Mekanize tarımın giderek daha fazla benimsenmesinin ve hükümetin olumlu doğrudan yabancı yatırım planlarının bölgedeki büyümeyi güçlendirmesi bekleniyor.

Rekabetçi Ortam-

Oyuncuların Ürün Portföylerini Genişletmesine Yardımcı Olmak İçin Tarımsal Ekim Ekipmanlarının Benimsenmesi

Küresel tarım ekim ekipmanları pazarı otomasyon trendinden etkileniyor. Kilit oyuncular, etkili tarımsal ekim ekipmanlarını yenilemek için araştırma ve geliştirmeye odaklanıyor. Ayrıca, bu ekipmanların giderek daha fazla benimsenmesinin, büyük şirketleri ekim ekipmanı ürün portföylerini genişletmeye teşvik etmesi bekleniyor.

Rapor Satın Almadan Önce Bilgi Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/agriculture-planting-equipment-market-103304

Sektör Gelişmeleri-

 • Ocak 2020’de Kinze Manufacturing Inc. 05 serisinin lansmanını duyurdu. 05 serisi ekim makinelerinin, çeşitli bileşenlerin ömrünü uzatmak ve genel sahip olma maliyetini azaltmak için çeşitli iyileştirmeler içerdiği iddia ediliyor.
 • Kasım 2017’de Mahindra ve Mahindra Ltd., Hindistan’da patates ekim ekipmanlarının üretimi ve pazarlanması için Dewulf Group ile bir anlaşma imzaladı.

Küresel Tarımsal Ekim Ekipmanları Piyasasında Faaliyet Gösteren Önemli Üreticilerin Listesi Raporu:

 • Davimac Pty. Ltd.
 • Deere & Company
 • Kasco İmalat A.Ş.
 • AGCO Şirketi
 • Dewulf Grubu
 • Morris Endüstri Ltd.
 • Buhler Industries Inc.
 • SeedMaster Üretim Ltd.
 • Kinze İmalat A.Ş.
 • Tohum Hawk A.Ş.
 • Diğerleri

İlgili Yazıları Oku

pinlap.com/post/301853_the-global-aquafeed-market-size-is-anticipated-to-reach-usd-85-17-billion-by-202.html

blacksnetwork.net/post/95429_the-global-aquafeed-market-size-is-anticipated-to-reach-usd-85-17-billion-by-202.html

volumebest.com/post/7496_the-global-aquafeed-market-size-is-anticipated-to-reach-usd-85-17-billion-by-202.html

twistok.com/gunjanhinge

vibechat.in/post/60_the-global-aquafeed-market-size-is-anticipated-to-reach-usd-85-17-billion-by-202.html

community.eosworldwide.com/post/aquafeed-evolution-nourishing-the-world-s-aquatic-resources-the-global-aqua–64f5a1f1bd249618e0f84a98

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Heyecan  | Bloglar