Tarımsal Aşılayıcılar Pazar Büyümesi, Trendler, Gelir, Payı ve Talepler Araştırma Raporu 2028

Fortune Business Insights™’ın Tarımsal Aşılayıcılar Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi”  başlıklı raporunda,  küresel tarımsal aşı maddeleri pazar büyüklüğünün, kimyasal pestisitlerin aşırı kullanımına ilişkin artan endişeler nedeniyle etkileyici bir oranda büyüyeceği gözlemleniyor.  , Mikroplara Göre (Mantar, Bakteri ve Diğerleri), Mahsul Türüne Göre (Hububat, Yağlı Tohumlar ve Bakliyat, Meyve ve Sebzeler), Uygulama Yöntemi (Tohum, Toprak ve Diğerleri), Bölgesel Tahmin, 2023 – 2028. ” Pazar büyüklüğü şuydu : 2019’da 867,6 milyon ABD Doları ve 2027 yılına kadar 1.939,9 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin dönemi boyunca %10,6’lık bir Bileşik Büyüme Oranı sergilemesi bekleniyor.

Aşılayıcılara Olan Talebi Azaltmak İçin COVID-19 Ortamında Üretimin Azaltılması

Bazı endüstriler COVID-19 salgınının doğrudan etkisi oldu ve tarım da bu endüstrilerden biri. Sonuç olarak, birincisini çevreleyen tüm destekleyici endüstriler düşük üretimle karşılaşıyor. Bu durum aşılayıcılara olan talebi önemli ölçüde azalttı. Üst düzey şirketler krizden kurtulmak için alternatif önlemler arıyor. Fortune Business Insights olarak, pazarın ayrıntılı bir analizini yaparak sürekli olarak verimli bilgiler sağlıyoruz.

Tarımsal Aşı  Piyasasında Faaliyet Gösteren En İyi Üreticilerin Listesi  :

 • Bayer AG (Leverkusen, Almanya)
 • BASF SE (Ludwigshafen, Almanya)
 • Corteva (Delaware, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Isagro Spa (Milano İtalya)
 • Lallemand Inc. (Ontario, Kanada)
 • Rizobakter (Pergamino, Arjantin)
 • Stoller Grubu (Teksas, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Verdesian Yaşam Bilimleri (Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri)
 • KALO (Kansas, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Advanced Biological Marketing Inc. (Ohio, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Diğerleri

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/agriculture-inoculants-market-101615

Raporun Öne Çıkan Noktaları:

Rapor, şirket web siteleri, kurumsal dosyalar, yıllık raporlar ve yatırımcı sunumları gibi ikincil kaynaklardan yararlandığımız önemli piyasa oyuncularının elde ettiği gelirlere ilişkin bilgiler içermektedir. Bir sonraki adımımız, bu oyuncuların ortaklıklar, birleşme ve satın almalar, yeni ürün lansmanları ve araştırma ve geliştirme faaliyetleri gibi rekabetçi gelişmelerini takip etmek ve analiz etmekti.

Sürücüler ve Sınırlamalar-

Büyümeyi Artıracak Kimyasal Pestisitlerin Toprak Hasarına İlişkin Artan Endişeler

Yetiştiriciler, ürünlerini böceklere ve zararlı otlara karşı korumak için kimyasal tarım ilaçları kullanıyor. Ancak kimyasalların uzun süreli kullanımı toprağın kalitesine zarar verebilir. Kimyasal pestisitlerin aşırı kullanımına ilişkin artan endişelerin, tahmin zaman çizelgesinde tarımsal aşılayıcı pazarının büyümesine yol açacağı tahmin edilmektedir. Örneğin Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü’ne (FAO) göre 2018 yılında dünya çapında yetiştiricilerin kullandığı toplam pestisit miktarı 4,1 milyondu. Ancak ürüne ilişkin farkındalığın sınırlı olması ve raf ömrünün düşük olmasının tarımsal aşıların büyümesini sınırlayacağı öngörülüyor.

Bölgesel Analizler-

Gelişmiş Bitkisel Üretim Teknolojilerinin Benimsenmesiyle Kuzey Amerika’daki Pazar Artacak

Kuzey Amerika’nın 2019’da 294,2 milyon ABD Doları payla küresel pazara hakim olması bekleniyor. ABD ve Kanada dahil olmak üzere büyük ülkelerde soya fasulyesi, kanola ve mısır gibi yüksek miktarda aşılayıcı tüketen mahsullerin yüksek oranda yetiştirilmesi, bu pazarın en önemlilerinden biridir. Bölgedeki büyümeyi yönlendiren faktörler. Ayrıca, mahsül verimliliğini artırmak için bölgedeki en son teknolojilerin daha hızlı benimsenmesinin talebi daha da güçlendireceği öngörülüyor.

Güney Amerika’daki pazarın, tahmin edilen zaman çerçevesinde en hızlı CAGR’da büyümesi bekleniyor. Brezilya ve Arjantin dahil olmak üzere büyük ülkelerde aşılayıcıların geniş çapta uygulanması, bölgedeki önemli tarımsal aşılayıcı pazar payının sorumlusu olan temel faktördür. Ayrıca önemli oyuncuların varlığının da talebi daha da artıracağı tahmin ediliyor. Örneğin üçüncü büyük aşı şirketi olan Rizobacter’in yayılımı Arjantin merkezlidir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Bilgi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/agriculture-inoculants-market-101615

Rekabetçi Ortam-

Yenilikçi Ürünleri Piyasaya Sürmek İçin Ar-Ge Faaliyetlerine Yatırım Yapmayı Planlayan Önemli Oyuncular

Küresel tarımsal aşı maddeleri pazarında faaliyet gösteren kilit oyuncular ürün yeniliğine girişiyor. Çoğu, daha iyi aşılayıcılar sunmak için araştırma ve geliştirmeye yoğun yatırım yapıyor. Örneğin, Ağustos 2020’de Lallemand Plant Care Canada, iki benzersiz nitrojen sabitleyici bakteri suşunu birleştiren yeni bir aşılayıcı olan LALFIX PROYIELD LIQUID SOYBEAN’ı piyasaya sürdü.

Temel Sektör Gelişmeleri-

Ağustos 2020’de  Stoller Group’un bir yan kuruluşu olan Stoller Arjantin SA, bir aşılayıcı, bir fungisit ve bir biyostimülan olmak üzere üç entegre çözümden oluşan bir paket piyasaya sürdü.

Bayer , Nisan 2019’da  Brezilya’da biyolojik soya fasulyesi aşılayıcılarını piyasaya sürdü. Yeni aşılayıcı CTS 500, 2019/2020 hasadı için kullanıma sunuldu.

Devamını Oku İlgili Haberler:

twitback.com/post/395490

cynochat.com/post/179078_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

inobee.com/post/298503_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

plugaki.com/post/58461_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

voiccing.com/post/22512_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

tagit.online/posts/6419

pinlap.com/post/315991_the-global-agritourism-market-size-is-anticipated-to-exhibit-astonishing-growth.html

About Us:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analiz sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işletmelerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler üretiyoruz. Amacımız onları, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter