Kuş Kovucu Pazar Büyüklüğü, Payı, Arz, Talep, Segmentler ve Tahmin 2028

Küresel kuş kovucu pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 407,9 milyon ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %3,6’lık bir Bileşik Büyüme Oranı sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights ” Kuş Kovucu Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Teknoloji ve Eşdeğer (Elektrikli Ray, Lazer Kuş Kontrolü)”, daha yüksek mahsul verimi için yenilikçi tarım ürünlerine ilişkin artan farkındalığın pazarın genişlemesine yardımcı olacağını belirtiyor  , Sesli Kuş Caydırıcılar, Radarlı Kuş Kontrolü ve Diğerleri) Kimyasal Kovucular ve Diğerleri), Son Kullanım Endüstrisi (Tarım ve Bahçıvanlık, Havacılık, Mimar ve İnşaat, Gıda İşleme, Gaz ve Petrol Sahaları ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2023-2028.”  Pazar büyüklüğü 2019 yılında 315,2 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Coronavirüs vakası dünyayı beklenmedik bir durma noktasına getirdi. Bu sağlık felaketinin dünya çapında çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerin ve çeşitli şirketlerin artan desteği, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zor durumda, bazıları ise gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu salgından az çok etkileneceği tahmin ediliyor.

Günümüzün bu önemli ihtiyacında işletmeleri canlandırmak için sonsuz çaba harcıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında yeniden toparlanmaya yardımcı olacak muazzam faydalar sunabilir. 

Kuş kovucu pazar raporu, küresel pazara ilişkin bir kurul ve her şey dahil çalışmayı içermektedir. Çalışma, sektördeki yenilikçi ürünlere olan talebi yönlendiren ana faktörleri kapsıyor. Ek olarak, SWOT analizi ve metodik araştırmayı içeren sağlam araştırma uygulamalarının tümü raporda ele alınmakta ve pazarın dikkat çekici bir özeti sunulmaktadır. Ayrıca şirketlerin sektördeki konumlarını iyileştirmelerine yardımcı olacak Ar-Ge faaliyetleri ve yeni ürünlere ilişkin analitik verileri de kapsar.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bird-repellents-market-100394

Rapor, Kuş Kovucu Pazarındaki Önemli Firmaları Listeliyor:

  • Bird B Gone, Inc. (Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Kuş Kontrol Grubu (Delft, Hollanda)
  • Birdstoppers.com(Illinois, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Bird X (Illinois, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Martley Electronics (Worcestor, Birleşik Krallık)
  • Leaven Enterprises (Taipei, Tayvan)
  • Kuş Gard LLC. (Oregon, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Primetake Limited (Lincoln, Birleşik Krallık)
  • Bird Barrier America Inc. (Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Rentokil Başlangıç ​​(Camberley, Birleşik Krallık)

Pazar Sürücüsü :

Pazar Satışlarını Artırmak İçin Kuşlar Tarafından Yüksek Mahsul Tahribatı Vakaları

Tarım sektöründe kuşların neden olduğu ağır kayıplar, daha sonra pazara yönelik fırsatları artıracaktır. Kuşlar her yıl çeşitli mahsulleri yok etmekte ve yetiştiricilerin büyük ekonomik kayıplarına neden olmaktadır. Yeni Zelanda Bitki Koruma Derneği’ne göre, her yıl yetiştiricilerin yaklaşık %87’si kuş istilası nedeniyle büyük bir verim kaybıyla karşı karşıya kalıyor ve bazı durumlarda hasarın boyutu, yetiştiricinin o yılki toplam üretiminin %20’sine eşit oluyor. Kuş istilasının neden olduğu artan mahsul bozulması ve gıda kaybı, çiftçiler arasında kuş kovucu ürünlerin kullanılmasına yol açmıştır. Ayrıca gelişmekte olan ülkelerde kuş kovucu jel ve sıvılara ilişkin artan farkındalık, pazarın gelişimini teşvik edecektir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/bird-repellents-market-100394

Coronavirüs Ortasında İşi Azaltmak İçin Üretim Ünitelerinin Geçici Olarak Kapatılması

COVİD-19 salgını tarım sektörünün tedarik zincirini kritik biçimde etkiledi. Ürünlerin dağıtımında ve üretiminde yaşanan aksaklıklar pazar açısından büyük bir kayba neden oldu. Havacılık sektörünün gerilemesi ve koronavirüs nedeniyle uluslararası uçuşların yasaklanması, tedarik zincirini ve kuş kovucu ürünlere olan talebi sekteye uğratması beklenen faktörler. Bununla birlikte, gıda ürünlerine artan hükümet desteği aynı zamanda tarım sektörünün geleceğini de iyileştirecek ve bu da pazarın büyümesini sağlayacaktır.

Bölgesel Analiz :

Önde Gelen Oyuncuların Varlığı Kuzey Amerika’daki Pazarı Güçlendirecek

Kuzey Amerika’daki pazarın, kuşların zarar verdiği tarlaların sayısının artması nedeniyle tahmin dönemi boyunca sağlıklı bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor. Artan kuş çarpması vakalarının Kuzey Amerika’daki pazarın büyümesini daha da artırması bekleniyor. Ayrıca Bird B Gone, Bird Gard LLC ve diğerleri gibi büyük oyuncuların varlığı ve bölgede çok çeşitli ürünlerin bol miktarda bulunması. Asya Pasifik’in, gelişen Asya tarım sektörü nedeniyle tahmin dönemi boyunca radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor. Sürekli artan nüfus ve yoğun gıda talebi, sonuç olarak Asya Pasifik pazarının geleceğini artıracak. Verim hasarını veya israfı önlemeye yönelik bitki koruma ürünlerine yönelik artan farkındalık, bölgedeki pazar için fırsatları teşvik edecektir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Bilgi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/bird-repellents-market-100394

Anahtar Gelişme :

Mayıs 2020:  Trafo merkezleri için hayvan caydırıcı ekipmanların önde gelen liderlerinden TransGard, enerji endüstrisi için yeni bir araç olan AVIX lazerleri ürününün dağıtımını yapmak üzere Bird Control Group ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu ortaklık TransGard’ın tüketici tabanını genişletmesini sağlayacak. 

Devamını Oku İlgili Haberler:

blacksnetwork.net/post/97492_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

wiwonder.com/post/106026_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

twistok.com/post/118793_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

vibechat.in/post/241_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

cybudz.com/posts/4671

kuntal.org/kuntal/blog/view/156519/agritourism-market-trends-growth-share-size-and-forecast-research-report-2028

nboxoffice.com/agritourism-market-trends-growth-share-size-and-forecast-research-report-2028-2/

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize yenilikçi çözümler üreterek, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar istihbaratı ile onları güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn | Heyecan | Bloglar