Domuz Yemi Pazar Büyüklüğü, Trendler, Küresel Büyüme, Analizler ve Tahmin Araştırma Raporu 2028

Küresel domuz yemi pazarının büyüklüğünün 2027 yılına kadar 148,17 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve 2020 ila 2027 yılları arasında %3,06’lık bir Bileşik Büyüme Oranı sergileyeceği tahmin edilmektedir. Domuz sağlığı ve refahına ilişkin artan endişeler, pazarın önümüzdeki dönemde büyümesini artıran çok önemli bir faktör olabilir. tahmin dönemi, Fortune Business Insights’ın “Domuz Yemi Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Türe Göre (Başlangıç ​​Yemi, Dişi Yem ve Yetiştirici Yemi), Katkı Maddeleri (Vitaminler, Amino Asitler, Antibiyotikler, Enzimler ve Diğerleri) başlıklı raporunda belirtiliyor ), Form (Peletler, Püre ve Parçalar) ve Bölgesel Tahmin, 2020 – 2027” pazar büyüklüğü 2019’da 117,54 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Dünyanın çeşitli bölgelerinde yüksek kaliteli domuz etine yönelik artan talep, daha sonra fırsatlar yaratacaktır. önümüzdeki yıllarda pazar için

Kovid-19’un ortaya çıkışı tüm dünyayı derinden sarstı. Kriz, çeşitli bölgelerdeki işletmeler üzerinde alışılmadık bir etkiye neden oldu. Bununla birlikte, hükümet girişimleri ve sıkı önlemler bu son derece bulaşıcı virüsü yenmeye yardımcı olabilir. Pek çok sektör endişe içinde ancak bu felaketten kurtulmaya çalışıyor. Araştırma ekibimiz mevcut COVID verilerini analiz etti ve küresel salgın sırasında işletmelerin ayakta kalmasına yardımcı olmak için yeni taktik bilgiler içeren raporlar hazırladı.

Domuz yemi piyasasına ilişkin raporda şunlar öne çıkıyor :

 • COVID-19 salgınının piyasa üzerindeki etkisinin tanımlayıcı analizi;
 • Kriz yönetimine yönelik taktiksel anlayışlar;
 • Piyasayı etkileyen faktörlerin Her Şey Dahil Değerlendirilmesi; Ve
 • Tüm bölgeler ve pazardaki öne çıkan oyuncular hakkında kapsamlı veriler

Örnek PDF Broşürünü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/swine-feed-market-103090

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Artırmak İçin Hayvan Refahına Odaklanmanın Artması

Organik et ürünlerine yönelik artan tüketici eğiliminin pazarın büyümesini destekleyeceği öngörülüyor. Hayvan refahına yönelik farkındalığın da etkisiyle organik domuz eti üretiminin artması, pazara ivme kazandıracak. İyi yetiştirilmiş domuz etine olan talebin artması, üreticileri üretim kapasitelerini artırmaya yöneltti ve bu da pazar için iyiye işaret olacak. Tüketiciler arasında jambon, domuz pastırması, pirzola ve aslan gibi çeşitli şekillerde domuz eti tüketiminin artması, pazarın hızla genişlemesini daha da kolaylaştıracak. Batı ülkelerinde domuz etinin artan popülaritesi, öngörülebilir gelecekte domuz ticaretini ve üretimini artıracaktır. 

Piyasa Kısıtlaması :

Küresel Pandemi Sırasında Et Tüketiminin Azaltılması Pazar Büyümesini Azaltıyor

Coronavirüs salgını hayvan yemi sektörünü yoğun bir şekilde rahatsız etti. İşletmelerin ve operasyonların geçici olarak kapatılması domuz yemi piyasasını çeşitli şekillerde tetikledi. Ayrıca et tüketimine ilişkin söylentilerin yayılması ve et tüketiminin toksik etkilerine ilişkin yanlış bilgilerin yayılması piyasayı olumsuz etkileyecektir. aynı şekilde dünyanın çeşitli bölgelerindeki karantinalar nedeniyle tedarik zincirinin bozulması da pazarın büyümesini engelleyecek. Ayrıca, COVID-19’un mevcut durumuyla ilgili belirsizlik, önümüzdeki yıllarda sektör için daha yeni zorluklar yaratacaktır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/swine-feed-market-103090

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’teki Pazara Fayda Sağlamak İçin Tüketici Harcamalarının Artırılması

Çin, Japonya, Güney Kore, Malezya gibi Asya ülkelerinde domuz eti tüketiminin artması nedeniyle Asya Pasifik’teki pazar büyüklüğünün küresel pazarda maksimum paya sahip olması bekleniyor. Ülkelerde domuz yemi kullanımının artması pazarın büyümesine olumlu katkı sağlayacaktır. İthalat ve ihracat faaliyetlerindeki artış bölge için yeni fırsatlar yaratacaktır. Üreticilerin düşük maliyetli üretime, gelişmiş dağıtım ağlarına ve yüksek kârlılığa odaklanması, Asya Pasifik’teki pazar büyümesini destekleyecektir. Artan kentleşme ve tüketici harcamalarının tahmin dönemi boyunca piyasa üzerinde muazzam bir etkisi olacaktır. Kuzey Amerika’nın, bölgedeki çok sayıda büyük oyuncunun varlığı nedeniyle tahmin dönemi boyunca önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Anahtar Oyuncular :

 • Cargill Incorporated – Amerika Birleşik Devletleri
 • BASF SE – Almanya
 • Okçu Daniels Midland – Amerika Birleşik Devletleri
 • Novus International Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Nutreco NV – Hollanda
 • Lallemand Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Kent Beslenme Grubu – Amerika Birleşik Devletleri
 • Alltech Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Chr Hansen Holding A/S – Danimarka
 • Land O’Lakes Inc. – Amerika Birleşik Devletleri

Bu Raporu Satın Almadan Önce Bilgi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/swine-feed-market-103090

Anahtar Gelişme :

Ekim 2018: Canadian Bio-Systems Inc. (CBS Inc.), Yem Bilimi Platformlarının (FSP’ler) lansmanını duyurdu. FSP’ler, kümes hayvanları, domuzlar, geviş getiren hayvanlar ve su ürünleri üretimine fayda sağlayacak, son teknoloji ürünü biyo bazlı hayvan yemi teknolojisi çözümlerinden oluşan kapsamlı bir portföy sunmak üzere tasarlanmıştır.

Devamını Oku İlgili Haberler:

makenix.com/post/62491_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

pastebin.com/nKRsVpuA

anotepad.com/notes/iej3i47a

lifesspace.com/post/244155_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

kaalama.org/post/489385

penposh.com/posts/38684

www.gift-me.net/posts/80131

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar