Avrupa Hayvan Taşımacılığı Pazarı Eğilimleri, Büyüme, Payı, Büyüklüğü ve Tahmin Araştırma Raporu 2028

Küresel Avrupa hayvan taşımacılığı pazar büyüklüğünün 2027 yılı sonunda 516,75 milyon ABD dolarına ulaşması öngörülüyor. Dünya çapında artan süt ve hayvancılık endüstrisi, pazarın büyümesi lehine ortaya çıkacak. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Avrupa Hayvan Taşımacılığı Pazar Büyüklüğü, Payı ve Endüstri Analizi, Hayvana Göre (Sığır, Domuz, Kümes Hayvanları, Evcil Hayvanlar, Koyun ve Keçi ve Diğerleri), Türe Göre (Kişisel ve Ticari), Bölgesel” başlıklı rapora göre Tahmin, 2023 – 2028 ”piyasanın değeri 408,46 milyon ABD dolarıydı ve 2020-2027 tahmin dönemi boyunca %4,3’lük bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyecek.

Hayvan taşımacılığı, dünya genelinde birçok endüstri dalının önemli bir unsurudur. Tarım ve süt endüstrisi gibi sektörlerde ulaşım kullanımının daha yüksek olması, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesine olumlu katkı sağlayacak. Dünya çapında artan evcil hayvan benimsenmesinin, öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Hayvan taşımacılığı Avrupa’nın birçok yerinde diğer birkaç bölgeye göre önemli ölçüde daha yüksektir. Dahası, nadir hayvan türlerinin uluslararası düzeyde taşınmasının pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkisi olacak. Birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi için iyiye işaret olacak. Ayrıca verimli ürünlerin geliştirilmesine yönelik artan yatırımlar pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/europe-animal-transportation-market-104209

Kovid-19 Salgını Sırasında Uluslararası Seyahat Yasakları Pazar Büyümesini Kısıtlayacak

Son dönemde ortaya çıkan koronavirüs salgını, dünya çapında birçok iş sektörünün büyümesi üzerinde olumsuz bir etki yarattı. Hastalığın hızla yayılmasıyla birlikte birçok ülkedeki hükümetler, virüsün etkisini en aza indirme umuduyla katı önlemler uygulamaya çalışıyor. Bu önlemler arasında dünya çapında uygulanan sosyal mesafe uygulamaları ve karantinalar da yer alıyor. Uluslararası seyahat yasakları son birkaç yılda Avrupa hayvan taşımacılığı pazarını olumsuz etkiledi. İngiltere ve İtalya gibi ülkelerde artan Kovid-19 vakaları da pazarın büyümesine olumsuz etki yapacak.

Şirket Birleşmeleri ve İşbirliklerinin Artması Büyümeye Yardımcı Olacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsıyor. Birçok Avrupa ülkesinde artan evcil hayvan kabulünün, önümüzdeki yıllarda Avrupa hayvan taşımacılığı pazarının büyümesi üzerinde büyük etkisi olacak. Bunu göz önünde bulundurarak büyük ölçekli şirketler, pazarda güçlü bir yer edinmek amacıyla bu sektördeki diğer şirketleri satın almanın yanı sıra onlarla işbirliği yapmak istiyor. Mayıs 2019’da Delta Airlines, Carepod ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İkincisi, hayvan taşımacılığı için özel kasalarla ilgilenen yeni kurulmuş bir şirkettir. Bu işbirliği sayesinde şirket, bu bölgede daha geniş bir tüketici tabanı oluşturmaya çalışacak.

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/europe-animal-transportation-market-104209

Raporda profillenen şirketlerin listesi:

  • Birleşik Paket Hizmeti (Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri)
  • FedEx (Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Gradlyn GmbH (Almanya)
  • American Emo Trans Inc., (Amerika Birleşik Devletleri)
  • American Airlines Inc., (Texas, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Amerijet International Inc., (Florida, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Air France (Tremblay-en-France)
  • DSV Panalpina A/S (Hedehusene, Danimarka)
  • IAG Kargo (Hounslow, Birleşik Krallık)
  • Herfurth Logistics (Anvers, Belçika)

Sektör Gelişmeleri:

Mayıs 2019 : Delta Airlines, evcil hayvan taşımacılığına yönelik özel kasalar tasarlamak ve piyasaya sürmek üzere yeni kurulmuş bir şirket olan CarePod ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Sandıkta çok sayıda koruyucu duvar katmanı, evcil hayvanların stres düzeyini azaltmak için kısılmış aydınlatma ve dahili bir su temin sistemi bulunuyor.

İlgili Diğer Haberleri Okuyun@

facelore.com/post/64306_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

www.globhy.com/post/113529_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

demo.sngine.com/posts/355131

www.skreebee.com/post/238141_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

bumppy.com/tm/post/265966_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

www.pittsburghtribune.org/post/77303_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analiz sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler üretiyoruz. Amacımız onları, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.        

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

Asya Pasifik : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Bizi Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bağlayın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları