Bizim takım

Ozakan Burcak
Şef editör
12 yılı aşkın deneyime sahip bir gazeteciyim ve iş, ekonomi ve siyasetle ilgili konularda yazma konusunda uzmanım. Özenli, çalışkan ve yazılı sözün ustası. Gazetecilik ve halkla ilişkiler alanındaki on yılı aşkın deneyimim sayesinde, hikayenizi anlatmanıza yardımcı olacak beceri ve uzmanlığa sahibim. Öğretmediğim veya araştırma yapmadığım zamanlarda yaşamak için yazıyorum.
Ozum Cubukcu
Editör
Yayıncılık sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü bir editörüm. Etkileyici, yüksek profilli yazma projelerinde uzmanım ve sanat ve edebiyat dünyasında derin bir uzmanlığa sahibim. Hikaye anlatmak için bir gözüm var. Atölye çalışmaları öğretiyorum ve izleyicilerle kişisel gelişim endüstrisindeki efsaneler ve yanlış anlamalar hakkında konuşuyorum.
Ozak Sarikaya
Yazar
Sevdiğim insanlar, yerler ve şeyler hakkında yazıyorum. Ben içe dönük biriyim ama kafamdaki kelimeler uzun süre susmayacak. Yazılı kelime ve yayınlanan yazar konusunda tutkuluyum. Eğlenceli makaleler sunmak için zekâ, içgörü ve mizahla yazıyorum.
Bozkurt Gun
Yazar
Ben web sitesi yapan bir adamım. Son on yıldır yazıyorum. Hayatın her kesiminden insanlarla hikayeler anlatmaktan ve deneyimlerimi paylaşmaktan keyif alıyorum. En iyi ödüllü Baş Editör.